Probíhající soutěže

Nechtě děti nakreslit vysněný pokojíček a vyhrajte 50 000 Kč a další ceny!

Svět bydlení očima dětí

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby vaše děti navrhly a zrealizovaly své představy o bydlení?

Dětské kresby nám toho řeknou mnoho, kolikrát více, než si myslíme.

pokoj

Pokud si váš potomek věří s pastelkou v ruce a měl by chuť světu sdělit, jak by měl ideálně vypadat jeho vlastní pokojíček, bez ohledu na názor dospělých, přihlašte ho do naší soutěže.

Soutěž spouštíme společně s naším partnerem, Českomoravskou stavební spořitelnou. Za obrázek můžete vyhrát poukaz od ČMSS na 50 000 Kč na renovaci či vybavení dětského pokoje podle vašeho (nebo potomkova) výběru nebo dalších 21 krásných cen. A to není marné, co říkáte?

Kromě toho se náš bytový architekt pokusí podle vítězného návrhu (a samozřejmě s pomocí vítězného architekta) ztvárnit pomocí profesionální 3D vizualizace jeho reálnou podobu.

Pošlete obrázek a vyhrajte od ČMSS renovaci nebo vybavení dětského pokojíčku v hodnotě 50 tisíc korun!

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

 

probíhá od 02.05.2017 do 31.05.2017

Zapojte se do výzkumu a získejte tablet Samsung Galaxy Tab

fotoZařizujete dětský pokoj, plánujete změnu zařízení či rekonstrukci? Zapojte se do našeho výzkumu a odpovězte na naše otázky.

Jednu z vás, která odpoví na otázky v našem výzkumu, odměníme tabletem Samsung Galaxy Tab.

Anketu najdete ZDE.

probíhá od 19.04.2017 do 26.05.2017

Toužíte podpořit přirozené početí? Víme, jak na to!

fertilityNa plodnost má vliv celá řada faktorů… Počínaje prostředím, ve kterém žijete, až po stravu či psychickou pohodu obou partnerů. Důležitá je rovněž správná poloha, která může být při komplikacích s pořízením potomka často velmi nápomocná.

Když se i přes veškerou snahu situace s pořízením potomka komplikuje, je na trhu k dostání osvědčený doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který se výborně osvědčil mnoha ženám. Právě díky tomu se tento produkt stal jedničkou na trhu v USA. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat nejenom po dobu plánovaného početí, ale dokonce až do 12. týdne těhotenství.

Produkt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006.* Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

K dostání je také varianta pro páry.

*Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Soutěžte nyní s námi a 3 z vás mohou získat jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy.

probíhá od 22.05.2017 do 02.06.2017

Vyvážená strava v těhotenství je základ

elastiqV těhotenství by měl být váš jídelníček co nejpestřejší, protože v tomto období jsou zvýšené nároky na příjem vitaminů a minerálů. Nejdůležitější je, abyste byla v dobré kondici a plod mohl optimálně růst a vyvíjet se.

Strava v  prvních 1000 dnech, které se počítají od početí do tří let věku dítěte, nejvíce ovlivňuje průběh těhotenství. Ale má vliv na případné komplikace a zdraví dítěte v dospělosti.

V tomto ohledu je dobré vsadit na vitaminy skupiny B (tzv. B – komplex), které byly stvořeny přímo pro ženy a jejich problémy. Pro těhulky a ženy, které plánují otěhotnět, jsou nejdůležitější dva z nich: vitamin B9 (kyselina listová) a vitamin B6 (pyridoxin). Ovšem pro denní příjem kyseliny listové byste musela sníst nejméně 5 hlávek zelí.

Kyselina listová je nezbytná při dělení a diferenciaci buněk. Ovlivňuje růst zárodečných tkání a normální krvetvorbu. Pyridoxin přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, navíc také pomáhá posilovat funkci imunitního systému. Pro těhotné ženy je však důležité, že minimalizuje ranní nevolnosti a zvracení. 

Jako prevence při nedostatku kyseliny listové a pyridoxinu, které zajišťují zdravý průběh těhotenství, se nastávajícím maminkám nejlépe osvědčil kvalitní doplněk stravy Elasti-Q® kyselina listová 800. Přípravek je vhodné začít užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím jako prevenci vývojových vad plodu, v těhotenství pro zdravý průběh a při ranních nevolnostech a po porodu a v době kojení.

5 z vás, kdo správně odpoví, získá od nás jako dárek přípravek  Elasti-Q Kyselina listová 800 tbl.30

Více o tomto produktu naleznete na www.elastiq.cz.

probíhá od 15.05.2017 do 25.05.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme