Probíhající soutěže

Středa: Letní hledací soutěž je tady!

Začněte hledat, buďte připravené! V úterý od 13 hodin začínáme s oblíbenou hledací soutěží, v níž můžete vyhrát krásné ceny! Od úterka do neděle můžete hrát o balíčky Manufaktura a Dove. Pokud budete „hledat“ celý týden, zúčastníte se slosování o TYČOVÝ MIXÉR Mora MTP 600 X v hodnotě 990 Kč! Tyčový mixée Mora vyhrají 23 z vás.

streda

Hledejte s námi!

Vyhrajte balíček Manufaktura a Dove  v hodnotě cca 450Kč (Anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt s růží, Q10 a kyselinou hyaluronovou a Dove Antiperspirant ve spreji Sensitive)

Zvláštní výhra pro ty, které s námi hledají celý týden:

2x TYČOVÝ MIXÉR Mora MTP 600 X v hodnotě 990 Kč

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

probíhá od 28.06.2017 do 28.06.2017

Hrajte s Globusem o 500 000 Kč

globus1. Nakupte zboží v hodnotě nad 700 Kč nebo extra výrobky za 10 extra bodů v jednom nákupu.

2. Za každý takový nákup získáte herní kupon. Stačí ho vyplnit a vhodit do připraveného sběrného boxu za pokladnami.

Za jeden nákup můžete získat až 2 herní kupony, pokud nakoupíte za více než 700 Kč a zároveň posbíráte 10 extra bodů.

3. V každém z 15 hypermarketů Globus se hraje o 500 000 Kč a každé dva týdny se losuje 100 výherců dárkových karet za 1 000 Kč.

Více informací se dozvíte ZDE.

probíhá od 26.06.2017 do 02.07.2017

Velká redakční soutěž: Život se má žít. Nevzdáváte se věcí, které máte rádi. Souhlasíte? Napište nám svůj příběh a my vás odměmíme.

sportMáte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna, ve kterých bude:

  • Lahev na vodu a ovoce
  • Krabička s nožíkem a lžičkou
  • Sluchátka
  • Blok Život se má žít

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky, nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde.

Moc se na vaše příspěvky těšíme!

probíhá od 26.06.2017 do 31.07.2017

Vyhrajte kvalitní směs kávy Capsletto a zpříjemněte si každé ráno

kapsleMnozí si nedovedou představit začátek dne bez čerstvé ovocné šťávy, jiní nedají dopustit na silné kafe s mlékem. Patříte-li k druhé skupině, pak určitě vyzkoušejte výběrovou kávu od LIMO BARu. Capsletto v sobě skrývá velmi intenzivní a zároveň jemnou, sladší chuť s nádechem čokolády a citrusů. Snímek obrazovky (40)V kapslích naleznete kvalitní zrnka ušlechtilé odrůdy Arabica, která jsou dokonale upražena holandskými velmistry a následně rozemleta na jemný prášek ve zcela odkysličeném prostředí. Káva si uchovává přirozenou intenzitu aromatu také díky včasnému zakonzervování. Čerstvě namletá směs putuje ihned do speciálních, hermeticky uzavřených kapslí. Vy si tak můžete vychutnat nezaměnitelnou chuť kávy se sametově lehkou pěnou. Na výběr máte ze dvou variant – espresso nebo lungo pro větší obsah šálku. Jedno balení obsahuje 10 kapslí, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

probíhá od 23.06.2017 do 30.06.2017

Soutěžte o sladký balíček s novinkami Mentos

mentosProlomte ledy a bavte se s Mentos! Nová limitovaná  edice Mentos Say Hello s příchutí pomeranče a maliny je tu. Na každém bonbónu naleznete speciální obrázek pro hravé seznámení.

V každé ruličce Mentos naleznete různé motivy Mentos výzev, které napomohou k seznámení. Ještě předtím, než si pochutnáte na bonbónech s příchutí maliny a pomeranče, můžete kohokoli, kamaráda, kolegu nebo jen náhodného kolemjdoucího vyzvat třeba k tomu, aby se s Vámi vyfotil, usmál se na Vás, nebo se zapojil do jiné aktivity s Mentos.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Mentos.

probíhá od 21.06.2017 do 30.06.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme