Probíhající soutěže

Velká redakční soutěž: Život se má žít. Nevzdáváte se věcí, které máte rádi. Souhlasíte? Napište nám svůj příběh a my vás odměmíme.

sportMáte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna, ve kterých bude:

  • Lahev na vodu a ovoce
  • Krabička s nožíkem a lžičkou
  • Sluchátka
  • Blok Život se má žít

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky, nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde.

Moc se na vaše příspěvky těšíme!

probíhá od 26.06.2017 do 31.08.2017

Kousek Itálie u vás doma

lavanzaS kávou Lavazza si i v pohodlí vašeho domova připravíte dokonalou kávu, která se hravě vyrovná té z vaší oblíbené kavárny.

Ochutnejte jedinečnou mletou kávu Lavazza Qualità Oro, která vás překvapí jemně sladkou chutí a nezaměnitelným aroma.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají 5 balíčků kávy Lavazza.

probíhá od 21.08.2017 do 31.08.2017

Soutěž s cereáliemi Nestlé

nestle

Celozrnná mouka je ingredience číslo 1. v cereálíích Nestlé.

V tomto duchu začíná již 21. srpna soutěž - "CELOZRNNÉ PENĚZ PLNÉ".

Stačí koupit soutěžní balení cereálií Nestlé* a zaregistrovat unikátní kód na www.nestle-cereals-lottery.com v období od 21. 8. 2017 do 19. 9. 2017. Ihned zjistěte, zda vyhráváte denní výhru 1 000 Kč. Všechny registrované unikátní kódy budou navíc zařazeny do slosování o hlavní výhru 10 000 Kč.

*Jedná se o CINI MINIS 450 g, NESQUIK 450 g, CHOCAPIC 450 g, HONEY CHEERIOS 425 g a COOKIE CRISP 425 g.

Nezapomeňte si uschovat doklad o koupi soutěžního balení.

Soutěž najdete ZDE.

probíhá od 21.08.2017 do 28.08.2017

Soutěžte o vstupenky na Znojemské historické vinobraní 15. – 17. 9. 2017

znojmoZažijte neopakovatelnou atmosféru středověké slavnosti svátku vína, největší akce svého druhu v České republice, zakomponovanou do originálních historických kulis dobové architektury města Znojma.

Tato slavnost, která byla uvedena poprvé v roce 1966, připomíná návštěvu českého krále Jana Lucemburského, který Znojmo navštívil se svým doprovodem v roce 1327. Staňte se i vy svědky jeho příjezdu a vítání, předávání práv do rukou konšelů, rytířských klání či trestání nepoctivých vinařů a odsouzenců.

Přijeďte si užít víkend plný zábavy, skvělého jídla, pití a setkání s přáteli uprostřed okouzlující historické atmosféry.

Zapojte se do soutěže a 5 z vás získá 2 vstupenky na Znojemské historické vinobraní 15. – 17. 9. 2017.

probíhá od 22.08.2017 do 01.09.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme