.

Magazín - Cestování

Cestování

Užijte si léto ve Špindlerově Mlýně! Skiareál rozšiřuje nabídku letních aktivit o buginy, čtyřkolky nebo trampolínové hřiště

Užijte si léto ve Špindlerově Mlýně! Skiareál rozšiřuje nabídku letních aktivit o buginy, čtyřkolky nebo trampolínové hřiště

Dáváte přednost aktivní dovolené a milujete hory? Zpestřete si letošní léto a vyrazte s rodinou či přáteli do Špindlerova Mlýna. Největší krkonošské městečko není jen známým centrem zimních sportů, ale také významným turistickým střediskem se spoustou letní zábavy.

20.07.2017 - Doma - Komerční článek
Tip na výlet: Areál Pěnčín

Tip na výlet: Areál Pěnčín

Areál zahrnující výrobnu skleněných perliček, kozí farmu, zemědělské muzeum, restauraci s kozími specialitami i možnost projížďky vyhlídkovým vláčkem.

19.07.2017 - Doma - Tiskový materiál
Velká cena Prahy na horských kolech zve do  sedel!

Velká cena Prahy na horských kolech zve do sedel!

V sobotu 22. července odstartuje z dostihového závodiště ve Velké Chuchli již osmý díl Kolo pro život 2017, 18. ročník seriálu tak vstoupí do své druhé poloviny. Cvalové a klusácké dostihy pro tento jeden jediný den v roce nahradí jezdci na horských kolech v rámci největší pražské MTB akce pro veřejnost: Praha – Karlštejn Tour České spořitelny.

19.07.2017 - Tipy - Komerční článek
Kam s dětmi za zábavou a poznáním? Tipy pro západní Čechy

Kam s dětmi za zábavou a poznáním? Tipy pro západní Čechy

Prázdniny představují oddych pro děti, ale zápřah pro rodiče. Jak jen je zabavit? Máme pro vás ty nejzajímavější tipy, kam je vzít za zábavou i poznáním. Postupně procestujeme celou republiku, ale tentokrát míříme na západ Čech.

18.07.2017 - Doma - Julie Hájková

Tyrolské pohoří Karwendel: Ráj pro milovníky hor a třídenní trek se spaním na chatách

Mám ráda akční dovolené. Vždy jsem si v rakouských Alpách říkala, jak tady musí být krásně v létě. Vždy mne dostávaly fotky rozlehlých pastvin a rozkvetlých luk, jež lemují vysoké štíty vysokých hor, na kterých se na vršcích bělají v letním slunci zbytky sněhu. Letos se mi tento sen splnil. Konečně jsem do Alp vyrazila v létě.

18.07.2017 - Klára blog - Klára Křížová
Vyzkoušeno: Lanová skluzavka Flying Waters v Bad Gastein

Vyzkoušeno: Lanová skluzavka Flying Waters v Bad Gastein

Městečko Bad Gastein v údolí Gastein je zajímavým místem, kde můžete zažít skvělou dovolenou – je výchozím bodem pro jízdu na kole, pro túry či pro nadšence pro lezení po zajištěných cestách. Bad Gastein má mnoho podob, od hlubokého údolí, po vysoké vrcholky hor. A jedno je krásnější než druhé.

17.07.2017 - Klára blog - Klára Křížová
Złotý Stok: město s tajemnými doly

Złotý Stok: město s tajemnými doly

Vezměte své děti a vyrazte na výlet do Polska. Tentokrát ale ne za trpaslíky do Vratislavi, ale do tajemných starých dolů, v nichž se těžilo zlato. Město Złotý Stok se nachází nedaleko hranic s Českou republikou a je plné historických památek a jiných zajímavostí.

14.07.2017 - Zahraničí - Marie Cicvárek Fléglová
Nádherný relax: Lázně Alpentherme Gastein

Nádherný relax: Lázně Alpentherme Gastein

Pokud milujete svět welness a spa, pak vám chceme doporučit krásný komplex teplých bazénů, vířivek, saun a radovánek pro děti - svět relaxace Alpentherme Gastein, který nejdete v rakouském údolí Gastein, jen pár hodin jízdy z ČR. Pohodu a odpočinek si tady užijete jak v létě, tak v zimě s pohledem na vysoké štíty alpských hor.

14.07.2017 - Klára blog - Klára Křížová
Kam s dětmi za zábavou a poznáním? Tipy pro jižní Moravu

Kam s dětmi za zábavou a poznáním? Tipy pro jižní Moravu

Prázdniny představují oddych pro děti, ale zápřah pro rodiče. Jak jen je zabavit? Máme pro vás ty nejzajímavější tipy, kam je vzít za zábavou i poznáním. Postupně procestujeme celou republiku, ale tentokrát míříme na jižní Moravu.

13.07.2017 - Doma - Julie Hájková
Léto v údolí Gasteinu: Co zažijete?  Bohatý kulturní program, zážitky v horách a fascinující výhled ze závratných výšek

Léto v údolí Gasteinu: Co zažijete? Bohatý kulturní program, zážitky v horách a fascinující výhled ze závratných výšek

Uprostřed impozantního panorama Vysokých Taur, kde již po staletí prýští ze skály léčivá termální voda, se rozprostírá Gasteinertal s mnoha přírodními poklady a čistým horským vzduchem. Údolí dávají výraznou podobu tři místa.

11.07.2017 - Klára blog - Klára Křížová

Novější články:

Starší články:

07.07.2017

04.07.2017

30.06.2017

29.06.2017

28.06.2017

27.06.2017

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme