Na žádné cestě by vám totiž neměla chybět kvalitní probiotika, která vás mohou ochránit od nejednoho nepěkného zážitku. Soutěžte s námi o balíček přípravků Swiss, ve kterém najdete Swiss Laktobacily „5“ a pro děti jsou pak určeny Swiss Laktobacílky.

Na pomyslném žebříčku nejčastějších letních neduhů se vysoko drží zažívací potíže. Podle statistik postihly během cestování až 70 procent lidí. Účinnou obranou proti cestovatelskému průjmu je rovnováha střevní mikroflóry. Tu můžete podpořit užíváním probiotik. Nejvhodnější je brát probiotika týden před cestou, během dovolené a ještě týden po návratu domů. K dostání je celá řada přípravků, zvolit byste však měli takový preparát, jenž bude stabilní s ohledem na teplé podnebí a cestu vydrží. Pro dospělé jsou takovým přípravkem Swiss Laktobacily „5“. Jedna jejich kapsle obsahuje šest miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií.
 
Pro děti pak jsou určeny cucavé Swiss Laktobacílky, jež obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Působí naráz v tenkém i tlustém střevě. Díky speciální úpravě jsou velmi odolné proti žaludečním šťávám a teplotě. Plně aktivní bakterie se z ochranných vrstev uvolní až ve střevech, kde plní svoji důležitou funkci. Nemusíte se, ale bát, že by je děti nechtěly Pastilky mají příjemnou třešňovou chuť, takže malým nezbedům budou chutnat a vy můžete být v klidu, že i jejich zažívání je chráněno.

Pro tři výherce máme připraven balíček doplňků stravy Swiss, ve kterém najdete přípravky Swiss Laktobacily 5 a Swiss Laktobacílky.

Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde