Probíhající soutěže

Zbavte se alergenů! Soutěžte o parní pračku LG!

Zvládnout hromady špinavého prádla je téměř každodenní povinností většiny z nás. Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Současné pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

lg78

Moderní technologie značně ovlivňují i vývoj domácích spotřebičů včetně praček. Mezi nejmodernější patří nové parní pračky LG. Ty totiž díky síle páry zlepší kvalitu vašeho života zničením až 99. 9 % alergenů, které se na látce zachytávají. Přitom je k oblečení šetrná a bezpečně odstraní všechny nečistoty i zápach.

Parní pračky také zvládnou změkčit prádlo zcela bez chemie pomocí funkce parní aviváž. Program Osvěžení prádla se zase hodí v náročných dnech, kdy nevíte kam dřív skočit. Během 20 minut totiž osvěží oblečení, které není nutné prát, ale nevypadá dobře. Pomocí programu oblečení zbavíte prachu a snížíte jeho pomačkání.

Chcete-li poznat sílu a praktičnost parního praní, máte jedinečnou možnost soutěžit o parní pračku LG F84J6TY0W. Stačí odpovědět na pět jednoduchých otázek. Správné odpovědi vás zařadí do slosování a s trochou štěstí může být parní pračka vaše.

probíhá od 22.05.2017 do 11.06.2017

Vrhněte se na úklid zahrady

kkVaše zahrada bude potřebovat jarní úklid a balení čisticích prostředků není bezedné, proto je nutné je neustále dokupovat.

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček, ve kterém najdete spoustu pomocníků, kteří vám pomohou s úklidem vaší zahrady.

probíhá od 25.05.2017 do 01.06.2017

Zbavte špinavé povrchy nepříjemných nečistot

SavoSavo čistící ubrousky během krátké chvilky hygienicky čistí a dezinfikují téměř všechny povrchy. Zároveň odstraňují bakterie a alergeny, jako jsou prach, pyl či srst čtyřnohých členů rodiny.

Povrchy po použití Savo ubrousků není třeba oplachovat nebo otírat. Díky svému složení odstraňují nečistoty, otisky prstů a šmouhy např. z odpadkového koše, ledničky, kuchyňské linky, toaletního prkénka, ze stolku v obývacím pokoji nebo kuchyni. Zároveň provoní vaši domácnost příjemnou svěžestí – pořídit je můžete ve variantách eukalyptu či levandule.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte Univerzální čistící ubrousky Savo.

probíhá od 25.05.2017 do 01.06.2017

Získejte úklidový balíček na WC a zničte veškeré bakterie

hhhVaše toaleta si zaslouží být hygienicky čistá!

Volte takové produkty, díky kterým bude vaše WC zbavené všech bakterií a bude mít svěží vůni.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček čisticích prostředků pro WC.

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Usnadněte si úklid s pomocníky Vileda

viledaVyhrajte balíček Vileda, který vám usnadní úklidovou práci.

Získejte revoluční typ PUR houbiček s ergonomickým tvarem, Actifibre mikrohadřík a Clean and Protect Inox houbičku.

Zapojte se do redakční soutěže a 3 z vás získají skvělé produkty od značky Vileda.

probíhá od 23.05.2017 do 30.05.2017

Vyhrajte pro svého pejska poctivé pochoutky Fitmin Snax

fitminChutnou dobrotou nepohrdne žádný pes a správný páníček ji má vždy po ruce. Proto jsme s českou značkou Fitmin připravili soutěž o přírodní pochoutky Fitmin Snax, které jsou vyráběné pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. A protože jsme redakce plná pejskařek, tak tuto novinku během několika dní otestujeme i my. Výsledky si samozřejmě nenecháme pro sebe!

Deset z vás vyhraje velký balíček pochoutek Fitmin Snax Nuggets a Fitmin Snax Bones. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Budeme rádi, když nám výherci následně napíší, jak jejich pejskům pamlsek chutnal a pošlou nám i fotografii, co byli jejich miláčci pro pamlsek ochotni udělat. Ze zaslaných reakcí připravíme článek s hodnocením.

probíhá od 22.05.2017 do 02.06.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme