Vyzkoušejte novinku -  punčochové kalhoty se stupňovanou kompresí od stehen, přes lýtka až ke kotníkům. Punčocháče Active circulation o síle 16 den mají mentolovou úpravu pro osvěžující efekt. Přináší úlevu pro Vaše unavené nohy. K dostání jsou v odstínu tělové „amber“ a černé, ve velikostech S, M a L.
Bellinda punčochové kalhoty s inovativní, tělu přizpůsobenou konstrukcí BELLINDA ABSOLUT FLEX jsou anatomicky tvarované.  Mají vysoce pružný kalhotkový díl & lem v pase, který perfektně kopíruje každý pohyb. Přináší Vám extra pohodlí po celý den. Díky extra širokému lemu tyto punčochy nesjíždí a nezařezávají se do těla. Jsou průsvitné po celé délce nohou, v jemném lesku pro přirozenou záři vašich nohou a skvěle padnou díky vláknu LYCRA®. Punčochové kalhoty jsou nabízeny v černé, tělové (almond) a amber barvě, ve velikostech S, M a L. Nová generace transparentních punčochových kalhot Absolut Resist 15 DEN, na kterých nikdy netečou oka. Jsou vyrobeny z příze Lycra Fusion technologií 3D pletení. Díky tzv. svařovaným bodům zabraňují pouštění ok. Úžasně vypadající nohy po celý den. Moderní ženy mohou zapomenout na puštěná oka a cítit se svobodně po celý den.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte 3 balíčky punčocháčů Bellinda!

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.