TOPlist

Profil

Registrace

Na této stránce se můžete zaregistrovat na našem magazínu. Stačí si vymyslet uživatelské jméno a zadat platný e-mail.

Poté, co kliknete na „ODESLAT“, musíte prokázat, že nejste robot, za tuto proceduru se omlouváme, ale nelze jinak. Poté, pokud dané uživatelské jméno v naší databázi ještě neexistuje a vámi zvolený e-mail ještě u nás není registrovaný, vám pošleme e-mail s dalšími instrukcemi.

V případě, že uživatelské jméno a e-mail již existují, musíte si zvolit jiné uživatelské jméno.

V případě, že jste již u nás registrovaná pod jiným e-mailem, nechte si na něj poslat žádost o změnu hesla.

Registrace na internetovém portálu www.zena-in.cz

Výhody registrace: umožní uživatelům účastnit se všech soutěží, zasílat si vzájemně se zaregistrovanými uživatelkami vzkazy, účastnit se testování, přispívat pod články, do diskusí, označit si oblíbené články, dostávat newslettery od redakce a komerční sdělení, pokud si je zaškrtnete.

Registrace je zcela dobrovolná a zdarma

Pro registraci zvolte funkční e-mail, na který vám pošleme heslo.

Podmínky účasti soutěží

Pokud chcete na www.zena-in.cz soutěžit, musíte vyplnit tyto údaje – adresa, telefon a funkční email.

Pokud se chcete zúčastnit soutěží, musíte souhlasit se zasíláním denních novinek na váš e-mail a se zasíláním komerčních sdělení!

Zaregistrovaný uživatel má právo kdykoli požádat o ukončení registrace formou ohlášení emailem na podpora(zavinac)zena-in.cz nebo písemně na adrese Žena-in s.r.o., Myslíkova 25, Praha 1, 110 00. www.zena-in.cz je v takovém případě povinna zrušit tuto registraci a vymazat osobní údaje vztahující se k zaregistrovanému uživateli s výjimkou těch údajů, které je www.zena-in.cz oprávněna zpracovávat i bez souhlasu zaregistrovanému uživateli a s výjimkou obsahu vloženého zaregistrovaným uživatelem na internetovou stránku www.zena-in.cz .

Ochrana osobních údajů

Získávání a zpracovávání osobních údajů

Ochrana vašeho soukromí při uchování osobních údajů je pro nás důležitá. Osobní údaje, které jste o sobě vyplnili zpracováváme v souladu s právními předpisy, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Takto získané osobní údaje budou naší společností jako správcem osobních údajů užity jen k účelům a za podmínek stanovených v těchto Podmínkách.

Osobní údaje zaregistrovaných uživatelů shromažďujeme a pracujeme s nimi jen tehdy, když nám je poskytnete dobrovolně a z vlastní vůle, v rámci registrace k účasti v soutěži, anketách. Pokud vám ze soutěží či anket přísluší výhra, jste kontaktováni a výhra je vám zaslána na adresu, kterou má výherce vyplněnou v registraci. Proto si ji dle potřeby ve svém profilu změňte, jestliže adresu doručování měníte.

Vaše osobní údaje budou použity pro informování o nových produktech portálu www.zena-in.cz, službách, soutěžích, speciálních nabídkách a k optimalizaci našich služeb pro vás, popř. k zasílání obchodních sdělení, jak je uvedeno dále.

Vyplněné osobní údaje zaregistrovaných uživatelů nebudou bez jejich předchozího svolení předávány dalším osobám či společnostem. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům je přípustné pouze na základě povinnosti stanovené právními předpisy.

Získávání a zpracovávání osobních údajů

Pokud má ve své registraci zaregistrovaný uživatel zaškrtnuté povolení zasílání komerčních zpráv na vyplněný email: Tuto poskytnutou emailovou adresu je www.zena-in.cz oprávněna využít k zasílání obchodních sdělení obsahující informace o novinkách, pořádaných akcích, soutěžích nebo k nabídce výrobků a služeb třetích stran, a to v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb., v platném znění ve spojení s § 5 č. 101/2000 Sb.

V případě, že si zaregistrovaný uživatel nepřeje další zasílání elektronických obchodních sdělení, můžete se z odběru kdykoliv odhlásit pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu obsahujícího obchodní sdělení.

Bezpečnost

www.zena-in.cz dodržuje technická a bezpečnostní opatření, aby chránila vaše osobní údaje proti jejich úniku, ztrátě, zničení a proti neoprávněnému zásahu nepovolaných osob.

Upozornění

Webové stránky naší společnosti mohou obsahovat odkazy na webové stránky jiných společností. Je naší povinností vás upozornit na to, že pokud kliknete na odkaz na jakékoliv takové stránky, může se řídit ochrana osobních údajů na těchto stránkách vlastními zásadami pro ochranu osobních údajů, a www.zena-in.cz nemůže být odpovědná za soulad podmínek ochrany osobních údajů třetích stran – provozovatelů těchto jiných webových stránek s právními předpisy.

Portál www.zena-in.cz provozuje společnost Žena-in s.r.o. se sídlem Myslíkova 25, Praha 1, IČ: 27425533, DIČ: CZ27425533

kontaktní osoba Radek Kříž email: radek.kriz(zavinac)zena-in.cz

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama