Přitom zdravý životní styl má vliv na naši psychickou i fyzickou kondici a vyvážená, bohatá a zdravá strava a dostatek pohybu je něco, za co vám bude vaše tělo vděčné. A vděčný může být i váš rozpočet – věděli jste, že díky zdravému životnímu stylu můžete například na životním a úrazovém pojištění ušetřit až 37 procent?
 
Dobrá kondice a zdravý životní styl snižují pravděpodobnost výskytu celé řady zdravotních problémů, což ví i pojišťovna MetLife. V případě, že nekouříte, pravidelně absolvujete preventivní prohlídky u svého praktického lékaře a gynekologa (ženy) či urologa (muži) a máte méně rizikové zaměstnání, můžete získat slevu na rizikové pojistné v řádu několika desítek procent. Více o nabídce produktů a programu slev pojišťovny MetLife najdete na www.metlife.cz.

 Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří sportovních balíčků od MetLife! Těšit se můžete na sportovní tašku do fitka či na víkendové výlety, praktickou sportovní čelenku, osušku a láhev na vodu, díky níž bude doplňování tekutin při a po sportu zábavou :-)