Joop! Wow! muž, odhodlaný a nekonvenční, s neobvykle působivým vzezřením, je vždy připraven překročit své hranice. Nespoutaný přirozeným charismatem neustále pokračuje v honbě za vzrušujícími zážitky. Vždy se řídí svým instinktem, zůstává věrný své povaze, originální, skutečný a opravdový, i pod maskou. Jedna kapka vůně Joop! Wow!, a stane se neodolatelným. Není divu, že kamkoli vkročí, vzbuzuje úžas.
Joop! Wow! vyvolává nečekaně svěží dřevitou návykovost. Pohrává si s nadbytkem a nadměrnými dávkami a přetváří svobodomyslnou povahu údivu, ztělesňuje energickou osobnost s neotřelým přístupem. Je to vzrušující a avantgardní vůně, která jde přímo k věci, a je tvořena nejvybranějšími přísadami.

Charakteristickým znakem flakonu Joop! Wow! je střídmá jednoduchost. Klasický, avšak současný, výrazný a rozhodně mužný flakon následuje ušlechtilé a vytříbené tvary. Jeho decentní, čistý, zaoblený obrys vyjádřený v hladkém průhledném skle obrací pozornost ke zlaté jantarové barvě vůně. Jak flakon, tak krabička se pyšní neposkvrněnými bílými etiketami, které připomínají klasické luxusní kódy, které však zastíní černý tučný nápis W O W, právě název porušující pravidla.

Získejte tuto toaletní vodu v naší redakční soutěži!