Probíhající soutěže

Jak správně udržovat čistou vodu v bazénu? S přípravky Savo to hravě zvládnete!

Každý majitel bazénu dobře ví, že pouhým napuštěním vody starost o něj nekončí. Kvalitu vody v bazénu ovlivňuje po celou koupací sezónu mnoho faktorů. Kromě větviček ze stromů a pylů vám do něj může zavítat mnoho nezvaných návštěvníků, na které je jakákoli filtrace krátká.

bazén

Péče o bazénovou vodu během sezóny není složitá, ale nesmíte na ni zapomínat. Pokud se o vodu budete starat pečlivě, vaše vynaložené úsilí se vám vrátí v podobě průzračné vody. Starost o bazén neopadá ani v případě, že vlastníte bazén vnitřní. Tak i tak se na jeho stěnách i dně objevují usazeniny, o které se postará vhodně zvolená bazénová chemie. Její používání neznamená pouze čistou vodu, ale především její zdravotní nezávadnost. Abyste zbavili bazénovou vodu mikroorganismů a eliminovali růst řas, použijte chlorové tablety Savo pro celosezónní dezinfekci a údržbu bazénové vody.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte úžasné ceny s produkty Savo!

  • Prvních 50 recenzí získá jako odměnu Savo Projasňovač v hodnotě 269 Kč
  • Nejoriginálnější recenze získá Savo do bazénu chlorové tablety na celou sezónu v hodnotě 2698 Kč (2 x balení 4,6 kg).

A jak se můžete do soutěže zapojit?

Napište nám svou recenzi na Savo do bazénu + fotku produktů Savo do bazénu u Vás doma nebo účtenky za nákup produktů Savo do bazénu.

Recenzi vložte do této soutěže - textová otázka

Fotografie nebo účtenku zašlete na e-mail soutez@zena-in.cz

POZOR! Pro výhru musíte splnit oba body soutěže:

  • 1. napsat recenzi - do soutěže - můžete ji klidně také připojit k fotografiím do e-mailu
  • 2. poslat foto produktů Savo u bazénu nebo účtenku zakoupených produktů Savo na bazény

 

probíhá od 03.07.2017 do 31.08.2017

Podělte se s námi o váš příběh se skvrnami

vanishKaždá skvrna má svůj příběh, mámy by mohly vyprávět. Fleky od bahna a borůvek? Děti si je přinesly z výletu do lesa. Špína na nohavicích? To byla louže, do které vaše dítě nemohlo neskočit. A samozřejmě nesmějí chybět skvrny od zmrzliny, ideálně barevné, protože jiné na čerstvě vypraném tričku malého mlsouna přece tolik nevyniknou. A když už si najdete klidnou chvilku na víno s kamarádkou, kterou jste roky neviděla, je tu hned červená tečka na šatech. Je to marné, 100 skvrn, 100 zážitků – a před těmi přece nejde kličkovat jen proto, aby se vám nezašpinilo prádlo.

Napište nám váš příběh se skvrnami a my 5 z vás odměníme balíčkem Vanish s produkty, které si poradi s vašimi nechtěnými skvrnami.

Těšit se můžete na Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo a na tekutý odstraňovač skvrn Vanish Gold Oxi Action

probíhá od 26.07.2017 do 31.08.2017

Vyhrajte třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy

mopTřásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy prošel moha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Jedinečná hlavice mopu nyní kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek můžete prát v pračce až na 60°C a nebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce.

Zdokonalení se dočkala i konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO, který je nově pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybaven podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také vylepšen o čelní otvor. Velkou výhodou při přenášení v domácnosti je i jeho snížená hmotnost.

Zapojte se do soutěže a 6 z vás získá třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy

probíhá od 14.08.2017 do 24.08.2017

Velká soutěž Žena-in a VELUX. Vyhrajte 2x venkovní markýzu!

markyzaVenkovní markýza VELUX představuje zejména v manuálním provedení velmi jednoduché, ale účinné řešení proti přehříváním podkrovního interiéru. Markýzy VELUX dokáží redukovat příjem tepla v místnosti až o 72 % a snížit tím vnitřní teplotu až o 6 °C. Zároveň však stále propouštějí dostatek světla do interiéru a zachovávají tolik žádaný výhled z okna. Venkovní markýzy je snadné kombinovat s dalšími stínicími doplňky jako jsou rolety a žaluzie.

Pokud nechcete spoléhat na štěstěnu ve hře, můžete stále využít probíhající letní akci a získat vybrané stínicí doplňky VELUX se slevou až 15 %. Stačí si zahrát pexeso na stránkách www.velux.cz/leto . Tato akce končí již 20. srpna 2017. 

Zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás vyhraje dvě venkovní markýzy pro svá střešní okna. Typ markýzy bude určen následně dle konkrétního okna výherce.

probíhá od 11.08.2017 do 31.08.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme