Bulvár

Letní Letná zažije KOLAPS – Losers Cirque Company chystají premiéru nového představení

Letní Letná zažije KOLAPS – Losers Cirque Company chystají premiéru nového představení

S premiérou zbrusu nového představení KOLAPS se na Letní Letné představí jeden z nejpopulárnějších současných českých novocirkusových souborů Losers Cirque Company.

14.08.2017 - Kultura - Komerční článek
Muž roku 2017: Matyáš Hložek

Muž roku 2017: Matyáš Hložek

Dámy, zbystřete! I letos je Žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže s názvem Muž roku. Během následujících týdnů vám představíme 12 fešáků, kteří se již 25. srpna utkají v Náchodě o titul Muž roku 2017. Všem soutěžícím jsme položili šest otázek a vy si na základě jejich odpovědí můžete udělat obrázek. Dvanáctým finalistou je Matyáš Hložek, seznamte se.

11.08.2017 - Společnost - Markéta Škaldová
Do Krumlova (nejen) za Egonem

Do Krumlova (nejen) za Egonem

Mimořádně zajímavý, leč kontroverzní vídeňský malíř Egon Schiele měl české kořeny. Jeho matka Marie Soukupová pocházela z Českého Krumlova. A tak z jeho slávy těží nejen jeho rodné městečko Tulln, kde má svoje muzeum, a vídeňské Leopoldovo muzeum, které vlastní největší sbírku jeho děl, ale i Český Krumlov si přihřívá svou polívčičku…

11.08.2017 - Kultura - Jana a Jiří Ládyovi
Věrnostní klub: Vyhrajte 2x kosmetický balíček Herbacin

Věrnostní klub: Vyhrajte 2x kosmetický balíček Herbacin

Herbacin je výsledkem práce, která kombinuje tradici a inovaci. Nabízí pestrou škálu produktů pro péči o pleť a vlasy, které zajistí vše potřebné s nejvyšším standardem kvality. Herbacin je striktně proti testování na zvířatech a zbytečnému používání chemických přísad. Důsledně vybírá suroviny tak, aby použil to nejlepší pro Vaši pokožku.

10.08.2017 - Věrnostní klub - Markéta Škaldová
Hříšná královna Kunhuta

Hříšná královna Kunhuta

Romantický vztah královny-vdovy Kunhuty a předního šlechtice království Záviše z Falkenštejna budil odjakživa velkou pozornost. Proč? Tajný, rozhodně však nerovnorodý, měl vždy nádech zrady, které se Záviš dopustil na Kunhutině manželovi. V očích tehdejší společnosti to byl vztah nepřípustný, hříšný, ba nestoudný vůči mrtvému českému králi a také vůči jeho nástupci, nezletilému Václavu II. Nejspíš by ani dnes „neprošel“. Určitě by pobouřil ...

10.08.2017 - Historie - Jana Ládyová
Najděte Craftovník a očesejte ho

Najděte Craftovník a očesejte ho

Švédská značka Craft pro všechny bez rozdílu věku připravila netradiční akci. Každý, kdo se do ní bude chtít zapojit, musí najít vzácný strom Craftovník, který se nachází celkem na 40 místech Čech, Moravy i Slovenska. Nejedná se však o ledajaký strom. Craftovník je unikátní strom, který plodí jednou za život cosi vzácného, funkční trička Craft.

10.08.2017 - Společnost - Komerční článek
Jim Carrey se malováním dostává z depresivních stavů

Jim Carrey se malováním dostává z depresivních stavů

Herec Jim Carrey předvede v novém dokumentu 'Jim Carrey: I Needed Color' své malířské počiny, které jsou prý zaručeným receptem na jeho depresivní stavy. Carrey v dokumentu říká, že se obrátil k umění už v době, kdy se zotavoval z rozchodu s jeho dlouholetou partnerkou Jenny McCarthy v roce 2010 a potřeboval v životě barvy.

09.08.2017 - Blog redakce - Kristina Vodičková
Muž roku 2017: Roman Hein

Muž roku 2017: Roman Hein

Dámy, zbystřete! I letos je Žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže s názvem Muž roku. Během následujících týdnů vám představíme 12 fešáků, kteří se již 25. srpna utkají v Náchodě o titul Muž roku 2017. Všem soutěžícím jsme položili šest otázek a vy si na základě jejich odpovědí můžete udělat obrázek. Jedenáctým finalistou je Roman Hein, seznamte se.

09.08.2017 - Společnost - Markéta Škaldová
Kolo, gril, stan, spacák… vyhrajte s Klasáčkem na cestách

Kolo, gril, stan, spacák… vyhrajte s Klasáčkem na cestách

K létu patří dovolená, cestování a taky pořádná svačina. Vyfoťte se na svých výletech s potravinami vybraných značek kvality nebo s maskotem Klasáčkem, kterého můžete potkat na mnoha krásných místech České republiky.

09.08.2017 - Společnost - Komerční článek
Ze Rwandy do Prahy – Cirk La Putyka uvede na Letní Letné unikátní představení HIT.

Ze Rwandy do Prahy – Cirk La Putyka uvede na Letní Letné unikátní představení HIT.

Unikátní projekt, v němž se pod jedním šapitó sejdou akrobaté, tanečníci, herci a muzikanti ze Rwandy, České republiky a Kanady, představí na Letní Letné špičkový český soubor Cirk La Putyka. Premiéra představení Hit, Tell the difference se uskuteční 17. srpna a zahájí tak Festival české novocirkusové tvorby na Letní Letné.

09.08.2017 - Kultura - Komerční článek

Novější články:

22.08.2017

18.08.2017

17.08.2017

16.08.2017

14.08.2017

Starší články:

Stránkování

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme