TOPlist

Profil

Registrace

Na této stránce se můžete zaregistrovat na našem magazínu. Stačí si vymyslet uživatelské jméno a zadat platný e-mail.

Poté, co kliknete na „ODESLAT“, musíte prokázat, že nejste robot, za tuto proceduru se omlouváme, ale nelze jinak. Poté, pokud dané uživatelské jméno v naší databázi ještě neexistuje a vámi zvolený e-mail ještě u nás není registrovaný, vám pošleme e-mail s dalšími instrukcemi.

V případě, že uživatelské jméno a e-mail již existují, musíte si zvolit jiné uživatelské jméno.

V případě, že jste již u nás registrovaná pod jiným e-mailem, nechte si na něj poslat žádost o změnu hesla.

Registrace na internetovém portálu www.zena-in.cz

Výhody registrace: umožní uživatelům účastnit se všech soutěží, zasílat si vzájemně se zaregistrovanými uživatelkami vzkazy, účastnit se testování, přispívat pod články, do diskusí, označit si oblíbené články, dostávat newslettery od redakce a komerční sdělení, pokud si je zaškrtnete.

Registrace je zcela dobrovolná a zdarma.

Pro registraci zvolte funkční e-mail, na který vám pošleme heslo.

Podmínky účasti soutěží

Pokud chcete na www.zena-in.cz soutěžit, musíte vyplnit tyto údaje – adresa, telefon a funkční email.

Pokud se chcete zúčastnit soutěží, musíte souhlasit se zasíláním denních novinek na váš e-mail a se zasíláním komerčních sdělení!

Pokud se chcete účastnit soutěží, nesmíte blokovat reklamy.

Zaregistrovaný uživatel má právo kdykoli požádat o ukončení registrace formou odhlášení emailem na podpora(zavinac)zena-in.cz nebo písemně na adrese Žena-in s.r.o., Myslíkova 25, Praha 1, 110 00. www.zena-in.cz je v takovém případě povinna zrušit tuto registraci a vymazat osobní údaje vztahující se k zaregistrovanému uživateli s výjimkou těch údajů, které je www.zena-in.cz oprávněna zpracovávat i bez souhlasu zaregistrovanému uživateli a s výjimkou obsahu vloženého zaregistrovaným uživatelem na internetovou stránku www.zena-in.cz.

Více informací ohledně ochrany osobních údajů, pravidel pro diskuse a další najdete ve Všeobecných podmínkách užití Žena-in.cz.

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama