Horoskopy

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Vodnáře

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Vodnáře

Jak jste si užili volné dny, milí Vodnáři? Jestli jste si odpočinuli, dobře jste udělali, protože práce se zase nahromadí, a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Naštěstí tyto situace dobře znáte a umíte je zvládat. Pokud jste delší dobu nekontaktovali své rodiče (nebo dospělé děti), udělejte to. Je možné, že potřebují vaši pomoc, ale protože vědí, že toho máte moc, nevolají vám. Tak to udělejte tentokrát vy!

09.05.2014 - Vodnář - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Váhy

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Váhy

Milé Váhy, jak dlouho jste už nebyly za kulturou ve společnosti? V kině, v divadle či na koncertě? Pokud si nemůžete vzpomenout, něco je špatně... kupte lístky a vyrazte, nebudete litovat. Každé ráno přech odchodem z domu pečlivě zkontrolujte, zda máte klíče a telefon. Budete trochu roztržití, tak ať si ušetříte zbytečné návraty...

09.05.2014 - Váhy - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Štíry

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Štíry

Štíři, dávejte si tento týden pozor na jazyk - a na váš jedovatý ocásek. Ne všichni ve vašem okolí jsou na vaši vražednou upřímnost připraveni. Dříve, než něco řeknete, pořádně se zamyslete. Pokud se o víkendu chystáte do přírody, nezapomeňte si s sebou vzít deku... bude se hodit. Uvidíte. :)

09.05.2014 - Štír - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Střelce

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Střelce

Znáte to pořekadlo, milí Střelci, že co je v domě, není pro mě? Tak si na něj v následující dny vzpomeňte a nepokukujte po kolezích ani kolegyních z práce, a obzvlášť pozor si dejte na partnery a partnerky svých přátel. Nechcete o ně přece přijít, že ne? (Myslíme ty přátele...) Rozum do hrsti a city na uzdě! Jste nebezpečně neodolatelní, ale tentokrát zkrátka ruce pryč!

09.05.2014 - Střelec - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Ryby

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Ryby

Vám se, milé Ryby, začala zapalovat lýtka, jen si to přiznejte. S pučícím jarem se ve vás probouzejí city, které vámi cloumají víc, než je zdrávo. Dávejte na sebe pozor a nepodléhejte hned každému, kdo vám lichotí. Možná to dotyčný nedělá jen z nezištných důvodů - a vás by čekalo nemilé překvapení! To nejlepší máte stejně doma!

09.05.2014 - Ryby - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Raky

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Raky

Raky čeká několik dní, kdy se nebude dít nic extra zvláštního. Konečně si tedy mohou vydechnout a věnovat se tomu, na co neměli kvůli „turbulencím“ v minulých týdnech čas. Vaši pozornost ocení také vaše děti nebo vaši rodiče, ale pozor, milí Ráčci, místo obvyklého rozmazlování by od vás tentokrát potřebovali spíše rozumné rady. Dokážete jim pomoci?

09.05.2014 - Rak - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Panny

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Panny

Panny čeká v tomto týdnu rodinná či jiná oslava... že by narozeniny některého příslušníka znamení Býka? Pokud je tomu tak, možná vás onen oslavenec bude potřebovat, buďte mu proto nablízku, a pokud bude potřeba, podejte mu pomocnou ruku. A kupte si něco, čím si uděláte radost, ať už je to cokoli!

09.05.2014 - Panna - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Lvy

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Lvy

Pro lvy bude nastávajících několik dní tak trochu nudných... nečeká vás pravděpodobně žádný večírek ani jiná společenská událost, kde byste se mohli producírovat a předvádět. Co se dá dělat, milí lvi, není každý den posvícení. Zato vás ale pravděpodobně potěší malá pozornost od kolegy či kolegyně v práci. Budete překvapeni!

09.05.2014 - Lev - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Kozorohy

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Kozorohy

Kozorohy čeká tento týden zkouška ohněm. Někdo, o kom jste poslední dobou dost pochybovali, bude očekávat vaše porozumění a možná i pomoc. Peníze to tentokrát nespraví, milí Kozorozi, budete se muset sami aktivně zapojit. Doma před každým odchodem pečlivě zkontrolujte, zda jste zavřeli okna a vypnuli plyn. Budete trochu „rozhození“, tak ať se nestane zbytečná havárie.

09.05.2014 - Kozoroh - (red)
Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Býky

Týdenní horoskop od 9. 5. do 15. 5. pro Býky

Milí býci a býčice, pokud v tomto týdnu slavíte narozeniny, máme pro vás upozornění: Opatrně s alkoholem! Jestli to přeženete, budete mluvit víc, než byste chtěli, a to si pište, že vás to potom bude mrzet. A neomluví vás ani to, že jste oslavenci! A jestli se na žádné oslavy nechystáte, stejně buďte opatrní a držte raději jazyk za zuby. Následující dny bude lepší, když si své upřímně míněné rady necháte pro sebe!

09.05.2014 - Býk - (red)

Starší články:

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Poslední komentáře

Fotogalerie

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme