Bulvár

Muž dne: Tom Cruise

Muž dne: Tom Cruise

Americký herec, milovaný ženami mnoha generací, právě dnes, 3. 7. 2015, slaví své 53. narozeniny. Patříte do jeho fanclubu, nebo vás nechává tento nevysoký, přesto charismatický muž se zářivým chrupem zcela chladnou? Měla jste jeho plakát z filmu Top Gun na stěně svého dětského pokojíku? Ohodnoťte ho!

03.07.2015 - Muž dne - Klára Wimmerová
Muž roku 2015: Finalista Jakub Kraus

Muž roku 2015: Finalista Jakub Kraus

Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím hrdým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Jakuba Krause.

03.07.2015 - Společnost - (red)
Připravte se na velkou výhru ve Věrnostním klubu, máme pro vás sporák Mora!

Připravte se na velkou výhru ve Věrnostním klubu, máme pro vás sporák Mora!

Máme pro Vás novinku, která se už brzy objeví ve Věrnostním klubu. Po velkém úspěchu s multifunkční troubou jsme se rozhodli pro další praktický dárek. Tentokrát bude ale trošku větší. O kombinovaný sporák Mora KS 957 MW budete moci začít soutěžit od příští středy.

02.07.2015 - Věrnostní klub - Kristina Vodičková
Věrnostní klub: Vyhrajte 3x pánský balíček Dove

Věrnostní klub: Vyhrajte 3x pánský balíček Dove

Chcete udělat svému drahému radost? Tak to jste tu správně. Dnešním dnem totiž startujeme soutěž v rámci Věrnostního klubu, kdy máte možnost vyhrát jeden ze tří Dove balíčků určených pro pány. Tak která z vás bude chtít potěšit svého partnera?

02.07.2015 - Věrnostní klub - Markéta Škaldová
Barbora Celská, podnikavá manželka Zikmunda Lucemburského

Barbora Celská, podnikavá manželka Zikmunda Lucemburského

Ačkoli byl podle současných historiků Zikmund Lucemburský velmi schopný středověký panovník evropského formátu, myslím, že Češi mu stále nemohou přijít na jméno a jinak než o „lišce ryšavé“ o něm nemluví. Zatímco jeho otec Karel IV. je nejpopulárnější osobu českých dějin, Zikmund bude zaujímat jednu z posledních příček. Většina ho viní z Husovy smrti, od níž zanedlouho uplyne 600 let.

02.07.2015 - Historie - Jana Ládyová
Kam v Praze k bazénu? Jedině do Erpetu!

Kam v Praze k bazénu? Jedině do Erpetu!

Tak jsme se konečně dočkali. Podle předpovědi meteorologů nás konečně čeká léto se vším všudy, a my se tak můžeme těšit na opravdu tropické teploty. A jak už to tak bývá, s přibývajícím vedrem vyhledáváme místa, kde se ochladit. Jenže kam se jít osvěžit v hlavním městě? My to víme, do Erpetu!

02.07.2015 - Společnost - Markéta Škaldová
Muž dne: Martin Jan Stránský

Muž dne: Martin Jan Stránský

Český lékař-neurolog, vysokoškolský pedagog, nakladatel a politik se sice narodil ve Spojených státech, ale jak ostatně řekl v rozhovoru pro náš magazín, jeho mozek je americký, ale jeho srdce je české. Pyšní se slavnými a významnými předky, kteří psali a tvořili české dějiny, vede pražskou Poliklinku na Národní a pomáhá všude tam, kde je potřeba. Renesanční člověk a zároveň velmi šarmantní muž v jedné osobě, MUDr. Martin Jan Stránský.

02.07.2015 - Muž dne - Klára Wimmerová
První soustředění Miss Prima křivky: Došlo i na svázané ruce a puchýře na nohách

První soustředění Miss Prima křivky: Došlo i na svázané ruce a puchýře na nohách

Finalistky soutěže Miss Prima křivky mají za sebou první soustředění, na kterém hlavně natáčely medailonky a prošly také „křestem ohněm“, při kterém je otázkami na tělo trápil předseda poroty, Radek John. Obstály všechny finalistky?

01.07.2015 - Společnost - (red)
Šest dobrých rad, jak si užít letní dovolenou bez starostí

Šest dobrých rad, jak si užít letní dovolenou bez starostí

Cestování je jedno velké dobrodružství! Ať už se chystáte vyrazit kamkoliv po světě, nezapomeňte si např. přibalit kreditní kartu. Ta vám přijde vhod například při rezervaci hotelů či auta v zahraničí, kde je obvykle vyžadována platba kreditní kartou.

01.07.2015 - Blog redakce - tisková zpráva
Chinaski letos opět na Okoři: Co chystají?

Chinaski letos opět na Okoři: Co chystají?

Kdo by neznal Chinaski? Málokdo. Kapela oslavila před rokem a půl, 6. února 2014, již dvacet let společné existence narozeninovým koncertem v pražské O2 areně; přesněji řečeno ve vyprodané O2 areně... Na Okoři koncertovali už v roce 2002 a od té doby se Chinaski stali nejčastěji hrající skupinou na tomto festivalu. Ani letošní jubilejní ročník proto nemohou vynechat. Vrací se sem po osmé...

01.07.2015 - Kultura - (red)

Starší články:

01.07.2015

30.06.2015

29.06.2015

26.06.2015

25.06.2015

24.06.2015

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme