Máte strach z pavouků? Tak tenhle rozhodně není pro Vás! Tato obří plyšová tarantule vypadá skutečně jako živá. Navíc se tak i pohybuje! Díky dálkovému ovládání je téměř k nerozeznání od opravdového obřího pavouka.

Pokud jste milovníkem kanadských žertíků, nesmí tento odpudivý mazlík ve Vašem arzenálu za žádnou cenu chybět. Jen si představte, jaká mela se strhne, až na rodinné večeři z pod stolu vyběhne tato „příšera“ a jejích osm nohou se mimoděk otře o kotníky „uječené“ sestřenice. A nebo když se tenhle chlupatý miláček z ničeho nic objeví na polštáři  staršího bráchy a pohladí ho po tváři. Buďte připraven utíkat, protože hodně lidí Vás za tohle možná trochu prožene. Ale za tu srandu? Za tu to přeci stojí?!


Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte Tarantuli na dálkové ovládání od Hamleys!

Ilustrační foto: Hamleys

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.