Milé testerky, získaly jste od redakce nápoj Avanti Frizzante, budeme rádi, když nám napíšete svou recenzi. Vzaly jste si Avanti Frizzante na nějakou párty, festival nebo procházku? Děkujeme za vaše příspěvky.
 
Testování Avanti Frizzante

Avanti Frizzante si vás získá svým hravým, designovým balením v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků navíc náramně hodí. Můžete ho totiž mít kdykoliv u sebe! Lehká a svěží chuť s jemným perlením vás navíc v parném létě ihned osvěží, Avanti Frizzante stačí jen dobře vychladit!

Užijte si život plnými doušky a mějte vždy po ruce praktického parťáka, který je navíc skvělou volbou pro tento sluncem provázený čas! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Na festival, piknik nebo na dámskou jízdu? Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už neobejdete, a to nejen vy, ale ani žádná cool fotka na vašem Instagramu.

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 29,90 Kč.

Budeme rádi, když nám napíšete své dojmy a to, jak vám Avanti Frizzante chutná. Také to, jak jste si s tímto letním nápojem užily slunečné dny na hudebním festivalu nebo na krásném pikniku.