Probíhající soutěže

Máme pro vás soutěž! Hledáme generační dvojice - vaříte s oleji Lukana?

lukana

Hledáme generační dvojice, které se zapojí do našeho projektu. Partnerem naší výzvy je značka olejů Lukana, jež má v české kuchyni již dlouhou tradici. Pokud používáte Lukanu na smažení, do salátů, do těst či na pečení a stejně tak ji má v oblibě i vaše maminka, dcera, teta, babička či vnučka, přihlaste se do naší výzvy! Mužům se však rozhodně nebráníme! Dědečkové, synové či vnukové - výzva platí i pro vás.

Napište nám krátký text, váš příběh spojený s vařením, vyplňte nám rychlý dotazník, s kým byste se chtěla do naší výzvy přihlásit, jaké máte oblíbené recepty a pro jaké pokrmy oleje Lukana používáte.

Pět dvojic, které následně vybereme, představíme čtenářkám a tyto dvojice se pak podělí o své vyzkoušené recepty. Od redakce a od značky Lukana získají krásné dárky, jenž se v kuchyni rozhodně neztratí – olej na celý rok (řepkový, slunečnicový i rostlinný), potřeby do kuchyně jako zástěry, chňapky nebo prkýnka, kuchařky plné inspirace a další zajímavé ceny.

Zapojte se do našeho projektu, vyplňte nám tento krátký dotazník.

Více informací najdete v našem článku.

probíhá od 10.08.2017 do 10.09.2017

Vyhrajte skvělá dochucovadla, která obohatí váš pokrm

ocetMilujete jídlo a ráda zkoušíte nové chutě? Vyzkoušejte zajímavá dochucovadla, která dodají vašim pokrmům šmrnc a nádech něčeho nového.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček s dochucovadly.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 16.08.2017 do 23.08.2017

Začněte den s BeBe Dobré ráno

bebeSnídaně by měla být základem každého dne. Hned po ránu vás postaví na nohy a dodá vám energii na celé dopoledne. A navíc, pokud zvolíte něco, co vám opravdu chutná a máte to rádi, tak vám to udělá určitě i radost a do nového dne vstoupíte s dobrou náladou.

Pokud máte rádi sušenky BeBe Dobré ráno a chcete s nimi odstartovat svůj den, zapojte se do naší soutěže. Můžete je jíst samotné nebo s nimi připravit chutné a rychlé recepty.

Zde jsou naše tipy na snídaňové recepty:

Zapojte se do naší soutěže a my deset z vás odměníme balíčky s BeBe Dobré ráno.

probíhá od 10.08.2017 do 20.08.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme