Nudí vás tradiční rtěnka? Objevte novou generaci rtěnek Gold Obsession od L’Oréal Make-up Designer Paris a rozmazlete své rty dech-beroucími barvami, smyslnou texturou a luxusním obalem. Ponořte své rty do luxusního zlatého lesku barev a hýčkejte je díky kombinaci vzácných olejů a 24 karátového zlata.
Podtrhněte svou ženskost a buďte chic jako Pařížanka. Elegantní rtěnka Gold Obsession obsahuje vysokou koncentraci luxusních olejů, díky kterým nabízí neuvěřitelně svěží a živé barvy.
Má olejové složení, které rty dokonale hydratuje a dodá jim zlatavý nádech. Gold Obsession nabízí na výběr odstíny, které dokonale podtrhnou ženský půvab.Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte rtěnku Gold Obsession - Rouge Gold!


Ilustrační foto: loreal

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: http://zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: http://zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.