Magie

Co nám nabízí tento týden?

Co nám nabízí tento týden?

11.7. nastává Úplněk. Slunce v Raku, Luna v Kozorohu. Bude třeba, abychom zabrali v oblasti vztahů. Na prvním místě by měl být rozum. Cit uplatněme v jednání s druhými a pro ně. Nelibujme si v citových výlevech nad sebou! Víme přece, že to není řešení. Zelenou mají originální nápady pro duši i pro tělo. V rubrice HOROSKOPY si přečtěte, jak se tento Úplněk vztahuje ke Sluncím ve všech Znameních.

11.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Co tak mají mezi sebou

o prázdninách hvězdy na nebi a v čem je můžeme, ale nemusíme napodobit? Uděláme si z planet lidi a s tím, co každá planeta symbolizuje, si je představíme na pustém ostrově s pramenitou vodou, spoustou zvěře a ovocem na stromech. Bouře tu svedla dohromady trosečníky, kterými jsou: Slunce jako Vševěd, Luna – Pečovatelka, Merkur – Messenger, Venuše – Citlivka, Mars – Sportovec, Jupiter – Učitel, Saturn – Revizor, Uran – Anarchista, Neptun – Jezinka, Pluto – pták Fénix a Chiron - Psycholog. Tady je jejich budoucí deníček:

05.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí příští týden?

Co nám nabízí příští týden?

Horoskop první lunární čtvrti ukazuje na období mnoha možností jak vyplnit čas, ze kterých nebude lehké vybrat, čemu se věnovat, a hlavně – s kým. Cit nám při výběru nepomůže, intuice jakbysmet. Lehkost a bezstarostnost může přivodit nezapomenutelné zkušenosti v podobě následného nedostatku peněz, konce přátelství či poznání skutečné míry svojí moci. Výklady vztahu Slunce a Luny k jednotlivým Znamením najdete v sekci HOROSKOPY

03.07.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Nepřehlédněte prosím...

Nepřehlédněte prosím...

Máme problém v poradně, kde odpovídám na spoustu vašich dotazů: posíláte neúplná data, u kterých chybí čas a místo narození. To potřebuji také alespoň u jednoho, ptáte-li se na partnerské vztahy. Nemohu dalšími technikami dohledávat významy a souvislosti – není na to čas. Doporučuji všem: zjistěte si potřebné údaje než se budete ptát, protože odpověď na dotaz nacházím v souvislosti s přesností zadání. Důvody se pokusím vysvětlit, ale to další je na vás, milé ženy…

29.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Co nám nabízí příští týden?

Co nám nabízí příští týden?

V rubrice HOROSKOPY najdete výklad vztahu svého slunečního Znamení k nedělnímu Novu, který je tentokrát ve Znamení Raka. Nabídka je v mnohém slibnější než horoskop minulé lunační fáze. Lidé k sobě snadněji budou vlídní a tam, kde se pohádáme, nebude to nadlouho. Moc se nám nebude chtít do praktických věcí, ale protože se nebude chtít nikomu, zase tak moc se neděje, až na to, že každý, kdo přemůže lenost, může opravdu zazářit ! A jestliže něco dokončujeme a nepolevíme, bude to úspěch, ze kterého můžeme žít poměrně dlouho. Jen před každou delší cestou zkontrolujme všechno dvakrát, včetně pojištění – čas dálkám příliš nepřeje...

26.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Jaká bude Charlotte Ella Gottová?

Jaká bude Charlotte Ella Gottová?

Sluncem krásná Býčice, Lunou upovídaný Blíženec a Merkurem nápaditý Beran, má horoskop, ve kterém jde ruku v ruce harmonie s nepokojem. Přestože, a možná právě proto, že má slavného otce, její dětství nebude záviděníhodné.

20.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Petra Buzková nekončí!

Petra Buzková nekončí!

Doposud zkoušela svoje síly a schopnosti. O jejím horoskopu lze říct, že v ranečku možností, který si tato právnička a končící ministrině od mala nese, je zejména touha citlivě kočírovat druhé, vykládat jim a pro ně pravidla, v ideálním případě sama se podílet na vzniku nového řádu věcí, a přitom si zachovat odstup, nenechat se sama semlít do jakékoliv odstínu životní šedi.

13.06.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Konzultujte dovolenou s horoskopem

Konzultujte dovolenou s horoskopem

Chystáte se na dovolenou a myslíte si, že je ještě spousta času? A už se někdy Vám stalo, že jste se měla mít skvěle, ale místo Vám nějak nesedlo, takže nakonec jste byla ráda, že se vracíte domů? A jinde a jindy – předpoklady pro zábavu, společnost, pohodlí a odpočinek nic moc, a přesto jste si užila, odpočinula si a domů se Vám nechtělo? No a víte, že místo, které si vyberete, zamíchá Vašimi vlastnostmi? V astrologii je to snadno k přečtení…

31.05.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Jak zaujme nová bondovka? Napoví astrologie...

Jak zaujme nová bondovka? Napoví astrologie...

V pořadí jedenadvacátá bondovka má jít od kin na počátku příštího roku. Tu první diváci viděli už v roce 1962 a jmenovala se Dr. No. Použijme astrologii, abychom porovnali prvního Jamese Bonda, kterým byl Sean Connery, se zatím posledním Bondem - Danielem Craigem. Podívejme se, čím může Craig zaujmout a jaké jsou jeho tvůrčí a výrazové možnosti, zkrátka – na co se v jeho podání můžeme těšit.

23.05.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová
Máme novou rubriku - přijďte na astrostránky!

Máme novou rubriku - přijďte na astrostránky!

Řekneme-li život, mihne se nám v hlavě pojem zrození i pojem smrt a možná povzdechneme nad tou bublinou mezi počátkem a koncem. Jak nám astrologický výklad můž v životě pomoci?

12.05.2006 - Astrologie - Ljuba Axmannová

Novější články:

01.09.2006

23.08.2006

16.08.2006

09.08.2006

02.08.2006

28.07.2006

25.07.2006

24.07.2006

17.07.2006

13.07.2006

Starší články:

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie