Magie

Co nám nabízí tento týden?

Co nám nabízí tento týden?

17.7. nastává doběžná kvadratura mezi Lunou v Beranu a Sluncem v Raku. Horoskop jakoby zpochybňoval užitečnost a smysl dosavadního snažení. Nabízí věci nechat být a bavit se nebo se pustit do něčeho úplně jiného. Doporučuji ale zůstat nohama na zemi, protože už Nov 25.7. bude vyžadovat sebeovládání a pořádek v každodenním životě. O vztahu Slunce a Luny ke Znamením Zodiaku pro toto období si přečtěte v rubrice HOROSKOPY.

17.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Lvice, která neřve

Lvice, která neřve

Zuzana Paroubková se vždy staví za svého muže. Dalo by se říct, že až biblicky starodávně. Proč? Je přece zjevné, že ač vzhledem spíše k Marfuše než Nastěnce, tahle žena není žádná chudinka. Chytrá, přímá, pevná. Učitelka francouzštiny. Máma. Psí máma. Prý přáteli oblíbená a vtipná. Její muž působí dojmem majitele čehokoliv… Když se dostal do úzkých při nedávných volbách, veřejně mu udělala štít. Strhla na sebe část pozornosti a nijak se nešetřila. Pomohla mu tím, že se vedle něj – rozpínavého – postavila jako jeho krajní mez a opora. Neznám časy narození, přesto mě ohromila vysvětlující provázanost v horoskopech manželů Paroubkových. Oba Sluncem Lvi, ale ona na počátku znamení – on na konci. Mezi tím je všechno, co se týká praktického života. Zuzany Paroubkové. Ona je Lev šestinásobný: v tomto Znamení sebevyjádření u ní následuje po Slunci svobodný a kritický Uran, s intelektem (Merkur) je propojena vědomá vůle (Mars), a cit s ženskostí (Venuše) jsou v těsné vazbě s mocí (Plutem). Je toho příliš na jedno Znamení. Takový Lev by mohl být ustrašený a neschopný hnout se z místa. Zuzana Paroubková ale potkala druhého Lva, svého muže, který Sluncem v její kombinaci ženskosti a neschopnosti prorazit, rozpoznal a správně využil možnost být neomezeným, respektovaným a milovaným vládcem a vůdcem v jejím životě a ona se vědomě rozhodla to přijmout, nechat prostě formu a naplňování soužití na něm. Aby se ale nezbláznila věčným udržováním „doupěte“ a čekáním na rozpínavého muže, má Zuzana Paroubková k dispozici bohatý vnitřní svět, v horoskopu zachycený niterným propojením Luny a Neptuna: mateřství, citlivá představivost spojená s tvůrčím prvkem, radost z poznávání, schopnost být přítelem a vlastní pohled a svět – bez potřeby neustále ventilovat svoje názory - to ji osvobozuje všude tam, kde by jinak realita byla kamenem na krku. Kromě toho, díky osamělému Saturnu ve Střelci a prvním nodálním domě, je tato žena samostatná a racionální, kdykoliv je třeba. Domnívám se, že pevnost svazku manželů Paroubkových stojí i na tom, že manžel svojí ženě úplně nerozumí a nikdy rozumět nebude. Muž ji nikdy nepokoří, neublíží jí, protože ona má kromě společného, také svůj život, o jakém se mu ani nezdá. A proto je mi Zuzana Paroubková sympatická a domnívám se, že mnoho z nás ji může mít za příklad ženy šťastné aniž pitomé přesto, že žije s mužem, kterému v očích mnoha nesahá ani po kotníky. V dnešní době věčného přetahování mužů s ženami na laně úspěšnosti, stojí Zuzana Paroubková jako nasycená Lvice u doupěte a ví své.

13.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí tento týden?

Co nám nabízí tento týden?

11.7. nastává Úplněk. Slunce v Raku, Luna v Kozorohu. Bude třeba, abychom zabrali v oblasti vztahů. Na prvním místě by měl být rozum. Cit uplatněme v jednání s druhými a pro ně. Nelibujme si v citových výlevech nad sebou! Víme přece, že to není řešení. Zelenou mají originální nápady pro duši i pro tělo. V rubrice HOROSKOPY si přečtěte, jak se tento Úplněk vztahuje ke Sluncím ve všech Znameních.

11.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Co tak mají mezi sebou

o prázdninách hvězdy na nebi a v čem je můžeme, ale nemusíme napodobit? Uděláme si z planet lidi a s tím, co každá planeta symbolizuje, si je představíme na pustém ostrově s pramenitou vodou, spoustou zvěře a ovocem na stromech. Bouře tu svedla dohromady trosečníky, kterými jsou: Slunce jako Vševěd, Luna – Pečovatelka, Merkur – Messenger, Venuše – Citlivka, Mars – Sportovec, Jupiter – Učitel, Saturn – Revizor, Uran – Anarchista, Neptun – Jezinka, Pluto – pták Fénix a Chiron - Psycholog. Tady je jejich budoucí deníček:

05.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí příští týden?

Co nám nabízí příští týden?

Horoskop první lunární čtvrti ukazuje na období mnoha možností jak vyplnit čas, ze kterých nebude lehké vybrat, čemu se věnovat, a hlavně – s kým. Cit nám při výběru nepomůže, intuice jakbysmet. Lehkost a bezstarostnost může přivodit nezapomenutelné zkušenosti v podobě následného nedostatku peněz, konce přátelství či poznání skutečné míry svojí moci. Výklady vztahu Slunce a Luny k jednotlivým Znamením najdete v sekci HOROSKOPY

03.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Nepřehlédněte prosím...

Nepřehlédněte prosím...

Máme problém v poradně, kde odpovídám na spoustu vašich dotazů: posíláte neúplná data, u kterých chybí čas a místo narození. To potřebuji také alespoň u jednoho, ptáte-li se na partnerské vztahy. Nemohu dalšími technikami dohledávat významy a souvislosti – není na to čas. Doporučuji všem: zjistěte si potřebné údaje než se budete ptát, protože odpověď na dotaz nacházím v souvislosti s přesností zadání. Důvody se pokusím vysvětlit, ale to další je na vás, milé ženy…

29.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí příští týden?

Co nám nabízí příští týden?

V rubrice HOROSKOPY najdete výklad vztahu svého slunečního Znamení k nedělnímu Novu, který je tentokrát ve Znamení Raka. Nabídka je v mnohém slibnější než horoskop minulé lunační fáze. Lidé k sobě snadněji budou vlídní a tam, kde se pohádáme, nebude to nadlouho. Moc se nám nebude chtít do praktických věcí, ale protože se nebude chtít nikomu, zase tak moc se neděje, až na to, že každý, kdo přemůže lenost, může opravdu zazářit ! A jestliže něco dokončujeme a nepolevíme, bude to úspěch, ze kterého můžeme žít poměrně dlouho. Jen před každou delší cestou zkontrolujme všechno dvakrát, včetně pojištění – čas dálkám příliš nepřeje...

26.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Jaká bude Charlotte Ella Gottová?

Jaká bude Charlotte Ella Gottová?

Sluncem krásná Býčice, Lunou upovídaný Blíženec a Merkurem nápaditý Beran, má horoskop, ve kterém jde ruku v ruce harmonie s nepokojem. Přestože, a možná právě proto, že má slavného otce, její dětství nebude záviděníhodné.

20.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Petra Buzková nekončí!

Petra Buzková nekončí!

Doposud zkoušela svoje síly a schopnosti. O jejím horoskopu lze říct, že v ranečku možností, který si tato právnička a končící ministrině od mala nese, je zejména touha citlivě kočírovat druhé, vykládat jim a pro ně pravidla, v ideálním případě sama se podílet na vzniku nového řádu věcí, a přitom si zachovat odstup, nenechat se sama semlít do jakékoliv odstínu životní šedi.

13.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Konzultujte dovolenou s horoskopem

Konzultujte dovolenou s horoskopem

Chystáte se na dovolenou a myslíte si, že je ještě spousta času? A už se někdy Vám stalo, že jste se měla mít skvěle, ale místo Vám nějak nesedlo, takže nakonec jste byla ráda, že se vracíte domů? A jinde a jindy – předpoklady pro zábavu, společnost, pohodlí a odpočinek nic moc, a přesto jste si užila, odpočinula si a domů se Vám nechtělo? No a víte, že místo, které si vyberete, zamíchá Vašimi vlastnostmi? V astrologii je to snadno k přečtení…

31.05.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Novější články:

14.09.2006

07.09.2006

01.09.2006

23.08.2006

16.08.2006

09.08.2006

02.08.2006

28.07.2006

25.07.2006

24.07.2006

Starší články:

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme