Navíc, moderní medicína nabízí ženám nové možnosti v prevenci a vyšetřeních, o kterých bohužel některé ženy ani neví.

Děkujeme za vaši odpověď.

Odpovězte na soutěžní otázky a získejte balíček kosmetiky NOVEXPERT v hodnotě 1 599 Kč!

Jestliže hledáte čistou přírodní péči, je tu kosmetika NOVEXPERT, která odpověď na potřeby Vaší pleti přináší v botanických extraktech zpracovaných moderními biotechnologiemi. The Repulp Cream 40 ml je anti-age přípravek z řady HYALURONIC ACID. Obsahuje vysokou koncentraci čisté kyseliny hyaluronové a výtažek z mořské řasy, která působí proti ochabování pleti. Dva typy kyseliny hyaluronové vyhlazují povrch pleti a vyplňují vrásky zevnitř. Krém již po první aplikaci dodává pleti objem a vyhlazuje kontury. Při pravidelném používání je pleť viditelně pevnější. 100% přírodní receptura je vhodná pro všechny typy pleti.

V balíčku se můžete těšit na:

NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou
NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou a extraktem ze zeleného čaje. Čistí pleť, odstraňuje make-up a zároveň zvlhčuje a revitalizuje pokožku.

NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem
NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic odličovací mléko s magnéziem 200 ml jemně odstraňuje make-up a zklidňuje citlivou pleť a přispívá k její dlouhodobé hydrataci.

NOVEXPERT The Repulp Cream krém s kyselinou hyaluronovou
NOVEXPERT The Repulp Cream je vyhlazující a zpevňující péče pro všechny typy pleti z řady HYALURONIC ACID. 100% přírodní receptura dodává pleti objem a vyplňuje vrásky.