Probíhající soutěže

Mannerky na sněhu!!! Vyhrajte Manner lyže, sáňky, přilby a další ceny!

Kup libovolný růžový výrobek Manner - vyplň EAN výrobku nebo výherní heslo, své jméno, e-mail a jsi ve hře. Hrajeme o slevy na SKIPASY v celé ČR, Manner lyže, Manner sáňky a mnoho dalších cen. Jdeš do toho s námi? #Manner

Slevu na ski pas do vybraných lyžařských areálů v ČR nebo 30 x Manner lyže Big foot, 30 x Manner sáňky, 10x Manner Zibbob, 12x Manner lyžařské přilby a 10 x Manner ruksak s růžovým Manner překvapením.

Soutěžit můžete ZDE

mann 

 

probíhá od 13.02.2017 do 05.03.2017

Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí a nadějným desetibojařem Jirkou Sýkorou

valmezPřipravte zdravý a chutný recept pro Jirku Sýkoru.

Přidej svůj recept na facebookové stránky s fotkou nebo videem z přípravy pokrmu nebo nápoje za použití výrobků Mlékárny VM a vyhraj večeři s Jirkou Sýkorou, účast na jeho tréninku, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí nebo konzultaci s osobním trenérem Jirky. Soutěž sdílej a dej ,,To se mi líbí" stránce Mlékárny Valašské Meziříčí.

Co můžeš vyhrát?

1. Cena účast na tréninku JS, oběd nebo večeře s Jirkou Sýkorou v podniku La bodegueita Kaprova, Praha 1, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, konzultace s výživovou poradkyní MUDr.Kateřinou Cajthamlovou, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 5.000,-Kč

2. Cena účast na tréninku JS, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, konzultace s výživovou poradkyní MUDr.Kateřinou Cajthamlovou, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 3.000,-Kč

3. Cena účast na tréninku JS, konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, výrobky Mlékárny VM a dárky v hodnotě 2.000,-Kč

4. Cena konzultace s osobním trenérem – kondičním trenérem JS, výrobky Mlékárny VM v hodnotě a dárky v hodnotě 2.000,-Kč

5. - 10. Cena dárkový balíček mlékárny VM v hodnotě 1.000,-Kč

Soutěž probíhá od 2.1.2017 do 31.1.2017.

Po skončení vyhodnotí odborná porota výsledky a následně vyhlásí výherce.
Výherci budou zveřejněni na webových stránkách a facebooku mlékárny

Mlékárna Valašské Meziříčí vyhlašuje soutěž o recepty nutričně vyvážené a nápadité za použití jejich výrobků. Všichni, kdo rádi soutěžíte, máte rádi zdravé jídlo a také sport se můžete zapojit do soutěže, která probíhá prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí a facebookových stránek vícebojaře Jiřího Sýkory. A také na webových stránkách mlékárny www.mlekarna-valmez.cz..Hlavní cenou je večeře/setkání s vícebojařem Jiřím Sýkorou, sestavení/úprava jídelníčku pod odborným vedením, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí a konzultace s osobním trenérem. VYMYSLETE zdravé olympijské/sportovní jídlo/nápoj, vhodné pro desetibojaře Jirku Sýkoru, za použití výrobků Mlékárny Valašské Meziříčí.

SOUTĚŽ NAJDETE ZDE.

probíhá od 16.01.2017 do 28.02.2017

Dejte si oblíbený nápoj Caro

caroTeplý cereální nápoj Caro je pro své čistě přírodní složení, bez přidání cukru, oblíbený především u lidí, kteří dávají přednost zdravému životnímu stylu a chtějí svůj jídelníček stále vylepšovat.

I vy si lahodný nápoj Nestlé Caro můžete bez obav dopřát a vychutnat kdykoliv po celý den. Caro je nápoj vhodný pro každého člena rodiny a velmi oblíbený je i u dětí. Maminky tak velmi uvítají, že do sebe děti s chutí dostanou něco zdravého.

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Caro.

probíhá od 22.02.2017 do 01.03.2017

Vyhrajte sladké potěšení

877887Merci Finest Selection obsahuje čtyři lahodné a pečlivě vybrané čokoládové kolekce vyrobené z těch nejlepších ingrediencí. Výběr nejlepších druhů, mléčná, hořká a varianta oříšková s mandlemi.

Jak jinak byste mohli vyjádřit srdečné díky někomu, na kom vám záleží?

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte Merci pro vaše blízké.

probíhá od 22.02.2017 do 01.03.2017

Soutěž o knihu Šťastný života běh

knihaVe své nové knize Miloš Škorpil popisuje, co zažívá běžec na trase ultramaratonu nebo při několikadenních závodech, kdy pro únavu a vyčerpání ani pořádně neví, zda se mu to všechno jenom nezdá.

Zároveň jde o autentické svědectví z dob, kdy s běháním ultra začínal a kdy pochopil, že běh může člověku otevřít cestu ke šťastnému životu. A o tuto zkušenost se nyní hodlá podělit i s námi.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají knihu Šťastný života běh.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 21.02.2017 do 01.03.2017

Soutěž o knihu Stopy v oblacích

knihaTato kniha změnila žánr - patří k povinné četbě každého běžce a běžkyně, kteří se alespoň jednou za čas hodlají popasovat s nějakým (nejlépe vyšším) kopcem.

Uznávaný autor a běžec se rozhodl, že svět běžců do vrchu zažije na vlastní kůži. Potkával se s běžeckými legendami, které absolvovaly nejděsivější závody a běžecké výzvy, účastnil se mnohadenních závodů, v nejzapadlejších koutech Anglie objevoval tvrdé borce, kteří pamatují doby, kdy běh ještě hodně bolel … A vznikl portrét jedné z nejdrsnějších běžeckých disciplín, v níž se střídá extrémní vyčerpání s okamžiky radostného osvícení. Stopy v oblacích jsou kronikou masochistické touhy a obdivuhodné výdrže. Je to lyrická pocta britským horám a lidské vůle. Askwithova kniha Stopy v oblacích získala ocenění za nejlepší literární debut ze sportovního prostředí a Bill Rollinson Prize for Landscape and Tradition.

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají knihu Stopy v oblacích.

Ilustrační foto: kniha.cz

probíhá od 21.02.2017 do 01.03.2017

Archív soutěží

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Poslední diskuse

Nejdiskutovanější

Partner rubriky

Ankety

S péčí o pleť je nutné začít včas! Zapojte se do testování produktů REVIFLEX od Pharma Future v hodnotě     2 925 Kč
Cemio Switzerland
Péče o malé dítě

Náš tip

Doporučujeme