Jaký je příběh kávy a čajů, které s námi ochutnáte?


Příběh kávy Corsini nejsou jen číselné údaje a data, ale příběh o lidech a kvalitě.
Firma Corsini praží kávu již od roku 1950 s láskou a jasným cílem: nabídnout nejvyšší kvalitu. V první řadě je výběr surovin a péče o výrobní proces. Kvalita i autentičnost původu kávy Corsini je zaručena firmou Compagnia dell‘Arabica, která pečlivě vybírá ty nejlepší arabiky na světě.

Čaje Basilur jsou vlajkovou lodí společnosti Mix-Tee. Jedná se o jednu z nejmladších a zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachovává tradiční postupy zpracování čaje, ale za pomoci nejmodernějších technologií, které zaručují čerstvost a kvalitu vše výrobků.

Ze stejné továrny pochází čaje značky TIPSON, které se zaměřují na trendy v oblasti bylinkových a wellness čajů. Nově nabízí například řadu čajů Matcha, kterou také budete moci ochutnat.

Chcete se zúčastnit naší výjimečné akce? Naše setkání s vybranými čtenářkami a bloggerkami se bude konat ve firemní prodejně MIX-TEE v centru Prahy, v Jungmannově ulici dne 16.9.2019 od 16.30. Akce je plánovaná pro 15 účastnic, které si odpoledne opravdu užijí! Pokud se setkání chcete zúčastnit, vyplňte naší krátkou ANKETU níže a těšte se, že vybereme zrovna vás!

Na co se můžete těšit? Na své si přijdou milovníci kvalitní kávy a výtečných čajů

Ochutnáte kávu z kávovaru Brazilie od Corsini a z kapslí kávu Corsini z oblastí Kenya, Colombie, Brazilie. Pokud se těšíte na testování kvalitních čajů, pak se seznámíte a ochutnáte čaje, které jsou již ve vánoční kazetě a také různé černé a zelené čaje z kolekce Vintage Style. Pro milovníky ovocných čajů bude připravena ochutnávka čajů s příchutí Blackcurrant a Blackberry a Orange Peach.

Značky káv a čajů, které na naší akci ochutnáte:

Více na CAJE-MIXTEE.CZ