.

Magazín - Cestování

Cestování

Vyrazte (nejen) s dětmi do Vratislavi

Vyrazte (nejen) s dětmi do Vratislavi

Přemýšlíte, kam vzít své děti na poznávací výlet, aby z toho opravdu něco měly a vy je nenudily pouze památkami a místní gastronomií? V tom případě pro vás máme tip: vyrazte do polské Vroclavi, tam je toulky za trpaslíky budou rozhodně bavit!

23.06.2017 - Zahraničí - Marie Cicvárek Fléglová
Brány památek otevřou novou expozici pivovarnictví

Brány památek otevřou novou expozici pivovarnictví

Znojmo se od konce dubna bude pyšnit novou Expozicí pivovarnictví. Najdete ji nedaleko hradu, v areálu pivovaru. Návštěvníci do expozice poprvé nahlédnou v sobotu 29. dubna v rámci akce Brány památek dokořán.

22.06.2017 - Doma - Komerční článek
Tip na výlet: Kittelovo muzeum

Tip na výlet: Kittelovo muzeum

V Kittelově muzeu na Krásné můžete vidět čarodějné knihy, tajemnou pracovnu i expozici lidového léčitelství a expozici pravěkých seker z Kittelovska.

21.06.2017 - Doma - Tiskový materiál
Cestování s dětmi: Co dělat, aby jim nebylo špatně?

Cestování s dětmi: Co dělat, aby jim nebylo špatně?

Nevolnost při cestování? Určitě tyto situace znáte, pamatujete si je z dětství, zažíváte je s vašimi dětmi. Cestování s dětmi je někdy stresující. Nejen, že se děti při cestách nudí, bývají roztržité a rozmrzelé, ale také je často přepadá náhlá nevolnost spojená se zvracením.

20.06.2017 - Tipy - Klára Křížová
Unikátní kostel v Neratově měl být kamením pro lesní dělníky, vypráví jeho zachránce

Unikátní kostel v Neratově měl být kamením pro lesní dělníky, vypráví jeho zachránce

Poutní místo Neratov v Orlických horách je dějištěm zázraků. Koná je tu nejen vyšší moc shůry, ale od devadesátých let také zdejší kněz. Monsignore Josef Suchár zachránil nejen unikátní kostel, ale vrátil život do celé obce. Jeho srdečné vyprávění je tak poutavé, že by ho člověk vydržel poslouchat hodiny. A vůbec přitom nemusíte být věřící.

19.06.2017 - Doma - Julie Hájková
Dubaj poprvé pronikla mezi 10 nejlepších destinací  pro obchodní setkání

Dubaj poprvé pronikla mezi 10 nejlepších destinací pro obchodní setkání

Dubaj se stává jednou z 10 nejlepších destinací pro mezinárodní setkání. Informuje o tom poslední vydání statistické zprávy o pořádání mezinárodních setkání, kterou zveřejnila Unie mezinárodních asociací (UIA). Zpráva hodnotila 1 157 měst z celého světa na základě celkového počtu mezinárodních setkání, která se v nich konala v loňském roce.

19.06.2017 - Zahraničí - Komerční článek
Lázně Hévíz  jsou skvělé místo nejen k léčebným procedurám a odpočinku, ale jsou bez pochyby zajímavou destinací i pro rodiny s dětmi!

Lázně Hévíz jsou skvělé místo nejen k léčebným procedurám a odpočinku, ale jsou bez pochyby zajímavou destinací i pro rodiny s dětmi!

Lázně a pobyt v nich má mnoho z nás spojeno spíše s pitím léčivých pramenů, léčebnými procedurami, procházkami po kolonádách a vážnou hudbou. A ano, i tak se dá pobyt zde užít, nicméně chápeme, že pokud jste mladá rodina s dětmi, potřebujete něco trochu jiného.

16.06.2017 - Zahraničí - Komerční článek
Na letošním festivalu Kolínská světla si diváci poprvé zazpívají

Na letošním festivalu Kolínská světla si diváci poprvé zazpívají

V sobotu 15. července se Kolín nad Rýnem doslova rozzáří velkolepými ohňostroji. Ty jsou součástí tradičního festivalu Kolínská světla, který je populární nejen mezi německými obyvateli, ale sjíždějí se na něj lidé z celé Evropy. Nezapomenutelnou show každoročně doprovází originální hudební kulisa, bez které by to snad ani nebylo ono.

15.06.2017 - Tipy - Komerční článek
Která místa navštívit v Chorvatsku v roce 2017: Je libo nejkrásnější pláž Evropy,  kavárnu pro psy, adrenalinový park nebo muzeum olivového oleje?

Která místa navštívit v Chorvatsku v roce 2017: Je libo nejkrásnější pláž Evropy, kavárnu pro psy, adrenalinový park nebo muzeum olivového oleje?

Slunce, moře, pláže… Tak vypadá pro většinu Čechů představa ideální dovolené v Chorvatsku. Nicméně i tak je prima se aspoň jednou během pobytu vydat někam za poznáním a jinou zábavou. Přinášíme vám par tipů na zajímavá místa, která by letos stála za to navštívit.

15.06.2017 - Středomoří - Marcela Macáková
Tipy, jak se připravit na dovolenou, aby byla pohodová

Tipy, jak se připravit na dovolenou, aby byla pohodová

Dovolená se blíží. Tady je seznam doporučení, co si s sebou sbalit a na co si dát pozor, ať už se chystáte do Chorvatska, Itálie, Thajska nebo USA. Připravte se tak, aby byla vaše dovolená co nejpohodovější.

14.06.2017 - Tipy - (red)

Starší články:

13.06.2017

12.06.2017

08.06.2017

07.06.2017

06.06.2017

05.06.2017

02.06.2017

31.05.2017

18.05.2017

17.05.2017

16.05.2017

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Výhodné nabídky dovolené

Doporučujeme