S blížícími se Vánocemi přichází i spousta událostí, na kterých toužíme vyniknout. Nejrůznější večírky, firemní večeře či plesy vyžadují kromě vyladěného outfitu i perfektní líčení. Nejen pro tyto případy je zde Perfect Primer od ALCINY. Tato multifunkční podkladová báze pleť vyhladí, zmatní, zamaskuje drobné nerovnosti a také prodlouží výdrž make-upu. Abyste její účinky mohli sami vyzkoušet, můžete si nyní zasoutěžit hned o 3 balení!
Jak Perfect Primer funguje?

Podkladová báze dokonale přilne k pleti, vyrovná její povrch a připraví ji tím na nanesení make-upu. Make-up se s bází bezchybně spojí a vydrží tak na tváři déle. Zároveň pleť zmatní a ta tak nemá tendenci se lesknout. Lze ji použít i lokálně na T-zónu nebo pod oči. Tyto partie vyhladí a rozjasní.
 
Tip: I když nepoužijete make-up, Perfect Primer vám zajistí rovnoměrnou a hladkou pleť po celý den.Chcete Perfect Primer vyzkoušet na vlastní kůži? Zapojte se do naší soutěže a staňte se jedním ze tří výherců!

Ilustrační foto: alcina

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.