Probíhající soutěže

Soutěž s balzamikovými krémy Kalamáta Papadimitriou

kalamataRádi grilujete, ale připadá vám, že stále dokola střídáte jen ty samé variace? V tom případě je ideální čas na změnu! Vyzkoušejte oživení v podobě řeckých balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou. Připravte si z nich třeba jednoduchou marinádu na maso a uvidíte, že vaše chuťové buňky přímo zajásají. Skvěle je ale využijete také do salátů, polévek nebo i na dezerty.

Vyhrajte balíček produktů s balzamikovými krémy Kalamáta Papadimitriou.

Vyhraje 5 z Vás!

probíhá od 18.07.2017 do 26.07.2017

Ocet na zavařování pečlivě vybírejte

ocetNakládané okurky byly u nás vždycky rodinným pokladem. Není nad ten zvuk, kdy se zakousnete do okurky, z které ještě skapává sladkokyselý lák, a ozve se typické křupnutí. Především na ty doma zavařené nedáte dopustit, protože po pravdě – ty kupované – většinou nejsou ono.

Ocet pro nálev však dobře vybírejte! Na trhu jich existuje několik druhů, pro lahodné křupavé okurky je však nejlepší ocet kvasný lihový. Abyste se vyhnuli nemilému překvapení v podobě rozměklých, šedých a chuťově nedobrých okurek, připravte nálev z kvalitního octa. Ideální je ocet z Bzence či Znojma, tedy z oblastí s největší tradicí zavařování u nás. Vyrábí se již desítky let podle původní receptury, svým složením a výrobním postupem je jedinečný, a proto v okurkových nálevech nezaměnitelný. Pokud budete k zavařování zkoušet jiné octy, může se Vám stát, že chuť nebude ta pravá, na kterou jste zvyklí. Tradice je prostě tradice a každý ocet chutná jinak. Například ten bzenecký obsahuje karamel a voňavé bylinky, které chuť a vůni nálevu dokonale chuťově vyzdvihnou.

Získejte balíčky octů a přírodních octových čističů v hodnotě 500,- Kč

probíhá od 17.07.2017 do 27.07.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme