Pečujte o svojí pokožku s balíčkem Linteo!Balíček obsahuje bavlněné kapesníky, které jsou jemné a poskytnou Vám luxusní maximální jemnost, měkkost a pevnost, mají mnohostranné využití - k odličování, hygieně. Pokud je zapomenete v kapse a vyperete, nezanechají žmolky. Tyto bavlněné kapesníčky jsou vyrobeny z dermatologicky testované 100% přírodní bavlny. Balení, které má nový moderní design, nabízí 6x8 ks. 

Olej po koupeli Linteo Baby, který obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku lékařského. Má regenerační a pečující účinky.
?Olej po koupeli s přírodním mandlovým olejem spolu s čistě přírodním olejem ze semínek vinné révy a pupalky dvouleté přirozeným způsobem vyživuje a chrání pokožku. Bylinné oleje z rozmarýnu, levandule a tymiánu dodávají oleji jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidňuje před spánkem.
Olej lze použít také k jemné masáži a prokrvení pokožky. Výrobek je vhodný i pro používání v těhotenství a po porodu, s cílem sjednotit vůni matky a dítěte. VOŇTE STEJNĚ JAKO VAŠE MIMINKO. Zlatavá barva výrobku je způsobena obsahem extraktu z květů Bio měsíčku lékařského.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte pečující balíček Linteo!

Ilustrační foto: linteo.cz

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.