Žena-in.cz
Věrnostní klub Ženain.cz

Věrnostní klub čtenářek magazínu Žena-in.cz

Členkami klubu se stává každá žena, která se zaregistruje na magazínu Žena-in.cz a do registrace uvede všechny údaje nutné pro soutěžení na magazínu Žena-in.cz, tedy své civilní jméno, fungující e-mail, svou pravdivou adresu a aktuální telefonní číslo.

Co musíte splnit, abyste mohla sbírat body?

  • Musíte být zaregistrovaná na našem magazínu. Pokud nejste, zaregistrujte se ZDE.
  • V registraci musíte mít vyplněné všechny údaje nutné pro účast v soutěžích.
  • Zkontrolujte si, zda máte vše správně vyplněno - požadované údaje najdete v nastavení svého už. profilu v části Osobní menu pod odkazem Údaje nutné pro soutěže ( je zvýrazněný červenou barvou textu ).
  • Musíte být přihlášená na našem magazínu. Přihlašovací formulář najdete na stránkach magazínu ŽENA-IN.

Jak sbírat body a srdce:

V rámci svých pravidelných  a opakovaných návštěv magazínu bude sbírat na magazínu body a srdce různých barev.

Princip sbírání bodů:

Každá registrovaná a přihlášená čtenářka, splňující podmínky pro soutěžení získá za každou otevřenou stránku 1 bod. Bod nelze sebrat dříve, než cca 5 - 10 vteřin po sebrání předchozího bodu.

Princip získávání srdcí:

  • Červené srdce získáte, pokud v den vydání přečtete všechny články v denním vydání. Komerční i redakční. Poté, co vše přečtete, vám přijde vzkaz se zprávou a srdce přibude na vašem účtu. Denní vydání je souhrn článků, které jsou aktivní každý den od půlnoci. Nezapočítávají se do tohoto souhrnu články, které jsou označeny jako Novinky - které vycházejí v průběhu dne. Každý všední den tak můžete získat 1 červené srdce.
  • Zlaté srdce získáte, když náš magazín navštívíte 5 následujících dnů po sobě. Od druhého dne vám po přihlášení přijde vzkaz se zprávou, že jste na dobré cestě k získání zlatého srdce a kolik vám zbývá k získání. Jestliže řadu přerušíte. Budete ji muset začít znova. Každých 5 dní, můžete získat jedno zlaté srdce.
  • Body lze směňovat za srdce.

Směňování bodů za srdce:

Poměr je stanoven takto:

  • 1 červené srdce za 2000 bodů
  • 1 zlaté srdce  za 5000 bodů

Speciální směnárnu najdete v záložce Body a srdce .

Jak hrát hru samolodě?

Přesný návod najdete v tomto článku Jak hrát SamoLodě?

Stav bodů a jejich kontrola

Stav bodů a srdcí si můžete kontrolovat pod záložkou Body a srdce na stránce věrnostního klubu. Zde si můžete ve speciální směnárně směnit body a vámi zvolené srdce.

Bodový a srdcový stav také vidíte v liště ve svém profilu. Proklikem srdcí a bodů se dostanete na stránku s věrnostním klubem.

Na co body a srdce jsou?

Za srdce můžete získat buď konkrétní dárky nebo šanci na výhru v soutěži o zajímavé ceny. Cena v srdcích za dárky, nebo účast ve slosování je stanovena u každé soutěže a dárku zvláště

Seznam výher je znázorněn na vstupní straně věrnostního klubu a v záložce Výhry. Zde najdete detailní popis výhry.

Pozor! U každé výhry je na hlavní straně Věrnostního klubu popsán způsob získání ceny a datum ukončení.

Potřebujete s námi komunikovat ohledně Věrnostního klubu?