Vitamin D, zejména potom jeho forma D3, má důležitý vliv na imunitu. Podporuje buňky přirozené imunity a také jejich schopnost komunikovat, pohlcovat tělu nevlastní částice a vytvářet imunitní odpověď organismu na viry a bakterie. Jednoduše pomáhá tělu, aby se dokázalo ubránit nejrůznějším nemocem.

Milé testerky produktu Sanicor D3 Imuno ústní sprej, poprosíme vás o recenzi, jak jste byla spokojená.

Sanicor D3 Immuno
Na nedostatek vitaminu D můžete vyzrát užíváním doplňku stravy Sanicor D3 Imuno. Obsahuje denní dávku vitaminu D3 z přírodních zdrojů na podporu imunity a disponuje snadným dávkováním ve spreji. Obsažený vitamin D3 je získaný z ovčího lanolinu a je pro tělo lépe využitelný než vitamin D2. doplněk stravy je možné užívat od tří let a maximální dávka jsou dva střiky denně. Hodí se jak při nedostatečném vystavení slunci v chladném zimním období, tak i v létě kvůli ochraně proti UV záření opalovacími krémy nebo při nedostatku venkovní aktivity.

Chcete s námi doplněk stravy Sanicor D3 Imuno vyzkoušet? Zapojte se do našeho testování. Hledáme 30 testerek, kterým zašleme balíček s doplňkem stravy Sanicor D3 Imuno. Vyzkoušet ho mohou dospělí i děti od tří let.