Probíhající soutěže

Zapojte se do diskuse a vyhrajte balíček s produkty Savo

SavoKaždá domácnost, kde žijeme, vaříme, spíme, koupeme se, má určitou vzdušnou vlhkost. Určitě jste se doma setkali s plísněmi, které díky vzdušné vlhkosti vznikají.

Chceme diskutovat na téma:

Tvoří se vám v domácnosti plísně?

V jakých místech nejčastěji?

Jak s ní bojujete?

Je váš boj úspěšný? Pokud ano, napište nám, jak jste problém vyřešila.

Pokud ne, napište nám, co vás trápí a co jste již vyzkoušela.

Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Týká se tento problém i vás?

Co byste poradila ostatním, kteří mají stejné problémy s plísní?

Znáte přípravky Savo a jakou s nimi v boji proti plísním máte zkušenosti?

Zapojte se do diskuse a my 3 z vás za vaše diskusní příspěvky odměníme balíčky s produkty Savo, které vám pomohou s bojem proti plísním a s úklidem domácnosti.

Diskusi najdete ZDE.

probíhá od 27.10.2016 do 07.11.2016

Soutěžte s námi o Windomatic od značky Vileda

Windomatic od Viledy je čistič oken, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Okno stačí umýt čisticí tekutinou stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklé. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí.

Díky Windomaticu budou vaše okna dokonale čistá a suchá, bez jediné kapky zůstane také parapet. Díky flexibilnímu krku snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.S Windomatic získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy. 

Více informací naleznete na www.vileda.cz

Chcete vyhrát Windomatic od značky Vileda? Zapojte se do soutěže s tři z vás ho budou moci získat.

probíhá od 19.10.2016 do 29.10.2016

Vrátila jste se z dovolené a čeká vás hora prádla? Použijte Vanish, praní s ním bude hračka

vanishVanish Gold Oxi Action na bílé prádlo - prášek - prášek Vanish Oxi Action Gold na bílé prádlo představuje superrychlý a účinný způsob udržování bílých oděvů i jiných látek bez poskvrnky a zároveň zachování jejich svěží vůně.

Vanish Gold Oxi Action - prášek- díky obzvláště posílenému složení je prostředek Vanish Gold tak silný, že odstraní skvrny za pouhých 30 vteřin!

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Vanish.

 

probíhá od 27.10.2016 do 06.11.2016

Soutěž s přípravkem Karsivan, lékem pro řešení problémů stárnoucích psů

karsivanK nejčastějším zdravotním problémům psích geriatriků patří následky věkem podmíněných poruch prokrvení. Pes s nedostatečně prokrvenými orgánovými soustavami působí neradostně a malátně. Špatně přijímají potravu a ztrácí radost ze života.

Mezi symptomy, které byste měli jako chovatelé brát vážně, patří nechuť k pohybu, problémy při vstávání, ztuhlá chůze, kulhání nebo rychlá únava při procházce. Pokud jste si u svého starého psa těchto příznaků všimli, kontaktujte okamžitě svého veterináře. 

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte antiparazitární obojek Scalibor s účinností proti klíšťatům, komárům a pakomárům až na 6 měsíců. Soutěžíme o 5 obojků Scalibor – nikdy není pozdě být připraven na další sezónu!

probíhá od 27.10.2016 do 07.11.2016

Archív soutěží

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Speciál inkontinence
Očkování proti klíšťové encefalitidě? Odpovězte a vyhrajte balíček RADOX!

Náš tip

Doporučujeme