Zdraví

Superpotravina, která vás nakopne!

Superpotravina, která vás nakopne!

Superpotravina je označení pro potraviny budoucnosti. Mají velké množství vitamínů a na rozdíl od pilulek jsou zcela přírodní. Jednou takovou je mladý ječmen. Obsahuje vysoký podíl chlorofylu a dalších prospěšných látek. Díky jeho pravidelnému užívání se budete cítit skvěle a plní energie. Mladý ječmen není ale žádnou novinkou, jeho účinky znali již ve starověku.

18.09.2014 - Zdraví - Komerční článek
Jak se správně protáhnout při sedavém způsobu života

Jak se správně protáhnout při sedavém způsobu života

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik času během dne strávíte pohybem? Mezi odborníky zdomácněl výraz, který o nás mluví jako o „indoorové“ generaci. Většinu času jsme zavření mezi čtyřmi stěnami a s dlouhým sezením přicházejí problémy se zády. Poradíme vám proto několik jednoduchých a účinných cviků, které můžete rychle praktikovat přímo v kanceláři či doma a bolesti se tak zbavit.

 

 

 

18.09.2014 - Zdraví - (red)
Co odpověděly ženy na otázku „Bojíte se rakoviny prsu?“

Co odpověděly ženy na otázku „Bojíte se rakoviny prsu?“

Tématem rakoviny prsu se zabýváme několik let. Osvěta a dostatek informací, které se k tomuto smutnému tématu vztahují, je prostě nutná. Gynekologové uvádí, že jen 50 % žen chodí na preventivní prohlídky, které se týkají celkové prohlídky pohlavních orgánů včetně prsou, rakoviny děložního čípku, rakoviny děložního hrdla, tedy „ženských vážných nemocí“.

18.09.2014 - Zdraví - (red)
„Závislost“ na cukru

„Závislost“ na cukru

Milujete sladké snídaně a kávu si nedokážete představit bez zákusku nebo nějaké sladkosti? Během dne se potřebujete povzbudit alespoň malým kouskem čokolády nebo sušenkou? Neodpustíte si slazené nápoje? Zkrátka a dobře – máte rádi sladkou chuť a život „bez přidaného cukru“ si nedokážete představit? Nabídneme Vám i jiné možnosti, jak si pochutnat a doplnit energii.

17.09.2014 - Zdraví - odborný článek
Stáňa: Na nádor v prsu se přišlo díky porovnání snímků

Stáňa: Na nádor v prsu se přišlo díky porovnání snímků

Rakoviny prsu se bojí snad každá žena. Statistiky výskytu tohoto zhoubného onemocnění jsou bohužel alarmující. Proto je potřeba před ním nezavírat oči, ale chodit na preventivní prohlídky. Můžou nám zachránit život. Jako naší kolegyni z redakce Stáně Wimmerové, která si touto nemocí prošla, ale nebojí se o ní mluvit.  Přečtěte si krátký rozhovor.

17.09.2014 - Prevence rakoviny - Dana Haklová
Buďte fit – podzim klepe na dveře!

Buďte fit – podzim klepe na dveře!

Sluníčka a jeho hřejivých paprsků pomalu ubývá, ale není třeba smutnit. Můžete se těšit na nadcházející krásné podzimní měsíce. Příroda hraje všemi odstíny žluté a červené, nastává sezóna jablek, dýní, kaštanů, hrabání listí, posezení u krbů... A právě v tuto roční dobu je třeba posilnit tělo a dodat mu vše potřebné, co mu prospívá. Věděli jste, že správným životním stylem můžete ovlivnit svoje zdraví až z 80-ti %?

16.09.2014 - Zdravé vaření - Komerční článek
Mimořádná čistota mezizubních prostor a zdravější dásně během dvou týdnů, přesvědčte se sami!

Mimořádná čistota mezizubních prostor a zdravější dásně během dvou týdnů, přesvědčte se sami!

Nedostatečné nebo nesprávné čištění zubů může vést až k zánětu a krvácení dásní. Philips představuje Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) - inovativní zubní kartáček, který využívá patentovanou sonickou technologii a pracuje s frekvencí 31 000 pohybů za minutu v devíti různých režimech. S intuitivním tlakovým snímačem a vyspělou technologií hlavy kartáčku tak nabízí mimořádnou účinnost při odstraňování plaku a v péči o zdraví dásní. Efektivitu a komfortnost sonické technologie potvrzuje i Asociace dentálních hygienistek ČR.

16.09.2014 - Zuby - Komerční článek
Zbavte se ztuhlých zad díky gymnastickému míči

Zbavte se ztuhlých zad díky gymnastickému míči

Bechtěreviky často trápí bolesti zad. Nesnesitelné bývají především po ránu. Lze je samozřejmě utišit léky, i když ani to někdy nebývá snadné. Výzkumy však ukazují, že klíčem k bezbolestnému životu je pravidelné cvičení. Ztuhlá záda tak můžete rozcvičit třeba na gymnastickém míči.

16.09.2014 - Zdraví - www.revmaticke-nemoci.cz/novinky-bechterevova-nemoc
Získejte příspěvek 2 000 Kč na očkování proti meningokoku B

Získejte příspěvek 2 000 Kč na očkování proti meningokoku B

V letošním roce je v Česku poprvé dostupné očkování proti meningokoku skupiny B. Ten je nejčastější příčinou všech meningokokových onemocnění u nás. Vzhledem k závažnosti onemocnění a nebezpečí, které s sebou přináší, se VZP rozhodla svým pojištěncům přispět částkou 2 000 Kč po aplikaci druhé dávky nové vakcíny BEXSERO. Druhá dávka vakcíny musí proběhnout do 31. 12. 2014. Příspěvek je určen pro děti ve věku 6 měsíců až 18 let a získá ho prvních 5 000 klientů VZP.

15.09.2014 - Zdraví - Komerční článek
Oční kapky: Víte, že bez správné aplikace nefungují?

Oční kapky: Víte, že bez správné aplikace nefungují?

Podání očních kapek představuje pro nemocné se zeleným zákalem základ léčby. K tomu, aby se do oka dostalo potřebné množství účinné látky, je důležitá správná technika kapání. Jakých doporučení se držet a kterých chyb se vyvarovat, to nastíní následující řádky.

15.09.2014 - Oči - www.zeleny-zakal.cz

Starší články:

15.09.2014

12.09.2014

11.09.2014

10.09.2014

08.09.2014

05.09.2014

04.09.2014

03.09.2014

02.09.2014

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Preventivní vyšetření dětí
Výzkum pro čtenářky na téma „prostata“
Anketa Jak často posíláte balíčky a jakou máte zkušenost se službami?
Anketa letní nachlazení, různé formy zánětů dýchacích cest a řešení tohoto problému
Zapojte se do ankety na téma křečové žíly a úleva od těžkých nohou a získejte dárek

Náš tip

Doporučujeme