Vozík Tris s ocelovou konstrukcí je vybaven hákem, který umožňuje zavěšení nákupního pomocníka na kovovém vozíku v obchodě. Zároveň disponuje třemi spojenými kolečky na každé straně. Odpadá tedy nepříjemné vynášení plného vozíku do schodů. I v dešti bude nákup chráněn díky nepromokavému materiálu ze 100% polyesteru a blatníkům nad kolečky. Mezi další výhody tašky určitě patří její kapacita  - 56 l, a zadní kapsa na zip, kam je možné uložit menší předměty.
 Vozík můžete pořídit v modré, červené nebo černé barvě od 1199 Kč.

Mezi největší výhody nákupního vozíku Twin patří dvě boční a dvě sklopná kolečka umožňující vozík táhnout i tlačit. Twin disponuje hákem pro zavěšení na nákupním vozíku a dvěma kapsami na zip. I když má vozík kapacitu 56 l, překážet rozhodně nebude, konstrukce se dá lehce složit. I tento model je vybaven nepromokavým 100% polyesterovým materiálem a ocelovou konstrukcí.
Nákupní vozík můžete pořídit v modré, šedé a fialové barvě od 999 Kč.

Nákupní vozík Rolling přichází s elegantním řešením uskladnění a přenášení chlazených i mražených potravin – tepelně izolovaný komplet je dokáže udržet až po dobu 5 hodin. Vozík je vybaven nepromokavou a pratelnou taškou s rolovacím – tedy vodotěsným uzavíráním. Reflexivní páska zajistí vaši bezpečnost ve zhoršených viditelných podmínkách. Kolečka o průměru 18 cm a květinový design v hnědé nebo modré barvě dodávají vozíku nový, svěží styl.
Nákupní vozík Rolling můžete pořídit v modré nebo hnědé barvě od 1 299 Kč.

Kvalitní nákupní vozík Brava Plus je ideální pro rychlé a last minute nákupy. Je velmi kompaktní - snadné přenášení a skladování vozíku je zaručeno díky možnému složení jejího polyesterové tašky, kterou lze složit celou včetně koleček. Výhodou je i zavírání na zip pro lepší ochranu předmětů a také nastavitelná rukojeť, která se přizpůsobí výšce uživatele.
Vozík můžete pořídit v elegantní modré nebo béžové barvě od 399 Kč.

Nákupní vozíky můžete zakoupit na stránkách www.shop.vileda.cz, kde se o nich dozvíte i více informací.

Zapojte se do soutěže a 12 z vás získá stylový nákupní vozík Gimi.