Tkanina produktů Incrediwear je obohacena o polovodiče germanium (Ge) a uhlík (C). Když jsou tyto prvky aktivovány tělesným teplem, rozvibrují jednotlivé buňky tkáně, čímž zvýší průtok krve a obsah kyslíku, který s krví do tkání přichází. Tím se urychluje proces regenerace i hojení a utlumují zánětlivé procesy, ztuhlost, bolest a únava. Zvýšená cirkulace krve také efektivně snižuje otoky.

Incrediwear nabízí širokou škálu výrobků, jakými jsou návleky na kotník, koleno, lýtko, loket atd. Bandáž ramene pak tlumí bolesti při artritidě nebo potížemi s vazy apod. Lidé, kteří aktivně sportují ocení návleky, které urychlí svalovou regeneraci a sníží únavu. Naopak lidé, které trápí studené ruce či nohy naleznou efektivní pomocníky v cirkulačních rukavicích nebo ponožkách.

Nyní mají možnost vyhrát 3 z vás jeden produkt dle vlastního výběru a velikosti z následujících možností: návlek na koleno, návlek na kotník, návlek na loket nebo návlek na zápěstí, který uleví například při problémech s karpálními kanálky.  


 
Pokud nebudete mít dost štěstí a nevyhrajete, stále můžete využít 20% vánoční slevy na e-shopu www.incrediwear.cz.

Pro uplatnění slevy zadejte kód: VANOCE.