Probíhající soutěže

Hledací soutěž ÚTERÝ: Slavíme s Mary Kay 20 let! Hledejte „dvacítky“ a vyhrajte NOVINKU!

Každá žena chce být krásná. V tomto roce slaví 20 let značka Mary Kay. Značka, která celých 20 let pečuje o naši krásnou, zdravou a dokonale nalíčenou pleť. Pojďte s námi slavit zábavnou hledací soutěží!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte celý týden od pondělí 20. 2. do pátku 24. 2. se Ženou-in, oslavte s Mary Kay 20 let, hledejte obrázky „dvacítky“ a těšte se na vyhodnocení!

V pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek hrajeme o SADU SATÉNOVÉ RUCE WHITE TEA & CITRUS v hodnotě 1 195 Kč. Každý den vyhrají 2 soutěžící. Celkem rozdáme 10 balíčků.

Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem v patnácti článcích magazínu, které vyšly od 30.1.2017, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 15. Pokud jich sesbíráte 15, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den dva vítěze – ti získají krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pondělí do pátku.

utery

 

probíhá od 21.02.2017 do 21.02.2017

Balíček Radox!

Barvy mají v každém interiéru velký význam – dodávají mu typický charakter, mohou opticky ovlivňovat velikost prostoru a působí i na naši psychiku.

jaro

Která z ložnic inspirována motivem čtyř ročních období zaujala vás? Já mám jasného favorita. Shodneme se?

Zapojte se do diskuse pod tímto článkem, která z vyobrazených ložnic se vám líbí nejvíce.

Dvě z vás vybereme a odměníme balíčkem kopelových pěn Radox pro klidný spánek.

Do diskuse se zapojte pod tímto článkem

 

probíhá od 16.02.2017 do 26.02.2017

Zažijte romantické chvilky se svíčkami Party Lite

partiliteVonné svíčky budou vždy dokonalým doplňkem, který se bude hodit do každého domova a vykouzlí jedinečnou atmosféru.

PartyLite vyrábí své svíčky a vonné vosky z toho nejkvalitnějšího potravinářského parafínu, který hojně využívá i kosmetický průmysl. Použité knoty jsou čistě bavlněná a vůně vosků míchají přední světoví návrháři. Díky tomu pálení těchto svíček nedráždí ani citlivé jedince, alergiky, astmatiky, děti ani zvířata.

Aromatizující svíčky od PartyLite se skvěle hodí nejen k romantickému večeru, ale i jako příjemné oživení běžného dne.

Udělejte si příjemný pobyt u vás doma a nechte váš byt prostoupit příjemnými vůněmi, díky svíčkám „Zakázané ovoce“ od značky PartyLite.

Příjemná vůně vám navnadí nejen příjemnou náladu, ale bude i skvělým doplňkem, který bude charakterizovat vaše obydlí.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají Trio Forbidden Fantasy.

Více najdete na www.partylite.cz

probíhá od 13.02.2017 do 23.02.2017

Vyhrajte pečující kosmetiku od Ryor

ryorDárkové balení Mořské řasy obsahuje Denní krém, Noční krém a Ultramastné tělové mléko.
Mořské řasy jsou rostliny, které v moři nejsou zatíženy žádnými cizorodými látkami. Obsahují mnohonásobně víc nutričně a kosmeticky významných látek než suchozemské rostliny. Patří mezi ně bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy – hlavně C, A, E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálních látek. Jejich funkce: regenerace, hydratace, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení, zvláčnění pokožky.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Dárkové balení Mořské řasy.

Ilustrační foto: ryor

probíhá od 15.02.2017 do 22.02.2017

Mannerky na sněhu!!! Vyhrajte Manner lyže, sáňky, přilby a další ceny!

Kup libovolný růžový výrobek Manner - vyplň EAN výrobku nebo výherní heslo, své jméno, e-mail a jsi ve hře. Hrajeme o slevy na SKIPASY v celé ČR, Manner lyže, Manner sáňky a mnoho dalších cen. Jdeš do toho s námi? #Manner

Slevu na ski pas do vybraných lyžařských areálů v ČR nebo 30 x Manner lyže Big foot, 30 x Manner sáňky, 10x Manner Zibbob, 12x Manner lyžařské přilby a 10 x Manner ruksak s růžovým Manner překvapením.

Soutěžit můžete ZDE

mann 

 

probíhá od 13.02.2017 do 05.03.2017

Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí a nadějným desetibojařem Jirkou Sýkorou

valmezPřipravte zdravý a chutný recept pro Jirku Sýkoru.

Přidej svůj recept na facebookové stránky s fotkou nebo videem z přípravy pokrmu nebo nápoje za použití výrobků Mlékárny VM a vyhraj večeři s Jirkou Sýkorou, účast na jeho tréninku, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí nebo konzultaci s osobním trenérem Jirky. Soutěž sdílej a dej ,,To se mi líbí" stránce Mlékárny Valašské Meziříčí.

Co můžeš vyhrát?

1. Cena účast na tréninku JS, oběd nebo večeře s Jirkou Sýkorou v podniku La bodegueita Kaprova, Praha 1, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, konzultace s výživovou poradkyní MUDr.Kateřinou Cajthamlovou, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 5.000,-Kč

2. Cena účast na tréninku JS, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, konzultace s výživovou poradkyní MUDr.Kateřinou Cajthamlovou, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 3.000,-Kč

3. Cena účast na tréninku JS, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 2.000,-Kč

4. Cena konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, výrobky Mlékárny VM v hodnotě a dárky v hodnotě 2.000,-Kč

5. - 10. Cena dárkový balíček mlékárny VM v hodnotě 1.000,-Kč

Soutěž probíhá od 2.1.2017 do 31.1.2017.

Po skončení vyhodnotí odborná porota výsledky a následně vyhlásí výherce.
Výherci budou zveřejněni na webových stránkách a facebooku mlékárny

Mlékárna Valašské Meziříčí vyhlašuje soutěž o recepty nutričně vyvážené a nápadité za použití jejich výrobků. Všichni, kdo rádi soutěžíte, máte rádi zdravé jídlo a také sport se můžete zapojit do soutěže, která probíhá prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí a facebookových stránek vícebojaře Jiřího Sýkory. A také na webových stránkách mlékárny www.mlekarna-valmez.cz..Hlavní cenou je večeře/setkání s vícebojařem Jiřím Sýkorou, sestavení/úprava jídelníčku pod odborným vedením, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí a konzultace s osobním trenérem. VYMYSLETE zdravé olympijské/sportovní jídlo/nápoj, vhodné pro desetibojaře Jirku Sýkoru, za použití výrobků Mlékárny Valašské Meziříčí.

SOUTĚŽ NAJDETE ZDE.

probíhá od 16.01.2017 do 28.02.2017

Hledáme 25 čtenářek, které otestují novinku Manner křupavé Müsli

manner V regálech s Müsli přibude růžová, protože Manner zahájil dodávky Manner křupavé Müsli. Požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner, které chutnají nejen skvěle, ale s 52% celozrnným podílem a vysokým obsahem vlákniny jsou ideální pro dobrý start do nového dne!

Díky nízkému obsahu cukru - Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé Müsli, se tuto informaci dozvíte i na obalu „snížená hladina cukru“. 

„Zeptáte-li se fanoušků Manner, jaké inovace by si přáli od své nejoblíbenější značky, dostanete stále stejné odpovědi. Manner konzumenti si přejí, aby je Manner doprovázel celý den“, dodává vedoucí marketingu Mag. Ulf Schöttl k zavedení Manner Müsli na trh. „Navíc je Manner Müsli vhodné i pro vegany, což oceňuje široká řada konzumentů.“ Průzkum trhu potvrzuje, že 97% dotazovaných respondentů by rádi ochutnali Manner Müsli.

Zapojte se do soutěže a my vybereme 25 z vás, které otestují novinku Manner křupavé Müsli.

probíhá od 13.02.2017 do 23.02.2017

Soutěž o knihu Šťastný života běh

knihaVe své nové knize Miloš Škorpil popisuje, co zažívá běžec na trase ultramaratonu nebo při několikadenních závodech, kdy pro únavu a vyčerpání ani pořádně neví, zda se mu to všechno jenom nezdá.

Zároveň jde o autentické svědectví z dob, kdy s běháním ultra začínal a kdy pochopil, že běh může člověku otevřít cestu ke šťastnému životu. A o tuto zkušenost se nyní hodlá podělit i s námi.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají knihu Šťastný života běh.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 21.02.2017 do 01.03.2017

Soutěž o knihu Stopy v oblacích

knihaTato kniha změnila žánr - patří k povinné četbě každého běžce a běžkyně, kteří se alespoň jednou za čas hodlají popasovat s nějakým (nejlépe vyšším) kopcem.

Uznávaný autor a běžec se rozhodl, že svět běžců do vrchu zažije na vlastní kůži. Potkával se s běžeckými legendami, které absolvovaly nejděsivější závody a běžecké výzvy, účastnil se mnohadenních závodů, v nejzapadlejších koutech Anglie objevoval tvrdé borce, kteří pamatují doby, kdy běh ještě hodně bolel … A vznikl portrét jedné z nejdrsnějších běžeckých disciplín, v níž se střídá extrémní vyčerpání s okamžiky radostného osvícení. Stopy v oblacích jsou kronikou masochistické touhy a obdivuhodné výdrže. Je to lyrická pocta britským horám a lidské vůle. Askwithova kniha Stopy v oblacích získala ocenění za nejlepší literární debut ze sportovního prostředí a Bill Rollinson Prize for Landscape and Tradition.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají knihu Stopy v oblacích.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 21.02.2017 do 01.03.2017

Dopřejte vašemu obličeji hloubkovou hydrataci

kremHydratační krém na obličej, ruce a tělo s výtažky z ovsa a heřmánkuvyživuje, zjemňuje a dodává 24hodinovou hydraraci. Je vhodný pro pleť i tělo.

Použití: Naneste na suchou, hrubou pokožku podle potřeby.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Hydratační krém na obličej, ruce a tělo s výtažky z ovsa a heřmánku.

Ilustrační foto: avon

probíhá od 17.02.2017 do 24.02.2017

Získejte pevnější a pružnější pleť

anewZpevňující péče inspirovaná silnými vlákny s přelomovým složením s argininem představuje dokonalé řešení pro ženy 55+.

Složení s aminokyselinami a komplexem peptidů se semínky argininu napomáhá zvyšovat přirozenou produkci kolagenu a elastinu, které přispívají ke zpevnění pleti. 90 % žen potvrzuje zpevnění již po první aplikaci*.

Liftingové sérum s okamžitým účinkem zlepšuje pružnost pleti a redukuje viditelnost jemných linek a vrásek.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Liftingové sérum s okamžitým účinkem Anew Platinum.

Ilustrační foto: avon

probíhá od 17.02.2017 do 24.02.2017

Pečujte o pokožku luxusním olejíčkem

olejTak vzácné, tak luxusní... Používání zlata v pleťové péči bylo velmi oblíbené Japonci, Římany a Egypťany již v raných dobách. Nechte se unést luxusní lázeňskou péčí s obsahem zlata a vzácných minerálů pro rozjasnění a omlazující účinky.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Rozjasňující třpytivý tělový a masážní olej se zlatými částečkami a olejem z agarového dřeva.

Ilustrační foto: avon

probíhá od 17.02.2017 do 24.02.2017

Okouzlete okolí svěží vůní

avonModerní květinová kompozice, svěží jako vánek. Vytvořena s decentními tóny květů frézie, vzdušného zimolezu s jemným nádechem konvalinky a čaje z bílé broskve.

Kategorie: květinově-vzdušná.

Hlavní složky: čaj z bílé broskve, frézie, zimolez.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte vůni Avon Pure.

Ilustrační foto: avon

probíhá od 17.02.2017 do 24.02.2017

Dodejte vašim dlaním intenzivní péči

derKrém na ruce poskytuje namáhané pokožce rukou péči a ochranu po celý den.

Účinná kombinace panthenolu, urei a bambuckého másla hloubkově regeneruje a obnovuje suchou a poškozenou pokožku rukou a poskytuje dlouhotrvající ochranu před vysušováním.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte krém na ruce SOS Repair Intensive Restoring.

Ilustrační foto: dermacol

 

probíhá od 15.02.2017 do 22.02.2017

Péče o tělo s produkty Dove vás bude bavit

doveTělové mléko Dove Essential Nourishment obsahuje unikátní technologii DeepCare Complex s bohatým esenciálním olejem a některými pokožce přirozenými lipidy, které hydratují a vyživují pokožku do hloubky.

Express kondicionér má vlastnosti kondicionéru, ale účinky vlasové masky. Vlasy tedy vyživuje podobně jako maska, ale působí rychlostí kondicionéru. Samozřejmostí express kondicionéru je, že obsahuje Fibre Actives technologii, která okamžitě proniká do struktury vlasu a pomáhá obnovovat poškozená vlasová vlákna zevnitř a předchází tak budoucímu poškození.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Dove.

probíhá od 15.02.2017 do 22.02.2017

Vyhrajte balíček Neutrogena

neutrogenaNEUTROGENA® Intenzivní regenerační tělové mléko na citlivou pokožku

Intenzivní regenerační tělové mléko bez parfemace se speciálním složením vytvořeným pro minimalizaci rizik vzniku alergií. Působí jako ošetřující „zábal“*, který pomáhá regenerovat velmi suchou a podrážděnou pokožku již po 1 použití. Pocítíte okamžitou úlevu a zklidnění po prvním použití. Krémová, nemastná textura se snadno vstřebává.
*efekt kosmetického zábalu

NEUTROGENA® krém na ruce

Stačí vám jen kapka této glycerinem obohacené receptury, aby se vašim suchým a popraskaným rukám dostalo okamžité úlevy a ochrany. Krém zanechává vaše ruce o poznání hebčí a hladčí i v těch nejdrsnějších podmínkách. Koncentrované složení. 200 aplikací v 50ml tubě.  

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Neutrogena.

probíhá od 15.02.2017 do 22.02.2017

Získejte voňavý sprchový gel

sprchPravý přírodní sprchový gel MA PROVENCE je zárukou kvality. Výrobek je dermatologicky testován. Je obohacen o esenciální oleje. Aluminiová lahvička je ideální ochranou pro přírodní látky, které jsou obsažené ve sprchovém gelu. Náhradní ekologické a ekonomické balení v aluminiové fólii šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku.

Sprchové gely MA PROVENCE jsou maximálně šetrné k vaší pokožce. Jsou vhodné pro všechny druhy pleti. Měkkost a fantastická účinnost sprchových gelů se spojila s různými přírodními vůněmi.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Sprchový gel s vůní Pomerančového květu.

Ilustrační foto: 1kosmetika

probíhá od 15.02.2017 do 22.02.2017

Uvařte si s rodinou šálek dobrého čaje

čajMother's Bouquet je skvělý a osvěžující bezkofeinový porcovaný čaj, který je balen v krásné plechové dóze. Pochutnejte se na směsici heřmánku, růže, chrpy a pomerančové kůry. Pokud ráda sladíte, zamíchejte si do čaje lžičku medu.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte čaj Mother's Bouquet od Harney & Sons.

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Začněte ráno se zklidňující micerální vodou Avene

kkČisticí pleťová voda intolerantní pleť obsahuje novou účinnou látku Parcerine, která snižuje reaktivitu pleti.

Zklidňuje podráždění: díky spojení účinné látky Parcerine a termální vody Avène, která přirozeně zklidňuje a působí proti podráždění.

Dokonale čistí a odličuje: čisticí aktivní látky rostlinného původu zmírňují další podráždění, které může vyvolat oplachování vodou.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte micerální vodu Avéne.

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Získejte slevu na produkty z řady LIPIKAR od La Roche

Kosmetika La Roche-Posay sleduje jeden základní cíl - lepší život s citlivou pletí. Každému nebyla přírodou nadělena bezchybná odolná pleť, a tak až 70 % žen udává, že je trápí příznaky citlivé a problematické pleti.

V takových případech je nejlepší svěřit se do rukou opravdových odborníků, specialistů na citlivou pleť. Značka La Roche-Posay už desítky let zaměřuje svoji pozornost na problémy spojené s citlivou a problematickou pletí.

Slevu získáte ZDE.

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Získejte slevu na produkty Vichy

Kosmetika Vichy jednoznačně a přesvědčivě symbolizuje promyšlenou péči o pleť založenou na vědeckých poznatcích. Značka Vichy je typickým představitelem maximálně úspěšného sblížení kosmetiky a medicíny.

Ve středu jejího zájmu stojí prevence i náprava nedokonalostí. Vynikající snášenlivost, prokázaná účinnost, receptury založené na nejnovějších výzkumech, nefalšovaný zájem o spotřebitele, dodržování etických norem při výrobě – to jsou rozpoznávací znaky kosmetiky Vichy.

Slevu získáte ZDE.

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Udělejte si doma romantickou atmosféru

svícenSvícny PartyLite jsou pečlivě vybrané, tak aby byly dokonalým spojením stylu a vůně.

Nabízejí krásný design, který se hodí kamkoliv a jakémukoliv stylu.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte krásný svícen od PartyLite.

Ilustrační foto: partylite

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Vyhrajte balíček s vůní jarní růže

růžeOd pradávna květ růže je základem kosmetiky pro svou charakteristickou vůni. Měkké a sladké tóny jsou vhodné pro citlivou a křehkou pokožku.

Růžový květ je po staletí symbolem krásy, čerstvé vůně a smyslné rafinovanosti. Je základem pro výrobu parfémů.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček MA PROVENCE s vůní jarní Růže.

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Získejte sprchový gel, který vám navodí dobrou náladu

gelPřírodní sprchový gel s vůní plnou optimismu a radosti a bio slunečnicovým olejem vám zpříjemní každou vaši koupel.

Éterické oleje v této kompozici se v aromaterapii používají pro uvolnění tvořivosti, zlepšení intuice a přinášejí pocit radosti a optimismu. Sprchový gel neobsahuje problematické tenzidy jako PEG, SLS a SLES.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Sprchový gel Radost ze života.

Ilustrační foto: nobilis

probíhá od 14.02.2017 do 21.02.2017

Potěšte ženu svého srdce špičkovou péčí produktu Braun

braunKaždá žena o sebe ráda pečuje a ne jinak tomu je i na svátek svatého Valentýna. Pokud stále váháte, čím ji potěšit, darujte jí epilátor Braun Silk-épil 9 SkinSpa.

Epilátor Braun Silk-épil 9 SkinSpa se dvěma exfoliačními tělovými kartáčky nabízí tři druhy péče skryté v jediném přístroji. Tento epilátor má totiž o 40 % větší hlavici, díky níž během holení odstraní mnohem víc chloupků a poskytuje tak výrazně rychlejší epilaci. Kromě epilačních hlavic u něj naleznete i dva tělové kartáčky. Modrý, určený pro hloubkovou exfoliaci, zabraňuje zarůstání chloupků. Fialový pak zanechá pokožku neodolatelně jemnou.

Zapojte se do soutěže a získejte epilátor Braun Silk-épil 9 SkinSpa.

probíhá od 14.02.2017 do 24.02.2017

Nadělte muži k Valentýnu špičkový výkon strojků Braun

braun Holicí strojek i univerzální zastřihovač jsou nejdůležitější součástí koupelny každého správného muže. Právě proto by se měly vyznačovat špičkovou spolehlivostí i odolností. Takovou, jakou poskytují holící strojek Braun Series 9 a zastřihovač Braun Face & Body.

Odpovězte správně na soutěžní otázky a vyhrajte nejnovější strojek Braun Series 9 a zastřihávač Braun Face & Body!

probíhá od 14.02.2017 do 24.02.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Péče o malé dítě

Náš tip

Doporučujeme