Probíhající soutěže

Úterý: Hledejte s námi a vyhrajte jedinečnou Toaletní vodu Mary Kay Eau So Cute™v hodnotě 950 Kč!

Nová hledací soutěž o krásné a voňavé ceny je tu! Od pondělí 22.5. do pátku 26.5. můžete vyhrát jedinečnou vůni plnou radosti se sladkými květinovými tóny, které doznívají v krémovém nádechu. Každý den tuto vůni vyhrají 2 z vás. Celkem uděláme radost 10 čtenářkám!

A jak na to?

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 1. 5. 2017, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 20.

utery

Každý všední den, od pondělí do pátku vyhrají 2 z vás úžasnou Toaletní vodu Mary Kay Eau So Cute™v hodnotě 950 Kč!

Celkem tedy 10 soutěžících! A to za trochu hledání stojí, že? 

Jaká Mary Kay Eau So Cute™ Toaletní voda je?

Zábavná. Originální. Svá. Mary Kay Eau So Cute™ Toaletní voda je vůně plná radosti vytvořená pro vkusné a spontánní ženy. Je hravá, energická, veselá, temperamentní a stylová. Ráda tráví čas s přáteli, zkouší nové věci, směje se, poslouchá hudbu a baví se.

Jedinečná vůně plná radosti se sladkými květinovými tóny, které doznívají v krémovém nádechu.

probíhá od 23.05.2017 do 23.05.2017

Nechtě děti nakreslit vysněný pokojíček a vyhrajte 50 000 Kč a další ceny!

Svět bydlení očima dětí

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby vaše děti navrhly a zrealizovaly své představy o bydlení?

Dětské kresby nám toho řeknou mnoho, kolikrát více, než si myslíme.

pokoj

Pokud si váš potomek věří s pastelkou v ruce a měl by chuť světu sdělit, jak by měl ideálně vypadat jeho vlastní pokojíček, bez ohledu na názor dospělých, přihlašte ho do naší soutěže.

Soutěž spouštíme společně s naším partnerem, Českomoravskou stavební spořitelnou. Za obrázek můžete vyhrát poukaz od ČMSS na 50 000 Kč na renovaci či vybavení dětského pokoje podle vašeho (nebo potomkova) výběru nebo dalších 21 krásných cen. A to není marné, co říkáte?

Kromě toho se náš bytový architekt pokusí podle vítězného návrhu (a samozřejmě s pomocí vítězného architekta) ztvárnit pomocí profesionální 3D vizualizace jeho reálnou podobu.

Pošlete obrázek a vyhrajte od ČMSS renovaci nebo vybavení dětského pokojíčku v hodnotě 50 tisíc korun!

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

 

probíhá od 02.05.2017 do 31.05.2017

Zbavte se alergenů! Soutěžte o parní pračku LG!

Zvládnout hromady špinavého prádla je téměř každodenní povinností většiny z nás. Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Současné pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

lg78

Moderní technologie značně ovlivňují i vývoj domácích spotřebičů včetně praček. Mezi nejmodernější patří nové parní pračky LG. Ty totiž díky síle páry zlepší kvalitu vašeho života zničením až 99. 9 % alergenů, které se na látce zachytávají. Přitom je k oblečení šetrná a bezpečně odstraní všechny nečistoty i zápach.

Parní pračky také zvládnou změkčit prádlo zcela bez chemie pomocí funkce parní aviváž. Program Osvěžení prádla se zase hodí v náročných dnech, kdy nevíte kam dřív skočit. Během 20 minut totiž osvěží oblečení, které není nutné prát, ale nevypadá dobře. Pomocí programu oblečení zbavíte prachu a snížíte jeho pomačkání.

Chcete-li poznat sílu a praktičnost parního praní, máte jedinečnou možnost soutěžit o parní pračku LG F84J6TY0W. Stačí odpovědět na pět jednoduchých otázek. Správné odpovědi vás zařadí do slosování a s trochou štěstí může být parní pračka vaše.

probíhá od 22.05.2017 do 11.06.2017

Zapojte se do výzkumu a získejte tablet Samsung Galaxy Tab

fotoZařizujete dětský pokoj, plánujete změnu zařízení či rekonstrukci? Zapojte se do našeho výzkumu a odpovězte na naše otázky.

Jednu z vás, která odpoví na otázky v našem výzkumu, odměníme tabletem Samsung Galaxy Tab.

Anketu najdete ZDE.

probíhá od 19.04.2017 do 26.05.2017

Zapojte se do diskuse a získejte dárek

aveneMáte rádi opálenou pokožku? Působení slunce na pokožku a jeho vliv léta zkoumají odborníci a zdaleka neplatí, že opálená pokožka je symbolem krásy a zdraví, jako tomu bylo dříve. A o tom chceme s vámi diskutovat.

Zapojte se do diskuse! Vybereme tři z vás, kteří získají dárek v podobě balíčku s přípravky pro ochranu pokožky před sluncem od kosmetiky Avène, která je partnerem této diskuse.

Jak pokožku dostatečně chránit? Použitím kvalitních přípravků pro ochranu pokožky před sluncem. Jak ale správně nanášet tyto přípravky, jakou dávku a jak často? Naším tipem jsou rady od značky Avène, která má ve svém portfoliu mnoho přípravků pro každý typ pleti.

Diskusi najdete ZDE.

probíhá od 17.05.2017 do 24.05.2017

Pojďte s námi testovat nové WC bloky Domestos Power 5 a WC gel Domestos!

Čistá a voňavá toaleta je důležitá pro každého z nás. Myslete na to, že vaše toaleta potřebuje komplexní péči. Díky důkladnému úklidu bude vaše toaleta vždy svěží a bez nepříjemného zápachu.

Zapojte se do testování produktů Domestos pro kompletní péči o vaši toaletu.

Spolehněte se na přípravky, které vám s čistotou a vůní pomohou. Chceme vám představit ideální řešení – použití WC gelu a WC bloků od značky Domestos.

Domestos

Máte s touto značkou zkušenosti a chtěla byste vyzkoušet další z jejich produktů? Pokud ano, zapojte se do naší testovací akce! Hledáme 15 žen, kterým zašleme balíček s produkty Domestos.

Balíček bude obsahovat 3 druhy WC bloků Domestos Power 5 (v balíčku najdete nové WC bloky Růžová Magnolie a Levandule, také WC blok Borovice ) a WC gel Domestos 24H PINK FRESH

Své příspěvky vkládejte ZDE

probíhá od 17.05.2017 do 28.05.2017

Balíček, který podpoří vaše sebevědomí i klid

Dr. Böhm® se více než třicet let specializuje na využití rostlinných přípravků v různých oblastech péče o zdraví a spojuje zkušenosti z tradiční medicíny s moderními vědeckými poznatky. Balíček, který je připraven pro deset výherců této soutěže, obsahuje dva doplňky stravy této rakouské značky, a to Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženy a Dr. Böhm® Mučenka pletní.

dýně

Doplněk stravy nenahrazuje zdravou a vyváženou stravu.

Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženy obsahují patentovaný speciální EFLA® 940 extrakt ze semen štýrské dýně. Ačkoliv možná znáte dýňová semínka spíše jako zdravější alternativu pro mlsání u televize, v lidovém léčitelství je po celá staletí znám jejich příznivý vliv na močový měchýř. Je tomu tak především díky bioaktivním látkám zvaným lignany, které se nacházejí v bezolejnatých částech dýňových semen a které mají posilující účinek na močový měchýř a svalstvo pánevního dna. To je důležité například při slabosti močového měchýře, která může souviset s nechtěným únikem moči. Ten řadě žen ubírá na pocitu sebevědomí a přidělává starosti i při běžných aktivitách, jakými jsou smích, chůze do schodů nebo zvedání těžké tašky. Doplněk stravy Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu posilující funkci močového měchýře a svalstvo pánevního dna tak podporuje dobrou kondici močového měchýře žen, a tím i jejich sebevědomí a dobrý pocit z vlastního těla.

mučenka

Doplněk stravy nenahrazuje zdravou a vyváženou stravu.

Doplněk stravy Dr. Böhm® Mučenka pletní můžete vyzkoušet například při nadměrné pracovní zátěži, ve stresových situacích jako je zkouškové období nebo zatěžující rodinné problémy, ale také v případě emocionální nerovnováhy, například během menopauzy. Obsahuje totiž vysoce koncentrovaný extrakt z rostliny nazvané mučenka pletní. Tato popínavá přírodní kráska s velkými květy u nás zatím není moc známá, ale lidová medicína Jižní a Střední Ameriky ji od nepaměti využívá ke zklidnění. Její velkou výhodou je fakt, že podporuje zklidnění těla i mysli, aniž by přitom způsobovala únavu. Bez obav ji tak můžete užívat i během dne. Navíc není návyková, a proto ji lze užívat i dlouhodobě.

Více informací najdete na http://apomedica.com/cz/dr_boehm/

probíhá od 17.05.2017 do 26.05.2017

Testování kosmetické řady human+kind z Marionnaud

hunam-kindČistota, přírodní ingredience, šetrnost k planetě, jemnost a překrásné obaly. Přesně tak by se dala stručně charakterizovat nová řada irské, čistě přírodní pleťové, tělové i vlasové kosmetiky human+kind, která právě přichází do sítě parfumerií Marionnaud.

Hledáme 8 testerek, které získají balíček s produkty z řady human+kind.

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Získejte úklidový balíček na WC a zničte veškeré bakterie

hhhVaše toaleta si zaslouží být hygienicky čistá!

Volte takové produkty, díky kterým bude vaše WC zbavené všech bakterií a bude mít svěží vůni.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček čisticích prostředků pro WC.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Usnadněte si úklid s pomocníky Vileda

viledaVyhrajte balíček Vileda, který vám usnadní úklidovou práci.

Získejte revoluční typ PUR houbiček s ergonomickým tvarem, Actifibre mikrohadřík a Clean and Protect Inox houbičku.

Zapojte se do redakční soutěže a 3 z vás získají skvělé produkty od značky Vileda.

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Naučte děti už odmala zubní hygienu

zubyDáváte si s dětmi sladkosti a zmrzlinu? Nezapomeňte pak na správnou zubní hygienu

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček zubních past pro děti.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 22.05.2017 do 28.05.2017

Nezapomínejte na pravidelné používání ústní vody

ústní vodaÚstní voda účinně chrání před zubním kazem a má jemnou chuť.

Ústní voda obsahuje aminfluorid, který okamžitě vytváří ochranný štít kolem zubů.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte ústní vodu.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 22.05.2017 do 28.05.2017

Buďte svěží od rána do večera s kosmetikou Dove

doveDove přináší novinku v podobě nové řady Go Fresh, která vás oslní příjemnou vůní šťavnaté hrušky a přinese ještě více péče díky obsahu zklidňující aloe vera. Ve spolupráci s předními odborníky na vůně tak vznikla ojedinělá ženská vůně, která bude k dostání nejen v portfoliu antiperspirantů, ale také v podobě sprchového gelu.

Dove Go Fresh s vůní hrušky & aloe vera má svěží a mladistvou vůni hrušky a aloe, které skvěle doplňují klasickou krémovou vůni Dove. Novou řadu poznáte díky výrazným tyrkysovým obalům. Antiperspiranty této řady nabízí kromě nové vůně tradiční 48h ochranu proti pocení a obsahují ¼ hydratačního krému, který jemně pečuje o pokožku podpaží a je vhodný i pro aplikaci přímo po holení. Sprchový gel zase díky technologii Nutrium Moisture pečuje o pokožku tak, že ji zanechá jemnější a hebčí už po prvním použití. Vaše pokožka se tedy bude nejen cítit příjemně, ale bude i krásně vonět.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Dove.

probíhá od 22.05.2017 do 29.05.2017

Dodejte vaší tváři zdravý vzhled

avonSvěží pudrová barva na líčka okamžitě dodá vaší pleti zářivý vzhled a hedvábně hebký pocit. Vypadejte skvěle!

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Růž na tvář od Avonu.

Ilustrační foto: avon.cz

probíhá od 22.05.2017 do 29.05.2017

Zabavte se čtením knihy cestou do obchodu

Berlmp;ncaron;ankaV čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Stačí odkoukat pár triků a s lehkostí vyšperkujete nejen svůj šatník, ale proměníte i svůj životní styl.

Berlíňanky jsou známé svým svébytným pohledem na život i módu. Jsou přirozené, uvolněné, dbají na ekologii, moc neutrácí a umí být sexy, a přesto nepůsobit podbízivě. Rády provokují, ale nikdy ne lacině.

Tajemství Berlíňanek poodhaluje tato knížka. Dozvíte se, jak se správně obléct a jak rozhodně ne, kam si zajít na něco k snědku, jak si hezky po berlínsku zařídit byt, jaké trendy razí berlínské matky i co milují hipsteři. A navíc zde najdete více než stovku ozkoušených tipů na ty nejlepší obchody, kavárny, restaurace, ale i zajímavá místa a kulturní atrakce, o kterých se v žádných průvodcích nedočtete. Nechte se inspirovat módou a životním stylem Berlíňanek!

Zapojte se do soutěže a získejte knihu Berlíňanka.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 22.05.2017 do 29.05.2017

Do každé kabelky patří rtěnka, vyhrajte ji!

jhjhjBerete si s sebou vždy to nejnutnější do kabelky? Nezapomeňte si přibalit i rtěnku, která pokaždé dokonale zvýrazní vaše rty.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte sytou rtěnku.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 22.05.2017 do 29.05.2017

Konec komplikacím s redukční dietou a úpravou stravy!

uniKdo by to neznal?… Nepravidelná strava, nafouklé břicho, plynatost… Předejděte těmto problémům a soutěžte s námi o jedinečného pomocníka s dvacetiletou tradicí na českém trhu obsahující jedinečné přírodní složení, který těmto neduhům učiní ráznou přítrž.

Doplněk stravy UniLakt skořice jsou vlákninové tablety obsahující probiotickou kulturu a řasu chlorellu, která napomáhá k úpravě trávení a zažívání. V tomto jedinečném doplňku stravy naleznete také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. V neposlední řadě je přípravek obohacen o vitamin C, který udržuje normální funkci imunitního systému. Právě ten bývá vlivem nevhodného stravování často oslaben. Unikátnost přípravku je dána zastoupením jak rozpustné, tak nerozpustné vlákniny.

Nyní mohou 3 z Vás získat unikátního pomocníka UniLakt Skořice. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a být mezi šťastnými vylosovanými!

probíhá od 22.05.2017 do 02.06.2017

Toužíte podpořit přirozené početí? Víme, jak na to!

fertilityNa plodnost má vliv celá řada faktorů… Počínaje prostředím, ve kterém žijete, až po stravu či psychickou pohodu obou partnerů. Důležitá je rovněž správná poloha, která může být při komplikacích s pořízením potomka často velmi nápomocná.

Když se i přes veškerou snahu situace s pořízením potomka komplikuje, je na trhu k dostání osvědčený doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který se výborně osvědčil mnoha ženám. Právě díky tomu se tento produkt stal jedničkou na trhu v USA. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat nejenom po dobu plánovaného početí, ale dokonce až do 12. týdne těhotenství.

Produkt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006.* Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

K dostání je také varianta pro páry.

*Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Soutěžte nyní s námi a 3 z vás mohou získat jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy.

probíhá od 22.05.2017 do 02.06.2017

Vyhrajte pro svého pejska poctivé pochoutky Fitmin Snax

fitminChutnou dobrotou nepohrdne žádný pes a správný páníček ji má vždy po ruce. Proto jsme s českou značkou Fitmin připravili soutěž o přírodní pochoutky Fitmin Snax, které jsou vyráběné pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. A protože jsme redakce plná pejskařek, tak tuto novinku během několika dní otestujeme i my. Výsledky si samozřejmě nenecháme pro sebe!

Deset z vás vyhraje velký balíček pochoutek Fitmin Snax Nuggets a Fitmin Snax Bones. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Budeme rádi, když nám výherci následně napíší, jak jejich pejskům pamlsek chutnal a pošlou nám i fotografii, co byli jejich miláčci pro pamlsek ochotni udělat. Ze zaslaných reakcí připravíme článek s hodnocením.

probíhá od 22.05.2017 do 02.06.2017

Zbavte se do léta přebytečných kil

jídleníčekFenoménem poslední doby se místo diet stává zdravý životní styl. Lidé konečně začínají přemýšlet o tom, co jedí. Jaké potraviny a kde nakoupí a co si z nich pak uvaří. Někomu vaření nedělá problémy a zvládá ho snadno, někdo je dokonce tak kreativní, že je schopen vymýšlet si jídla na počkání, případně na přání těch, kdo s ním pak sedí u stolu.

Mnozí z nás však v rámci jídelníčku sklouznou k tomu, že si dáno dají k snídani jogurt s vločkami, chleba se šunkou nebo sýrem a veškerým jejich kouzlením je přidání rajčete nebo ředkviček nakrájených na plátky. Pokud patříte mezi tuto poslední skupinu a toužíte se naučit jíst nejen zdravě, ale třeba u toho ještě zhubnout pár kilo, pak právě pro vás je určena naše kniha. V Superjídelníčku II najdete 3 jídelníčky na měsíc, a to s hlavními recepty, ale i rozepsané od snídaně po večeři. Je určen pro inspiraci, jak si poskládat jídlo během dne tak, aby byly zastoupeny všechny hlavní živiny. Samozřejmě ale není univerzální a každý si jej musí přizpůsobit výšce, váze, pohlaví, práci, sportovním aktivitám a odpočinku.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte knihu Superjídelníček II.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 19.05.2017 do 26.05.2017

Soutěžte o kvalitní řasenku

řasenkaKvalitní víceúčelová řasenka řasy prodlouží, dodá jim objem, natočí a oddělí a dodá jim na celý den elegantní zakřivený efekt. Luxusní hedvábné složení se směsí zjemňujících provitamínů zajistí zářivý a zdravý vzhled řas. Unikátní kartáček efektivně nalíčí i ty nejjemnější řasy.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte řasenku Giordani Gold Iconic.

Ilustrační foto: oriflame

probíhá od 19.05.2017 do 26.05.2017

Soutěžte o balíček Dermacol

derKrém na ruce s kaviárovým extraktem hloubkově omlazuje a regeneruje. Obnovuje buněčnou strukturu a zpomaluje stárnutí. Pokožku do hloubky hydratuje a zvláčňuje. Extrakt z hnědé mořské řasy s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin Omega-3 a Omega-6 zachovává jemnost a pružnost, má vliv na celkovou regeneraci a restrukturalizaci kožní tkáně.

Jemný odličovač očí efektivně a šetrně odstraní i voděodolný make-up. Unikátní složení obohacené o extrakt z chrpy tonizuje a osvěžuje pleť.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Dermacol.

Ilustrační foto: dermacol

probíhá od 19.05.2017 do 26.05.2017

Mějte krásně čistý a uklizený domov

hhjjToužíte po krásně čisté domácnosti? Zahrňte do úklidu kvalitní čisticí pomocníky, se kterými vám půjde úklid snadno od ruky.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček s čisticími prostředky.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 19.05.2017 do 26.05.2017

Získejte úklidový balíček na WC

domestosDomestos 24H Plus nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení, které obsahuje tzv. Technologie Hygiene Molecules, zajišťuje dezinfekční účinek až 24 hodin po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií a dalších mikroorganismů.

WC blok Domestos Power 5 brání tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou pěnu, udržuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem, zajišťuje hygienickou čistotu toalety a navíc zanechá dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Domestos.

probíhá od 19.05.2017 do 26.05.2017

Vyhrajte chytrou osobní váhu

váhaTato osobní váha funguje na principu analýzy bioelektrické impedance (BIA), která dokáže analyzovat složení těla během několika vteřin. Pomocí měření elektrického odporu (impedance) a zohlednění konstant a individuálních hodnot (věku, výšky, pohlaví, stupně aktivity) lze určit procento tělesného tuku i další fyzické parametry. Svalové tkáně a voda mají vysokou vodivost, a tedy nízký odpor. Oproti tomu kosti a tuky mají vodivost nízkou, neboť tukové buňky a kostní tkáně mohou vzhledem ke svému vysokému odporu jen stěží vést elektřinu.

Upozorňujeme, že hodnoty naměřené na váze jsou pouze indikátory analyzovaných zdravotních hodnot vašeho těla. Pouze odborný lékař může určit přesné procento tělesného tuku a vody v těle a procento svalové a kostní hmoty, a to pomocí lékařských metod (např. počítačová tomografie).

Zapojte se do redakční soutěže a získejte osobní váhu Veroval.

Ilustrační foto: veroval.info

probíhá od 18.05.2017 do 25.05.2017

Pečujte o vaše vlasy s šamponem DUCRAY Anaphase

DUCRAY Anaphase soutezStimulující šampon Anaphase podporuje výživu vlasového kořínku a tím zvyšuje kvalitu a odolnost vlasu.

Dodává vlasům objem a vitalitu. Krémová konzistence příjemně pění, snadno se nanáší a je doplněná delikátní parfemací.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte DUCRAY Anaphase šampon.

Ilustrační foto: ducray.com

probíhá od 18.05.2017 do 25.05.2017

Vyhrajte balíček Ryor Mořské řasy

ryorDárkové balení Mořské řasy obsahuje Denní krém, Noční krém a Ultramastné tělové mléko.
Mořské řasy jsou rostliny, které v moři nejsou zatíženy žádnými cizorodými látkami. Obsahují mnohonásobně víc nutričně a kosmeticky významných látek než suchozemské rostliny. Patří mezi ně bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy – hlavně C, A, E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálních látek. Jejich funkce: regenerace, hydratace, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení, zvláčnění pokožky.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Dárkové balení Mořské řasy.

Ilustrační foto: ryor

probíhá od 18.05.2017 do 25.05.2017

Dodejte vaší pleti svěží nádech

tvářenkaTvářenka s rozjasňovačem okamžitě rozzáří pleť a dodá jí svěžest. Podtrhne mladistvý vzhled a půvab tváře. Hedvábná pudrová textura zanechává pleť jemnou a bez známek únavy po celý den.

Unikátní třpytivé částečky a perleť odrazem světla maskují drobné vrásky a nedokonalosti. Transparentní růžový pudr mírně pleť zmatňuje a jemné třpytky tak ještě více pleť rozzáří. Dva efektně sladěné odstíny lze používat odděleně nebo je kombinovat.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte tvářenku s rozjasňovačem Dermacol.

Ilustrační foto: dermacol

probíhá od 17.05.2017 do 24.05.2017

Vyhrajte voňavý pomerančový sprchový gel

orangeSprchový gel Jeanne en Provence Vás okouzlí jemností květu pomerančovníku. Jemně čistí pokožku a zanechává na ní delikátní vůni podmanivého pomeranče. Obsahuje přírodní esenciální oleje z citronu a hořkého pomeranče.Základní složky jsou obohacené rostlinným Glycerinem.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Sprchový gel "Douceur de Fleur d’Oranger".

Ilustrační foto: 1kosmetika

probíhá od 17.05.2017 do 24.05.2017

Zkrášlete se během chvilky s novými kosmetickými nezbytnostmi

ženaMáte ráda kosmetiku a ráda zkoušíte nové trendy v líčení? Udělejte si doma další zásobu líčidel, se kterými si vykouzlíte úžasný vzhled.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte kosmetický balíček.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 17.05.2017 do 24.05.2017

Chystáte se na letní dovolenou? Vyhrajte opalovací přípravky

astridASTRID SUN Hydratační mléko na opalování ve spreji OF 10 obsahuje systém fotostabilních UV filtrů, který spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření.

ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 15 obsahuje systém fotostabilních UV filtrů, který spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA a UVB záření.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Astrid.

Ilustrační foto: astrid

probíhá od 17.05.2017 do 24.05.2017

Vyhrajte balíček Dove

doveProdukty Dove, které zahrnují deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování, do koupele a pro péči o tělo, se dnes prodávají ve více než 75 zemích po celém světě. Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií, velmi úspěšné jsou například její vyživující sprchové gely s unikátní technologií Nutrium Moisture, která obsahuje pokožce přirozené lipidy, pomáhající ji vyživovat, obnovovat a učinit ji tak krásnější a dokonale hydratovanou, nebo tělová mléka s technologií DeepCare Complex, udržující pokožku hebčí a pružnější.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Dove.

probíhá od 16.05.2017 do 23.05.2017

Připravte se na léto s balíčkem PANTHENOL

krémMilé čtenářky, venku už je příjemné teplo, sluneční paprsky už dokáží hezky zahřát a slibují krásné počasí a my jsme pro vás připravili krásnou testovací akci spojenou s péčí o pokožku.

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky obsahu vitamínů A,E,F, tělové mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči ani chemické konzervační látky či barviva.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček PANTHENOL.

probíhá od 16.05.2017 do 23.05.2017

Oddejte se levandulové vůni

levandulePravé přírodní tělové mléko Levandulový květ slouží k dokonalé hydrataci a hygieně. Výrobek je spojením klasické mýdlové čistoty s opojnou vůní levandule.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte pravé přírodní tělové mléko Levandulový květ.

Ilustrační foto: 1kosmetika

probíhá od 16.05.2017 do 23.05.2017

Soutěžte o zábavnou knihu

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší a do závazků se zrovna nehrne. A o jeho otcovství Katy trochu pochybuje.

Protože tu byl ten třídní sraz… A přišel Matthew… A protože mezi nimi přeskočila jiskra a skončili spolu v posteli… No dobře, úlet. Jenže když o několik měsíců později Katy s Benem potkají na předporodním kurzu Matthewa i s jeho těhotnou manželkou, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví.

Jenže co Ben? Není sice žádný princ na bílém koni, ale Katy ho má ráda a nechce o něj přijít. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?

Zapojte se do redakční soutěže a získejte knihu Žádný sex, je úterý od Tracy Bloomové.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 16.05.2017 do 23.05.2017

Vyvážená strava v těhotenství je základ

elastiqV těhotenství by měl být váš jídelníček co nejpestřejší, protože v tomto období jsou zvýšené nároky na příjem vitaminů a minerálů. Nejdůležitější je, abyste byla v dobré kondici a plod mohl optimálně růst a vyvíjet se.

Strava v  prvních 1000 dnech, které se počítají od početí do tří let věku dítěte, nejvíce ovlivňuje průběh těhotenství. Ale má vliv na případné komplikace a zdraví dítěte v dospělosti.

V tomto ohledu je dobré vsadit na vitaminy skupiny B (tzv. B – komplex), které byly stvořeny přímo pro ženy a jejich problémy. Pro těhulky a ženy, které plánují otěhotnět, jsou nejdůležitější dva z nich: vitamin B9 (kyselina listová) a vitamin B6 (pyridoxin). Ovšem pro denní příjem kyseliny listové byste musela sníst nejméně 5 hlávek zelí.

Kyselina listová je nezbytná při dělení a diferenciaci buněk. Ovlivňuje růst zárodečných tkání a normální krvetvorbu. Pyridoxin přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, navíc také pomáhá posilovat funkci imunitního systému. Pro těhotné ženy je však důležité, že minimalizuje ranní nevolnosti a zvracení. 

Jako prevence při nedostatku kyseliny listové a pyridoxinu, které zajišťují zdravý průběh těhotenství, se nastávajícím maminkám nejlépe osvědčil kvalitní doplněk stravy Elasti-Q® kyselina listová 800. Přípravek je vhodné začít užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím jako prevenci vývojových vad plodu, v těhotenství pro zdravý průběh a při ranních nevolnostech a po porodu a v době kojení.

5 z vás, kdo správně odpoví, získá od nás jako dárek přípravek  Elasti-Q Kyselina listová 800 tbl.30

Více o tomto produktu naleznete na www.elastiq.cz.

probíhá od 15.05.2017 do 25.05.2017

Vyhrajte 10x novinku Eau Thermale Avène - Sluneční Anti-age SPF 50+

aveneCo kdyby existoval krém, který by kromě ochrany vaší pleti před sluncem dokázal zároveň bojovat proti jejímu stárnutí? Letošní novinka značky Eau Thermale Avène, Sluneční Anti-age SPF 50+, to dokáže. Poskytuje pleti optimální sluneční ochranu a zároveň díky přírodní látce Ascofillin™ pleť obnovuje a posiluje syntézu kolagenu.

UV záření, zejména UVA, vyvolává změnu kolagenových a elastinových vláken v kůži, což způsobuje stárnutí kůže.

Proto se vůbec poprvé Dermatologické laboratoře Avène rozhodly přidat do složení přípravku sluneční ochrany aktivní látku působící proti stárnutí, která poskytuje zvýšenou ochranu před fotostárnutím.

Tento sofistikovaný přípravek v sobě spojuje fotoprotektivní komplex (Patentovaný filtrační systém + Pre-tokoferyl + Termální voda Avène) s ochranou proti stárnutí, aktivní látkou Ascofillin™, představující vlajkovou loď produktové řady Physiolift určenou pro boj s hlubokými vráskami a ztrátou pevnosti.

Nejen složení přípravku si zaslouží obdiv. Také jeho textura, lehká, transparentní a nelepivá, vyvinutá galenickými odborníky, je pro kůži tím pravým potěšením. Bonusem navíc je absence parfemace.

Seznamte se se všemi produkty sluneční ochrany Eau Thermale Avène na www.avene.cz.

Zapojte se do soutěže a 10 z vás získá NOVINKU od Eau Thermale Avène.

probíhá od 09.05.2017 do 31.05.2017

Vyhrajte Silidyn pro krásu i pro zdraví

vlasyChcete mít krásné vlasy, nehty, a aby ani vás s přibývajícím věkem nebolely vaše klouby? Vyzkoušejte Silidyn Rejuvenate, který je speciálně vyvinut pro poskytnutí přírodních látek pro podporu vnitřního zdraví i vnější krásy.

Silidyn Rejuvenate v sobě obsahuje kyselinu orthokřemičitou, která je nejlépe vstřebatelnou formou křemíku, a další účinné látky. 

Více informací o těchto látkách a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.silidyn.cz

Tři z vás můžete vyhrát Silidyn Rejuvenate. Vyhrává 96., 398., a 549. správná odpověď.

Soutěž najdete ZDE.

Ilustrační foto: mezizenami

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme