Prosíme, zda byste se v recenzi zaměřily na snadnost použití, zda splnil vaše očekávání, můžete popsat stručně potíže, které jste řešila a jak vám BepanGel pomohl. Případně jeho výhody a nevýhody. Jak vám vyhovoval, aplikace, hojení, zabránění infekce, pocity z aplikace na drobnou ránu..

Více o produktu ZDE

BepanGel Hojivý gel na vlhké hojení různých typů ran je moderní hydrogel určený pro rychlejší hojení různých typů drobných poranění (jako jsou odřeniny, řezné rány, popáleniny, popraskaná kůže či spáleniny od slunce) a to moderní metodou vlhkého hojení. Působí tak, že ránu překryje a vytvoří vlhké a kyselé prostředí, které chrání před další infekcí a zabraňuje ztrátám vlhkosti. Reakce organismu na poranění začíná tvorbou strupu, který však zpomaluje proces hojení a výrazně zvyšuje pravděpodobnost vzniku jizvy. Hydrokoloidní gel BepanGel udržuje ránu vlhkou a zároveň dokáže absorbovat přebytečnou vlhkost, tím zabraňuje tvorbě strupů, zajišťuje optimální regeneraci, chrání před další infekcí a snižuje riziko tvorby jizev.

BepanGel je hydrokoloidní gel BEZ PARABENŮ. Obsahuje kyselý polymer (karbomer), jehož kyselost je regulována karnosinem (bílkovina, která se nachází přirozeně v kůži), který udržuje infekci pod kontrolou

Více najdete na  https://www.bepanthen.cz/bepangel/

LMR-CH-20210429-87

Pečlivě čtěte návod k použití. BepanGel Hojivý gel je zdravotnický prostředek na drobná poranění.