Bulvár

Leoš Mareš o módě: Když vidím ženu v džínách, je mi do pláče

Leoš Mareš o módě: Když vidím ženu v džínách, je mi do pláče

Leoš Mareš patří mezi špičkové moderátory, zřejmě i proto si ho značka Blažek vybrala jako tvář pro svou novou kolekci. V dvouminutovém spotu představuje obleky i volnočasovou módu. Sám kdysi vstoupil do českého showbyznysu v chlupatém kožichu a díky tomu dostal přezdívku „pán kožichů“. A jestli se teď v obleku cítí líp? A umí si uvázat kravatu? Kolik utrácí za oblečení a co rád kupuje svým partnerkám? Leoš Mareš poskytl velmi otevřený rozhovor našemu magazínu Žena-in.cz!

01.10.2014 - Rozhovory - Lucie Ulmanová
Ludwig sází na růžové a Archivní sklep

Ludwig sází na růžové a Archivní sklep

Archivní sklep, jedna z nejúspěšnějších řad společnosti Ludwig, prochází výraznou proměnou. Po dlouhých devatenácti letech se mění etikety a současně dochází k významnému rozšíření portfolia, neboť se v této prémiové řadě poprvé objevují také svěží a příjemně pitelná růžová vína, připravená z odrůd Merlot a Rulandské modré.

01.10.2014 - Společnost - Komerční článek

Přihlašování do soutěže Staň se tváří Flory odstartovalo

Od pondělí 22. září se můžete přihlašovat do soutěže obchodního centra Atrium Flora s názvem Staň se tváří Flory! Přijďte do obchodního centra a vyfoťte se v soutěžním fotokoutku, ve třetím patře naproti eskalátorům u obchodu Butlers, vždy od 15 do 18 hodin. Vaše fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále.

01.10.2014 - Společnost - Komerční článek
Na co jít do kina v říjnu

Na co jít do kina v říjnu

Máme tu definitivně podzim. Dny se krátí, večer se dříve stmívá, a tak mnohé z nás lákají více než kdy jindy světla (velko)měst... Aneb řekněme si to zcela na rovinu – přichází čas, kdy je příjemné vyrazit za kulturou někam pod střechu a do tepla.

01.10.2014 - Společnost - Marcela Macáková
Věrnostní klub Žena-in vyhlašuje dnešní vítězky Pedigree!

Věrnostní klub Žena-in vyhlašuje dnešní vítězky Pedigree!

Máte doma čtyřnohého přítele a soutěžila jste o balíček s pamlsky Pedigree pro psy v hodnotě 1000 Kč? Pak jste určitě zvědavá, zda svému věrnému příteli uděláte radost. Proto Vás nebudeme dlouho napínat a prozradíme, že…

30.09.2014 - Věrnostní klub - Markéta Škaldová
Dny a noci se staly peklem, ale malý „pišta“ Matyáš bojuje dál

Dny a noci se staly peklem, ale malý „pišta“ Matyáš bojuje dál

Tvrdá rána osudu může přijít kdykoliv a nečekaně, stejně jako se to stalo v rodině malého Matyáška. O něm jste si již ve zkratce mohli přečíst zde. Jak ale probíhal jeho život, o tom se nám rozhodla povyprávět jeho maminka Renata, a napsala nám životní příběh jejího milovaného syna.

30.09.2014 - Společnost - Markéta Škaldová
Dívej, co pro tebe mám…

Dívej, co pro tebe mám…

Lidé jsou různí. Někteří jsou rádi, když si jich okolí příliš nevšímá a proplouvají svým životem jako ryba ve vodě, jiní by naopak pro pozornost a obdiv ostatních udělali téměř cokoliv. Co když ale touha po pozornosti přeroste v chorobnou potřebu vystavování částí svého těla? I takoví lidé mezi námi žijí, a my jsme se s jedním takovým člověkem setkali.

30.09.2014 - Společnost - Veronika Pavlíková
Vyberte si svoji kávu…

Vyberte si svoji kávu…

Většina z nás má svoji oblíbenou kavárnu. Přesně takovou, kde mu připraví pro něj tu nejlepší a nejvoňavější kávu, a kde si ji vychutná do posledního doušku. Jak je to ale s pitím kávy v našich domácnostech? Na toto téma a na to, jakou kávu byste měli v nadcházejícím sychravém období vyzkoušet a jaké jsou poslední trendy v pití kávy, jsme se zeptali Daniela Kolského, zakladatele pražské Coffee embassy a sítě kaváren mamacoffee.

30.09.2014 - Společnost - Komerční článek
Vyhlášení: Kdo se může těšit na dvě knihy z nakladatelství Argo?

Vyhlášení: Kdo se může těšit na dvě knihy z nakladatelství Argo?

V pátek 26. 9. 2014 jsme pro vás vyhlásili soutěž: Hledáme milovnici knih a mlsaní! Vyhrajte dvě knížky z nakladatelství Argo! Soutěž byla dnes v 10.00 ukončena a my známe vítězku!

29.09.2014 - Knihy - Klára Wimmerová
Mýty a polopravdy o českém porodnictví

Mýty a polopravdy o českém porodnictví

Je pravda a je dobře, že ženy v České republice mají dobrou dostupnost lékařské péče během těhotenství, porodu a šestinedělí, a tato péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. V českém porodnictví ovšem chybí péče podporující normální porod a není dostatečně dostupná péče porodních asistentek.

29.09.2014 - Společnost - Hana Novotná

Starší články:

26.09.2014

25.09.2014

24.09.2014

23.09.2014

22.09.2014

19.09.2014

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Trpíte nevolnostmi, pocity plnosti, bolestmi břicha, obecně potížemi se zažíváním?
Anketa letní nachlazení, různé formy zánětů dýchacích cest a řešení tohoto problému
Zapojte se do ankety na téma křečové žíly a úleva od těžkých nohou a získejte dárek

Náš tip

Doporučujeme