TOPlist

Diskuze

Půjčka na vyplacení dluhů

Hledám levnou a dlouhodobou půjčku na vyplacení předchozích půjček

Nevíte o někom, kdo půjčí levně peníze na vyplacení těch krátkodobých půjček. Mám dluhy asi za 200 000 Kč a nemám nemovitost k ručení. Děkuji za odpověď.

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

konvalinka25

Vím, že Ti to v půjčce asi nepomůže, ale na malý přivýdělek ke stávajícímu platu doporučuji jít darovat krevní plazmu. Chodím dvakrát za měsíc na Anděl do Plasma Place, nic mě to nestojí a znamená to pro mě 1200,- k dobru na zaplacení mobilu, MHD a ještě mi něco málo zbyde. Má to být sice hlavně o dobrym skutku, ale komu se pár korun navíc nehodí.. :) 

Matej Baláž

Zkuste se podívat zde,myslím,že konsolidace dělají https://www.ammadopujcky.cz/

IvoS555

Zdravím, chci se zeptat všech žen na vaše zkušenosti s nebankovními půjčkami, potřebujeme překlenovací úvěr na chvíli, ale banka nám nepůjčí, zatím zkouším hledat různé recenze, od kamaráda jsem slyšel o službě zástava auta od firmy http://autozastavarna-werke.cz/vyhody-financovani , s autem prý normálně jezdil dál....Jaké máte zkušenosti vy s půjčkami ?

marcela70

Půjčku na sloučení 

marcela70

Půjčku na sloučení najdeš na stránkách https://maxpujcky.cz , úrok mají jen 5,9% a neplatíte se žádné poplatky předem ani po vyřízení. Na jejich kalkulačce vychází splátka na 2210 Kč na 10 let s RPSN 6,06% u půjčky na 200 000. Taky uvažuji že si vezmu půjčku, ale jen 100 000 Kč. 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama

Náš tip