Naše soutěž – podělte se s námi o své příběhy, které vyslechly vaše spotřebiče MORA

Kuchyně je srdcem domácnosti, teplem domova. Zde trávíme mnoho času, vaříme, uklízíme, sedíme u stolu, setkáváme se se svými blízkými. Pokrmy, které zde vytvoříme, voní láskou a pohodou. V kuchyni se také často bavíme o všech věcech, která nám leží na srdci, prožíváme tu spoustu zážitků, příběhů.

Řada z nás si jistě pamatuje sporáky MORA, v sedmdesátých, osmdesátých i v devadesátých letech je měl doma skoro každý. Dnes máte možná také doma spotřebič od oblíbené značky MORA. V naší soutěži se těšíme na vás příběh, který se stal, když jste měli doma tento spotřebič. Nemusí to být příběh, který se vám v kuchyni stal, ale mohli jste si o tom, co zrovna prožíváte, v kuchyni s někým povídat. Budeme rádi, když se s námi o svůj příběh podělíte. Může být vtipný, smutný, veselý, nějakým způsobem pro vás zásadní. Nebo banální svým významem, ale se zajímavým vyústěním.

Heslo naší soutěže je: Jaký příběh vyslechly vaše spotřebiče MORA? Co jste zažili v době, kdy jste měli tento spotřebič doma?

Upřesnění zadání: Příběh může být aktuální, ale mohl se ale stát i dávno. Mohla jste vařit na sporáku MORA povidla a zapálit byt stejně tak jako vám váš partner mohl v kuchyni vyznat lásku. Nebo jste si za svůj první plat koupila letenku do New Yorku a bylo to v době, kdy ve vaší kuchyni stál sporák MORA. Pojítko příběhu je buď časové – měli jste doma spotřebič MORA nebo přímo spjatý s vaší kuchyní, kde stál a byl němým svědkem vašeho zážitku. Protože, i když si to neuvědomujeme, věci, které nás obklopují, pomáhají nám, do našeho života v určitém období patří.

Těšíme se na vaše povídání, příběhy, historky. Máme pro vás připravené krásné ceny od značky MORA. Za svůj příběh můžete získat krásné ceny:

Hlavní výhra: Vestavná multifunkční trouba VT 548 BX nebo Elektrický sporák C 848 - dle výběru výherkyně.
2 – 4 cena: Tři příběhy získají volně stojící mikrovlnnou troubu MORA MT 120 W
5 – 6 cena: Tyčový mixer MORA MTP 600

Uložit

Uložit