Probíhající soutěže

Středa:Hledejte s námi a vyhrajte NOVINKY Mary Kay v hodnotě 800 Kč!

Nová hledací soutěž o úžasné novinky Mary Kay je tady! Od pondělí 21.8. do pátku 25.8. můžete vyhrát voňavé přípravky péče o tělo Tělové mléko Paint the Sky a Sprchový gel Paint the Sky.

Jedinečná květinově ovocná vůně povzbudí vaše smysly a bude vám inspirací ke změnám k lepšímu.

Každý den tyto přípravky vyhrají 2 z vás. Celkem uděláme radost 10 čtenářkám!

A jak na to?

Celkem ve deseti článcích magazínu, které vyšly od 1.8.2017, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10.

mk

probíhá od 23.08.2017 do 23.08.2017

Zapojte se s námi do testování nových praček Whirlpool FreshCare+

pračka

Milé čtenářky, protože je praní součástí každé domácnosti ať žijete samy, ve dvou nebo máte velkou rodinu, připravili jsme pro vás spolu se společností Whirlpool krásnou akci spojenou s tetováním nových praček.

 
Funkce FreshCare+ : Stane se vám někdy, že nevyndáte prádlo z pračky hned jak je vyprané? Nebo dokonce vám v pračce leží vyprané několik hodin, než jej dáte do sušičky nebo ho pověsíte? Připadá vám pak, že vyprané prádlo není už tak svěží jako hned po vyprání, a po usušení je zmuchlané a tvrdé na omak? Pračky s funkcí FreshCare+ mají tento problém vychytaný - prádlo je provzdušňováno šetrným oboustranným otáčením bubnu a efektivní párou, vstřikovanou speciálními tryskami až 6 hodin po skončení pracího cyklu.

Všechny čtenářky, které se do testu zapojí, získají od redakce dárek – přípravky pro praní a čističe pračky. Z celé skupiny 30 čtenářek navíc formou tomboly vybereme 8, které získají  jednu z testovaných praček. O další dvě pračky, které prošly testováním, uděláme u nás na www.zena-in.cz soutěž pro ostatní čtenářky, které se do testu nemohly zapojit.

Pokud se chcete do testování zapojit a jeden měsíc pračku Whirlpool FreshCare+  testovat, vyplňte nám tento dotazník a odpovězte na naše otázky. Také si vyberte jednu z praček, kterou byste případně chtěli testovat. Výběr testerek proběhne do 15. 8. a následně v tomto týdnu proběhne po domluvě první závoz praček prvním deseti vybraným testerkám.

Více informací se dozvíte ZDE.

probíhá od 02.08.2017 do 25.08.2017

Velká fotosoutěž Žena-in a Chupa Chups!

Máte rádi pohyb? Jezdíte se svými dětmi na kolech? Milují vaše děti kolo?

Zapojte se do naší fotosoutěže!

Zašlete nám fotku, které tématem bude jak si vaše rodina užívá jízdu na kole.

A na jaké výhry se můžete těšit?

 • Výhry: 1. - 3. cena: Cyklistický dres a balíček lízátek Chupa Chups
 • 4.-8. cena: balíček sladkostí od značky Chupa Chups

Své příspěvky vkládejte ZDE

Pravidla najdete ZDE

chupa

probíhá od 31.07.2017 do 30.08.2017

Velká letní fotosoutěž „S dětmi na cestách“

Léto je plné radovánek, dovolených a výletů. Podělte se s námi o fotky z vašich cest.

Cestování s dětmi bývá náročnější, ale o to víc máme radost, když jdou děti nadšené ze změny prostředí, z objevení nových míst.

Zapojte se do fotosotěže, která probíhá až do 31.8.

Poslat můžete maximálně 3 snímky.

Výhry:

 • 1.cena: Tyčový mixér MTP 600X značky Mora
 • 2.a 3. cena: Persil gel - Summer collection (40 dávek) a Silan Fresh sky
 • 4. - 10. cena: Persil gel - Summer collection (40 dávek)
probíhá od 10.07.2017 do 31.08.2017

Vyhrajte skvělý tyčový mixér od Philips

fgggggPoužíváte mléko a smetanu na zahuštění polévek či omáček? Chcete se vyhnout vzniku hrudek a máte ráda rychlé a snadné řešení?

Zapojte do naší soutěže a vyhrajte tyčový mixér Avance Collection od Philips

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Získejte set Tescoma President

678787Připravujete rády z jogurtů a tvarohů pomazánky? Určitě oceníte skvělého pomocníka!

Tescoma President mlýnek na pepř a solnička v elegantním a moderním designu. Mlecí mechanismus mlýnku je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli. Výhodou je také nastavitelná hrubost mletí, snadná údržba a čištění.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Tescoma President mlýnek na pepř a solničku.

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Velká redakční soutěž: Život se má žít. Nevzdáváte se věcí, které máte rádi. Souhlasíte? Napište nám svůj příběh a my vás odměmíme.

sportMáte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna, ve kterých bude:

 • Lahev na vodu a ovoce
 • Krabička s nožíkem a lžičkou
 • Sluchátka
 • Blok Život se má žít

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky, nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde.

Moc se na vaše příspěvky těšíme!

probíhá od 26.06.2017 do 31.08.2017

Máme pro vás soutěž! Hledáme generační dvojice - vaříte s oleji Lukana?

lukana

Hledáme generační dvojice, které se zapojí do našeho projektu. Partnerem naší výzvy je značka olejů Lukana, jež má v české kuchyni již dlouhou tradici. Pokud používáte Lukanu na smažení, do salátů, do těst či na pečení a stejně tak ji má v oblibě i vaše maminka, dcera, teta, babička či vnučka, přihlaste se do naší výzvy! Mužům se však rozhodně nebráníme! Dědečkové, synové či vnukové - výzva platí i pro vás.

Napište nám krátký text, váš příběh spojený s vařením, vyplňte nám rychlý dotazník, s kým byste se chtěla do naší výzvy přihlásit, jaké máte oblíbené recepty a pro jaké pokrmy oleje Lukana používáte.

Pět dvojic, které následně vybereme, představíme čtenářkám a tyto dvojice se pak podělí o své vyzkoušené recepty. Od redakce a od značky Lukana získají krásné dárky, jenž se v kuchyni rozhodně neztratí – olej na celý rok (řepkový, slunečnicový i rostlinný), potřeby do kuchyně jako zástěry, chňapky nebo prkýnka, kuchařky plné inspirace a další zajímavé ceny.

Zapojte se do našeho projektu, vyplňte nám tento krátký dotazník.

Více informací najdete v našem článku.

probíhá od 10.08.2017 do 10.09.2017

„HLEDÁME PARŤAČKU NA HUBNUTÍ“. Pusťte se do shazování nadbytečných kilogramů společně s naší ambasadorkou!

ketodiet

Máte nadváhu a chystáte se se svými nechtěnými kilogramy něco udělat a efektivně je shodit? Zapojte se do našeho projektu s oblíbenou českou značkou KetoDiet. Už teď můžete začít přemýšlet nad dietou, díky které zhubnete za tři měsíce až 10 kilogramů a možná i více. Více na www.ketodiet.cz

Další informace najdete v našem článku.

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu – klikněte ZDE – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme!

Do projektu se můžete hlásit do 25.8. do 23:59.

probíhá od 10.08.2017 do 25.08.2017

Jak správně udržovat čistou vodu v bazénu? S přípravky Savo to hravě zvládnete!

Každý majitel bazénu dobře ví, že pouhým napuštěním vody starost o něj nekončí. Kvalitu vody v bazénu ovlivňuje po celou koupací sezónu mnoho faktorů. Kromě větviček ze stromů a pylů vám do něj může zavítat mnoho nezvaných návštěvníků, na které je jakákoli filtrace krátká.

bazén

Péče o bazénovou vodu během sezóny není složitá, ale nesmíte na ni zapomínat. Pokud se o vodu budete starat pečlivě, vaše vynaložené úsilí se vám vrátí v podobě průzračné vody. Starost o bazén neopadá ani v případě, že vlastníte bazén vnitřní. Tak i tak se na jeho stěnách i dně objevují usazeniny, o které se postará vhodně zvolená bazénová chemie. Její používání neznamená pouze čistou vodu, ale především její zdravotní nezávadnost. Abyste zbavili bazénovou vodu mikroorganismů a eliminovali růst řas, použijte chlorové tablety Savo pro celosezónní dezinfekci a údržbu bazénové vody.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte úžasné ceny s produkty Savo!

 • Prvních 50 recenzí získá jako odměnu Savo Projasňovač v hodnotě 269 Kč
 • Nejoriginálnější recenze získá Savo do bazénu chlorové tablety na celou sezónu v hodnotě 2698 Kč (2 x balení 4,6 kg).

A jak se můžete do soutěže zapojit?

Napište nám svou recenzi na Savo do bazénu + fotku produktů Savo do bazénu u Vás doma nebo účtenky za nákup produktů Savo do bazénu.

Recenzi vložte do této soutěže - textová otázka

Fotografie nebo účtenku zašlete na e-mail soutez@zena-in.cz

POZOR! Pro výhru musíte splnit oba body soutěže:

 • 1. napsat recenzi - do soutěže - můžete ji klidně také připojit k fotografiím do e-mailu
 • 2. poslat foto produktů Savo u bazénu nebo účtenku zakoupených produktů Savo na bazény

 

probíhá od 03.07.2017 do 31.08.2017

Buďte na dovolené krásná

boxNezapomínejte na cestách, že je potřeba pečovat o svoji pleť a dokonale hydratovat.

Miracle Skin Perfector BB (Beauty Balzám) krém je nová generace péče o pleť, která přináší spojení hydratačního krému a lehkého make-upu pro bleskově bezchybný vzhled. Každodenní rituál péče o pleť v jediném kroku.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte BB Cream 5in 1 hydratační péče světlý odstín.

Ilustrační foto Lorpress.

probíhá od 23.08.2017 do 23.08.2017

Soutěž o balíček Paranit

paranitSpolečnost Paranit, evropský lídr ve výrobě produktů proti vším, si uvědomuje, že zbavit dítě vší je práce na plný úvazek, která dokáže být stresující. Proto Paranit neustále zkoumá, jak vám může pomoci vyřešit tuto nepříjemnost, která je bohužel součástí života, efektivně a pohodlně.

Paranit je nejprodávanější přípravek v boji proti vším v celé Evropě. Nabízí celou řadu produktů pro nejen na odstranění vší, ale i na jejich prevenci či detekci. Všechny produkty Paranit jsou klinicky testované a působí výhradně fyzicky, takže si proti těmto přípravkům nemohou vši vypěstovat odolnost.

Zapojte se do soutěže a získejte balíček Paranit.

probíhá od 23.08.2017 do 30.08.2017

Zbavte se nečistot ve vašem bytě

4545Savo Original je tekutý dezinfekční přípravek, který účinně vydezinfikuje vodu v bazénu nebo ve studnách. Hodí se i jako čistící prostředek různých povrchů.

Skvěle likviduje bakterie, viry, řasy a houby a rozhodně by neměl chybět v žádné domácnosti.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Savo.

probíhá od 23.08.2017 do 30.08.2017

Získejte Univerzální čistící ubrousky Savo

SavoChcete mít elegantní a čistou domácnost? Savo čistící ubrousky během krátké chvilky hygienicky čistí a dezinfikují téměř všechny povrchy. Zároveň odstraňují bakterie a alergeny, jako jsou prach, pyl či srst čtyřnohých členů rodiny.

Povrchy po použití Savo ubrousků není třeba oplachovat nebo otírat. Díky svému složení odstraňují nečistoty, otisky prstů a šmouhy např. z odpadkového koše, ledničky, kuchyňské linky, toaletního prkénka, ze stolku v obývacím pokoji nebo kuchyni. Zároveň provoní vaši domácnost příjemnou svěžestí – pořídit je můžete ve variantách eukalyptu či levandule.

Zapojte se do soutěže a získejte Univerzální čistící ubrousky Savo.

probíhá od 22.08.2017 do 29.08.2017

Udržujte si krásné a zdravé vlasy!

doveMáte za sebou náročný den a velký nákup? Relaxujte a pečujte o sebe!

Express kondicionér má vlastnosti kondicionéru, ale účinky vlasové masky. Vlasy tedy vyživuje podobně jako maska, ale působí rychlostí kondicionéru. Samozřejmostí express kondicionéru je, že obsahuje Fibre Actives technologii, která okamžitě proniká do struktury vlasu a pomáhá obnovovat poškozená vlasová vlákna zevnitř a předchází tak budoucímu poškození.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte kondicionér Dove.

probíhá od 21.08.2017 do 27.08.2017

Vyhrajte balíček DOVE

hhNechcete v obchodních regálech trávit dlouhé chvíle? Vsaďte na jistotu.

Kosmetika Dove je šetrná k vašemu tělu, krásně voní a určitě si ji zamilujete.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Dove.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 21.08.2017 do 27.08.2017

Podělte se s námi o váš příběh se skvrnami

vanishKaždá skvrna má svůj příběh, mámy by mohly vyprávět. Fleky od bahna a borůvek? Děti si je přinesly z výletu do lesa. Špína na nohavicích? To byla louže, do které vaše dítě nemohlo neskočit. A samozřejmě nesmějí chybět skvrny od zmrzliny, ideálně barevné, protože jiné na čerstvě vypraném tričku malého mlsouna přece tolik nevyniknou. A když už si najdete klidnou chvilku na víno s kamarádkou, kterou jste roky neviděla, je tu hned červená tečka na šatech. Je to marné, 100 skvrn, 100 zážitků – a před těmi přece nejde kličkovat jen proto, aby se vám nezašpinilo prádlo.

Napište nám váš příběh se skvrnami a my 5 z vás odměníme balíčkem Vanish s produkty, které si poradi s vašimi nechtěnými skvrnami.

Těšit se můžete na Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo a na tekutý odstraňovač skvrn Vanish Gold Oxi Action

probíhá od 26.07.2017 do 31.08.2017

Sportujete? Získejte nápoj Isodrinx

isodrinxProfesionální sportovní nápoj, který při rozmíchání ve vodě zajistí vašemu tělu kvalitní dávku energie pro fyzickou aktivitu. Díky vysokému obsahu rychle vstřebatelných sacharidů a sodíku představuje Isodrinx ideální zdroj tekutin s optimálním množstvím minerálů a vitaminů.

Pět z vás, které odpoví a vyplní na konci dotazníku svůj kontakt má šanci získat Isodrinx 840g od NUTREND - iontový nápoj pro hydrataci před nebo během tréninku. Děkujeme za vaše odpovědi!

Dotazník najdete ZDE.

Více informací zjistíte ZDE.

probíhá od 16.08.2017 do 26.08.2017

Vyplňte anketu a získejte balíček Péče o zuby

zubyMilé čtenářky, maminky,

máte doma malé dítě, předškoláka nebo školáka? Připravili jsme pro vás krátkou anketu, abychom zjistili, jak je mezi rodiči rozšířená povědomost o prevenci a preventivních programech pro děti v oblasti zubního zdraví.

Zapojte se do ankety a 5 z vás získá balíček Péče o zuby.

Anketu najdete ZDE.

probíhá od 23.08.2017 do 01.10.2017

Kousek Itálie u vás doma

lavanzaS kávou Lavazza si i v pohodlí vašeho domova připravíte dokonalou kávu, která se hravě vyrovná té z vaší oblíbené kavárny.

Ochutnejte jedinečnou mletou kávu Lavazza Qualità Oro, která vás překvapí jemně sladkou chutí a nezaměnitelným aroma.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají 5 balíčků kávy Lavazza.

probíhá od 21.08.2017 do 31.08.2017

Soutěž s cereáliemi Nestlé

nestle

Celozrnná mouka je ingredience číslo 1. v cereálíích Nestlé.

V tomto duchu začíná již 21. srpna soutěž - "CELOZRNNÉ PENĚZ PLNÉ".

Stačí koupit soutěžní balení cereálií Nestlé* a zaregistrovat unikátní kód na www.nestle-cereals-lottery.com v období od 21. 8. 2017 do 19. 9. 2017. Ihned zjistěte, zda vyhráváte denní výhru 1 000 Kč. Všechny registrované unikátní kódy budou navíc zařazeny do slosování o hlavní výhru 10 000 Kč.

*Jedná se o CINI MINIS 450 g, NESQUIK 450 g, CHOCAPIC 450 g, HONEY CHEERIOS 425 g a COOKIE CRISP 425 g.

Nezapomeňte si uschovat doklad o koupi soutěžního balení.

Soutěž najdete ZDE.

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Vyhrajte rodinné vstupné do pražské ZOO a zásobu křupek pro celou rodinu Cheetos

zoozoo3 Od poloviny května se pražská ZOO raduje z pětice malých gepardů. Tuto událost si nemohl nechat ujít jeden z nejoblíbenějších gepardů na světě Chester, maskot křupek Cheetos - nesmažené kukuřičné pochoutky oblíbené nejen mezi dětmi, ale také mezi rodiči. Jako starší a zkušenější šelma se Chester rozhodl pražským koťatům dát do vínku drobný finanční obnos a stát se tak jejich adoptivním otcem. Nyní jsou dvě samičky a tři samečci se svou matkou v zázemí. Šelmí drobečky budete moci vidět na vlastní oči ve výběhu v pavilonu šelem od konce srpna, kdy proběhne i jejich slavnostní křest. Celá akce se plánuje na 26. srpna.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte rodinné vstupné do pražské ZOO a zásobu křupek pro celou rodinu Cheetos!

probíhá od 23.08.2017 do 30.08.2017

Balíček Herbacin se vám osvědčí nejen na cestách

herbaPokud se chystáte na výlet, nezapomeňte na péči o vaše tělo. Přibalte si do cestovní tašky krém na ruce a masážní gel na nohy, který se vám osvědčí, až za sebou budete mít několikakilometrovou túru.

Herbacin Krém na nohy s heřmánkem a ureou - Přírodní oleje, extrakt z heřmánku, alantoin a panthenol zklidňují a regenerují pokožku. Krém zabraňuje vzniku tvrdé, zrohovatělé a popraskané kůže. Obsahuje extrakt z heřmánku z ekologického zemědělství.

Herbacin Wellness krém na ruce Divoká růže - Trojitý účinek rostlinného glycerinu, alantoinu a panthenolu kombinuje ochranu pokožky, intenzivní péči a regeneraci v jednom. Ruce zůstanou vláčné a jemné. Wellnes krém na ruce je bez parabenů, syntetických barviv, minerálních olejů, živočišných složek a je na přírodní bázi a nebyl testován na zvířatech.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Herbacin.

probíhá od 23.08.2017 do 30.08.2017

Soutěžte o vstupenky na Znojemské historické vinobraní 15. – 17. 9. 2017

znojmoZažijte neopakovatelnou atmosféru středověké slavnosti svátku vína, největší akce svého druhu v České republice, zakomponovanou do originálních historických kulis dobové architektury města Znojma.

Tato slavnost, která byla uvedena poprvé v roce 1966, připomíná návštěvu českého krále Jana Lucemburského, který Znojmo navštívil se svým doprovodem v roce 1327. Staňte se i vy svědky jeho příjezdu a vítání, předávání práv do rukou konšelů, rytířských klání či trestání nepoctivých vinařů a odsouzenců.

Přijeďte si užít víkend plný zábavy, skvělého jídla, pití a setkání s přáteli uprostřed okouzlující historické atmosféry.

Zapojte se do soutěže a 5 z vás získá 2 vstupenky na Znojemské historické vinobraní 15. – 17. 9. 2017.

probíhá od 22.08.2017 do 01.09.2017

Udělejte dětem radost krásným balíčkem

ůůJe pro vás umění donutit děti k čištění zoubků nebo mytí vlásků? Pořiďte pro ně zábavnou sadu s obrázky.

V balíčku děti najdou šampon Schauma, sprchový gel Fa Kids a zubní pastu Vademecum Junior.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte dětský balíček.

Ilustrační foto: tisková zpráva

probíhá od 22.08.2017 do 29.08.2017

Získejte krásný velký kosmetický balíček

ženaMáte ráda kosmetiku a ráda zkoušíte nové trendy v líčení? Udělejte si doma další zásobu líčidel, se kterými si vykouzlíte úžasný vzhled.

Co balíček obsahuje? Tvářenku, řasenku, rtěnku, krém na ruce, třpytivý sprej, oční stíny a lak na nehty.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte kosmetický balíček.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 22.08.2017 do 29.08.2017

Soutěž o konopné přípravky proti akné

cutishelpCutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné.

Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes). 

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled. 

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

Více informací najdete na www.cutishelp.com

Tři z vás můžete vyhrát balíček konopné kosmetiky CutiHelp proti akné. Vyhrává 61., 246. a 415. správná odpověď.

Soutěž najdete ZDE.

Ilustarační foto: mezizenami

probíhá od 22.08.2017 do 29.08.2017

Chystáte se na důležité jednání? Vypadejte skvěle

make-upČeká vás důležitá schůzka? Zamaskujte nedokonalosti na vašem obličeji a oslňte okolí svojí krásou.

Unikátní dlouhotrvající make-up L’Oréal Paris Infallible spolehlivě překryje nedokonalosti vaší pleti až po dobu 24 hodin! Díky vysokému obsahu pigmentů make-up spolehlivě kryje nedokonalosti pleti i nežádoucí známky únavy. Make-up Infallible pleť zároveň hydratuje a dodává ji svěží rozzářený vzhled. Působí přirozeně a nevytváří efekt masky. Získejte přirozeně krásnou pleť díky dlouhotrvajícímu make-upu L’Oréal Paris Infaillible!

Zapojte se do redakční soutěže a získejte dlouhotrvající make-up L’Oréal Paris Infallible.

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Udělejte si na sebe chvíli čas a zrelaxujte se

relaxUdělejte si na sebe chvíli čas, odpočiňte si a pořádně se zrelaxujte.

Vaše tělo načerpá spoustu nové energie a vy se budete cítit skvěle.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček, se kterým krásně zrelaxujete vaše tělo.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Chraňte dětskou pokožku před slunečním zářením

garnierGarnier Ambre Solaire Resisto Kids poskytuje vysoký stupeň ochrany před slunečním zářením a je navržený pro specifické potřeby citlivé dětské pokožky. Voděodolný krém na opalování pro děti z kolekce produktů pro opalování Garnier Ambre Solaire, byl navržen odborníky s vědomím, že ta nejchoulostivější pokožka si zasluhuje tu nejlepší ochranu. Děti jsou vůči škodlivým účinkům slunečního záření obzvláště zranitelné, a tak značka Garnier vytvořila účinný ochranný prostředek na míru potřebám jejich pokožky.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Garnier Ambre Solaire Resisto Kids.

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Léto ještě nekončí, ukažte světu svá krásná chodidla

chodidlaTrápí vás ztvrdlá kůže na chodidlech, zamezte jí správnou péčí. Používejte na tyto namáhaná místa zvláčňující krém, jednou za čas odstraňte ztvrdlou kůži. Na závěr dopřejte vašim nehtům na nohách trendy lak.

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček pečující o chodidla.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Zbavte se nepříjemných vší

paranitSpolečnost Paranit, evropský lídr ve výrobě produktů proti vším, si uvědomuje, že zbavit dítě vší je práce na plný úvazek, která dokáže být stresující. Proto Paranit neustále zkoumá, jak vám může pomoci vyřešit tuto nepříjemnost, která je bohužel součástí života, efektivně a pohodlně.

Paranit je nejprodávanější přípravek v boji proti vším v celé Evropě. Nabízí celou řadu produktů pro nejen na odstranění vší, ale i na jejich prevenci či detekci. Všechny produkty Paranit jsou klinicky testované a působí výhradně fyzicky, takže si proti těmto přípravkům nemohou vši vypěstovat odolnost.

Zapojte se do soutěže a 2 z vás získají balíček Paranit.

probíhá od 18.08.2017 do 25.08.2017

Zapojte se do soutěže "Péče o pleť po létě" a vyhrajte balíček s produkty Mary Kay

mary kayKaždá žena chce mít krásnou, zdravou, svěží pleť. Důležité je dokonalé čištění a dobrá hydratace. Obzvlášť pokud je pleť v létě vystavována intenzivnímu slunečnímu záření.

Nová soutěž "Péče o pleť po létě" vám nabízí skvělou možnost získat produkty s péčí o pleť Mary Kay.

TimeWise Čistící krém/gel 3v1 gel kombinuje účinky proti stárnutí a tři nezbytné kroky péče o pleť v jednom přípravku. Čistí, regeneruje a osvěžuje pleť a zanechává ji na pohled mladší.

TimeWise® Hydratační krém proti stárnutí obsahuje exkluzivní směs účinných hydratačních látek a antioxidanty, které pomáhají chránit pleť před volnými radikály, aby byla zářivá a jemná na dotek.

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás vyhraje balíček s produkty péče o pleť Mary Kay.

probíhá od 16.08.2017 do 30.08.2017

Dopřejte svým rtům luxusní péči s MARK Coffee Lips

markPřemýšlíte, jak po horkém létu dostat vaše rty opět do kondice?Máte unavené a sluníčkem vysušené nebo rozpraskané rty? Dopřejte jim účinnou péči s MARK Coffee Lips

Základním krokem správné péče je proto důkladný peeling rtů, který odstraní odumřelé buňky a zároveň stimuluje tvorbu nových a zdravých. A přesně pro tento účel slouží MARK Lips Scrub. Následně je důležité rty hydratovat výživným balzámem, který je zvlhčí a dodá potřebné vitamíny. Na to zase slouží MARK Lip Balm, který je součástí setu a který je aktivní díky vysokému podílu kakaového másla v kombinaci s kávovým olejem a včelím voskem.

Dárkový balíček zázračného setu MARK Coffee Lips mohou nyní získat tři z vás, pokud správně odpoví na soutěžní otázku

probíhá od 16.08.2017 do 23.08.2017

Vyhrajte tašku plnou plážových nezbytností

plážChystáte se na dovolenou k moři? Nezapomeňte si přibalit opalovací krémy, abyste chránili vaši pokožku před spálením.

Na pláž se vám bude hodit i praktická plážová taška, do které se vám vejde spoustu věcí.

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte přípravky na opalování a plážovou tašku.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 16.08.2017 do 23.08.2017

Soutěž s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

spaJiž 24. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM bude nezapomenutelným výletem do světa krásy, pohody i nových zážitků a zkušeností.

Stejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani Vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pátek 8. a sobotu 9. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany. V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro kosmetické, kadeřnické a nehtové salony, wellness, spa, hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů” bude opět přírodní péče. Odborníci na stáncích se budu věnovat anti-aging metodám, aromaterapii, péči o nohy, masážím, relaxaci, regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví.

 

Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program jakožto i další informace o veletrhu najdete na našem webu a Facebooku:

WEB: www.WorldOfBeauty.cz nebo www.BeautyExpo.cz nebo www.KosmetickyVeletrh.cz
Facebook: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

 

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017

2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017

3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017

Výhry dodala:

Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 8. a 9. září 2017

probíhá od 14.08.2017 do 24.08.2017

Vyhrajte třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy

mopTřásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy prošel moha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Jedinečná hlavice mopu nyní kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek můžete prát v pračce až na 60°C a nebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce.

Zdokonalení se dočkala i konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO, který je nově pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybaven podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také vylepšen o čelní otvor. Velkou výhodou při přenášení v domácnosti je i jeho snížená hmotnost.

Zapojte se do soutěže a 6 z vás získá třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy

probíhá od 14.08.2017 do 24.08.2017

Velká soutěž Žena-in a VELUX. Vyhrajte 2x venkovní markýzu!

markyzaVenkovní markýza VELUX představuje zejména v manuálním provedení velmi jednoduché, ale účinné řešení proti přehříváním podkrovního interiéru. Markýzy VELUX dokáží redukovat příjem tepla v místnosti až o 72 % a snížit tím vnitřní teplotu až o 6 °C. Zároveň však stále propouštějí dostatek světla do interiéru a zachovávají tolik žádaný výhled z okna. Venkovní markýzy je snadné kombinovat s dalšími stínicími doplňky jako jsou rolety a žaluzie.

Pokud nechcete spoléhat na štěstěnu ve hře, můžete stále využít probíhající letní akci a získat vybrané stínicí doplňky VELUX se slevou až 15 %. Stačí si zahrát pexeso na stránkách www.velux.cz/leto . Tato akce končí již 20. srpna 2017. 

Zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás vyhraje dvě venkovní markýzy pro svá střešní okna. Typ markýzy bude určen následně dle konkrétního okna výherce.

probíhá od 11.08.2017 do 31.08.2017

Soutěž o vstupenky na veletrh World of Beauty and SPA podzim 2017

krasaStejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pátek 8. a sobotu 9. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Více informací najdete na www.beautyexpo.cz.

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh vyhrává 222. správná odpověď 

2. - 3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh vyhrává 312. a 486. správná odpověď.

Soutěž najdete ZDE.

probíhá od 16.08.2017 do 23.08.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme