Magie

Jak bude?

Jak bude?

Horoskop první lunární čtvrti (1.9.) zpochybňuje všechny snahy, které nejsou postaveny na pevném základě. Můžeme vyskakovat, rozčilovat se, plakat, ale to, co je hloupostí, prostě hloupostí zůstane. Je zbytečné lpět na ztracené věci, věnujme se práci na tom, co je třeba. O vztahu ke všem Znamením si přečtěte v rubrice HOROSKOPY

01.09.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

NOVem začíná lunární měsíc

23.8.-31.8. Horoskop NOVu nabízí změnu v přístupu k povinnostem, nový impuls pro pracovní a praktické věci, rodině plodnost, zaměstnání přesnost, vztahům uvážlivost a každému z nás nápaditost a dobrou náladu, pokud se do nabídky NOVu v Panně vejdeme. O vztahu ke všem znamením si přečtěte v rubrice HOROSKOPY.

23.08.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Luna ke Slunci má už jen čtvrtinu cesty před sebou

Luna ke Slunci má už jen čtvrtinu cesty před sebou

Horoskop doběžné kvadratury Slunce a Luny dne 16.8. souvisí s pochybnostmi o smyslu našeho snažení. Je dobré nebránit se myšlení, všechno věcně projít, a jsme-li spokojeny s průběhem událostí, pokračovat vesele dál. Zůstávají-li pochybnosti, přece jen dotáhněme věci ke konci, alespoň kvůli přehlednosti, protože vždycky je možné, že jsme zbytečně čerta na zeď malovaly… O souvislostech horoskopu s jednotlivými Znameními si přečtěte v rubrice HOROSKOPY

16.08.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Máme tu úplňkový týden

Máme tu úplňkový týden

Úplněk nabízí objektivní pohled na naše touhy a sny, na jejich bláhovost nebo naopak možnost uskutečnění a naplnění. Máme vykročit a jednat nebo se ještě jednou vrátit a všechno promyslet? V rubrice HOROSKOPY si přečtěte o vztahu Úplňku ke všem Znamením Zvěrokruhu

09.08.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Jak tento týden?

Jak tento týden?

Horoskop první lunární čtvrti umožňuje zapomenout na rodinné starosti a nabízí nemyslet na důsledky svých činů. Přitom je otevřen mnoha novým zkušenostem. V propojení obojího spočívá riziko následného, a proto pozdního, honění Bycha. O vztahu k jednotlivým Znamením si přečtěte v rubrice HOROSKOPY.

02.08.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Jaké to bylo?

Jaké to bylo?

Ve čtvrtek 27.7.2006 došlo na obloze k pozorovatelnému zákrytu Marsu Lunou. Situace už je za námi, ale ohlédněme se. Ukážu Vám, jak tento jev vypadal v horoskopu a jak se mohl promítnout v událostech včerejšího večera. Co Vy na to?

28.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
A co tento týden?

A co tento týden?

NOV ve Znamení Lva nastává v úterý 25.7. a jeho horoskop má platnost do 2.8. Zdánlivá lehkost bytí může v důsledku přinést velmi nepříjemná zjištění o sobě a oslabení vlastních sil a pozic. Může se zdát, jako by všechno šlo samo. Nepodlehněte tomu zcela, mějte oči otevřené, a to i při pohledu do zrcadla. O vztahu NOVu k jednotlivým Znamením si přečtěte v rubrice HOROSKOPY

25.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Kolegové mají pochopení

Osoba policejního prezidenta mě nikdy nezajímala – proč taky. Zrzavý, modrooký úředník, s tak trochu buldočím výrazem ve tváři. Až ho opakovaně přeměřili novináři, když uháněl do práce - zaujal mě.

24.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí tento týden?

Co nám nabízí tento týden?

17.7. nastává doběžná kvadratura mezi Lunou v Beranu a Sluncem v Raku. Horoskop jakoby zpochybňoval užitečnost a smysl dosavadního snažení. Nabízí věci nechat být a bavit se nebo se pustit do něčeho úplně jiného. Doporučuji ale zůstat nohama na zemi, protože už Nov 25.7. bude vyžadovat sebeovládání a pořádek v každodenním životě. O vztahu Slunce a Luny ke Znamením Zodiaku pro toto období si přečtěte v rubrice HOROSKOPY.

17.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Lvice, která neřve

Lvice, která neřve

Zuzana Paroubková se vždy staví za svého muže. Dalo by se říct, že až biblicky starodávně. Proč? Je přece zjevné, že ač vzhledem spíše k Marfuše než Nastěnce, tahle žena není žádná chudinka. Chytrá, přímá, pevná. Učitelka francouzštiny. Máma. Psí máma. Prý přáteli oblíbená a vtipná. Její muž působí dojmem majitele čehokoliv… Když se dostal do úzkých při nedávných volbách, veřejně mu udělala štít. Strhla na sebe část pozornosti a nijak se nešetřila. Pomohla mu tím, že se vedle něj – rozpínavého – postavila jako jeho krajní mez a opora. Neznám časy narození, přesto mě ohromila vysvětlující provázanost v horoskopech manželů Paroubkových. Oba Sluncem Lvi, ale ona na počátku znamení – on na konci. Mezi tím je všechno, co se týká praktického života. Zuzany Paroubkové. Ona je Lev šestinásobný: v tomto Znamení sebevyjádření u ní následuje po Slunci svobodný a kritický Uran, s intelektem (Merkur) je propojena vědomá vůle (Mars), a cit s ženskostí (Venuše) jsou v těsné vazbě s mocí (Plutem). Je toho příliš na jedno Znamení. Takový Lev by mohl být ustrašený a neschopný hnout se z místa. Zuzana Paroubková ale potkala druhého Lva, svého muže, který Sluncem v její kombinaci ženskosti a neschopnosti prorazit, rozpoznal a správně využil možnost být neomezeným, respektovaným a milovaným vládcem a vůdcem v jejím životě a ona se vědomě rozhodla to přijmout, nechat prostě formu a naplňování soužití na něm. Aby se ale nezbláznila věčným udržováním „doupěte“ a čekáním na rozpínavého muže, má Zuzana Paroubková k dispozici bohatý vnitřní svět, v horoskopu zachycený niterným propojením Luny a Neptuna: mateřství, citlivá představivost spojená s tvůrčím prvkem, radost z poznávání, schopnost být přítelem a vlastní pohled a svět – bez potřeby neustále ventilovat svoje názory - to ji osvobozuje všude tam, kde by jinak realita byla kamenem na krku. Kromě toho, díky osamělému Saturnu ve Střelci a prvním nodálním domě, je tato žena samostatná a racionální, kdykoliv je třeba. Domnívám se, že pevnost svazku manželů Paroubkových stojí i na tom, že manžel svojí ženě úplně nerozumí a nikdy rozumět nebude. Muž ji nikdy nepokoří, neublíží jí, protože ona má kromě společného, také svůj život, o jakém se mu ani nezdá. A proto je mi Zuzana Paroubková sympatická a domnívám se, že mnoho z nás ji může mít za příklad ženy šťastné aniž pitomé přesto, že žije s mužem, kterému v očích mnoha nesahá ani po kotníky. V dnešní době věčného přetahování mužů s ženami na laně úspěšnosti, stojí Zuzana Paroubková jako nasycená Lvice u doupěte a ví své.

13.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Novější články:

10.11.2006

03.11.2006

27.10.2006

20.10.2006

16.10.2006

07.10.2006

02.10.2006

22.09.2006

14.09.2006

07.09.2006

Starší články:

11.07.2006

05.07.2006

03.07.2006

29.06.2006

26.06.2006

20.06.2006

13.06.2006

31.05.2006

23.05.2006

12.05.2006

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme