TOPlist

Velká věrnostní vánoční soutěž s vločkami na www.zena-in.cz

 • Datum: od 20. 11. 2017 do 1. 1. 2018
 • Počet týdnů: 6

Soutěže se může zúčastnit jen zaregistrovaná uživatelka. Pokud nejste zaregistrovaná/ý, registraci najdete na této stránce http://zena-in.cz/profil/registrace. Ve své registraci musíte mít vyplněný funkční email a adresu. Další podmínky, které jsou nutné k účasti v soutěžích, najdete na http://zena-in.cz/profil/registrace. Aby se vám počítaly všechny vločky, musíte být přihlášená.

Hlavní výhry:

Jak se dostat do slosování o hlavní výhry? Získat zlatou vločku za týdenní aktivitu.

Pro získání zlaté vločky je třeba v soutěžním týdnu splnit následující podmínky:

 • Získat 3 červené vločky – Červená vločka lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. Za jeden den lze získat jen jednu vločku. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.)
 • Získat zelenou vločku – Zelenou vločku lze získat, pokud přijdete 4 dny v daném týdnu na stránky Žena-in.cz. (Podmínka přihlášení platí.)
 • Získat 4 modré vločky – Modrou vločku získáte za přečtení všech článků označených jako komerční (jedná se o články, které vyšly v daný den jako „Komerční články“. Tyto články vycházejí vždy o půlnoci. Pozor, na vstupní straně, nemusí být vidět všechny články, doporučujeme proto použít „Načíst další“ v menu Komerční články, dostanete se na kompletní seznam http://zena-in.cz/clanky/komercni .)
 • Získat fialovou vločku – Odehrání hry 1x pexeso a 1x šibenice do úspěšného konce ( POZOR - celá hra Šibenice se skládá z deseti kol - deseti výrazu, textů - je potřeba úspěšně dokončit všech deset kol ) – odkazy najdete je ve svém profilu – kliknutím na „zámeček“ v pravém horním roku stránky, kde se přihlašujete. Případně na stránce http://zena-in.cz/hry/sibenice a http://zena-in.cz/hry/pexeso
 • Zlatá vločka se vám přičte ihned po splnění všech podmínek pro její získání.
 • V jednom týdnu lze získat pouze jedinou zlatou vločku. Ty se vám načítají za jednotlivé týdny, můžete je použít v závěru soutěže, kdy si označíte velké výhry, o které máte zájem. Popis najdete na konci pravidel.

Neuplatněné barevné vločky za splněné aktivity se v neděli o půlnoci smažou. Stav svých vloček můžete kontrolovat ve svém účtu Vánoční věrnostní klub.

Týdenní výhry:

Jak získat týdenní výhru: Získat stříbrnou vločku za denní aktivity v daném týdnu

Pro získání jedné stříbrné vločky je třeba splnit následující podmínky:

 • Získat červenou vločku – červená vločka lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.). Za jeden den lze získat jen jednu vločku.
 • Získat oranžovou vločku – Odehrání jedné úspěšné hry pexeso za den. Hru pexeso najdete na této stránce http://zena-in.cz/hry/pexeso .Tento úkol se ale může v průběhu soutěže měnit, případně zveřejníme, za co ji bude možné získat. Pokud to neupřesníme, platí jedna hra pexeso.
 • Růžovou vločku v případě, že ve vydání v daném týdnu bude redakční kvíz či více kvízů – splnit každý na 100 %. Kvíz musíte vyplnit v den, kdy vyjde. Nelze získat zpětným vyplněním v jiný den. Kvíz vychází vždy ráno.
 • Stříbrné vločky se nepřevádějí do dalšího týdne.
 • Ten, kdo má alespoň jednu stříbrnou vločku se automaticky dostává do slosování o týdenní výhru.
 • Výherci budou vyhlášeni v následujícím týdnu
 • Aktuální týdenní výhry budou vždy zobrazeny na hlavní straně Vánoční soutěže

To znamená, že pokud v daném dni splníte popsané úkoly (v den, kdy nevychází redakční kvíz, růžovou vločku nepotřebujete), přičte se vám jedna stříbrná vločka. V jednom týdnu lze získat maximálně 7 stříbrných vloček. Pro zařazení do slosování o týdenní výhry vám ale stačí i jedna. Každé stříbrné vločce bude přiděleno ID číslo, pokud budete mít více stříbrných vloček v daném týdnu, zvyšujete šanci na týdenní výhru.

V záložkách na stránce se soutěží můžete sledovat své vlastní skóre splněných úkolů.

Velké výhry a jejich označování:

V posledním týdnu soutěže budete moci označit, jakou si případně přejete vyhrát velkou výhru, o jakou máte zájem. Své zlaté vločky můžete „rozdat“ do více velkých výher. Pokud budete mít v jedné výhře více zlatých vloček, násobí se tak šance na vaši výhru. Až do 1. 1. 2018 do půlnoci můžete toto pořadí měnit. Je jen na vás, jaké velké výhry si označíte. Díky tomu se vám nestane, že vyhrajete něco, o co nemáte zájem.

V týdnu od 1. 1. 2018 vydáme články se seznamem výherců jednotlivých Velkých výher. Také proběhne rozesílka výher na adresu, kterou má výherce vyplněnou ve své registraci.