TOPlist

Diskuze

Pletení a u ovčích babiček- provizorní

Než nás zase někdo připojí ke straým diskuzím, abychom se mohly alespon spojit.

Protože  se stále adminu nedaří  zprovoznit staré diskuze a protože vím, že pro mnohé z nás je to jediný způsob,jak se zkontaktovat, tak zakládám tuto organizačně technickou diskuzi, kterou uzavřeme, až se všechno vyřeší.

Takže první pokus!

Alizehttps://www.prizealize.cz/

Ariadne: http://ariadne.wz.cz/

Austermann, Scholler: http://www.pleteni.eu/

Bambolina: https://www.bambolina.cz/

Drops: https://www.garnstudio.com/

Galanterie Jiva: http://www.jivace.cz/ 

Galanterie Rozárka: http://www.galanterie-rozarka.cz/

Ganella: https://www.ganella.cz/

Reklama

Komentáře

Veruu019
denkas

To mě mrzí, že odcházíte. Nakukovala jsem k vám, kochala se vašima výtvorama a záviděla vám vaši šikovnost. Nojo, bez fotek to nemá cenu  sml57.gif škoda

Rudoska

Ahoj. Tak se přidej do klubu na Fleru - viz odkaz níže. Behem včerejška a dneška jsme se tam hezky všechny přesunuly a dokonce přibylo spousta nových tváří, které zdejší katarzi a dohadování s p. Čejkou rozhoupalo k ráznému krokusml39.gif.

denkas

Dík, kouknu tam. 

sarce

Zdravím pletařinky, od pondělka nevěřím vlastním očím. Vlastně jsem tady až dnes a zkouším, jestli vůbec něco najdu(ani přihlášení jsem nenašla) Takže se přidávám na fler.

krásný den Šárka

polla

TAK MÍŠA UŽ ZALOŽILA NOVÝ KLUB NA FLERU


https://www.fler.cz/fler-kluby?action=detail&id=6707

jureckova

super! Na Fleru jsem jako tomsipa sml33.gif

Rudoska

Ahoj, navrhuji, že bych zkusila založit otevřenou diskuzi na Fleru určenou pro vyhnankyně z Pletení a u Ovčích babiček, ( třeba s jednoduchým názvem Pletení ), která by byla otevřená s možností diskutovat pro všechny přihlášené na Fleru (tj. stejný systém, jako byl tady). Fotky se tam přidávat dají, diskuze se v jednptlivých sekcí řadí podle aktuálnosti příspěvků.

Co vy na to?

Tady ztrácím naději

misa.35

Fanj, ano za mne ano, bič a pryč......to je hrůza 2/3 dne jsem se nemohla připojit a ty fotky to je fakt konečná....Fler zkusíme....


cherinka

Ty fotky to je fakt na prd. sml68.gif

cherinka

Jani, souhlas! 

Rampi

Jasně,na Fléru jsem léta a navíc se stejným nickem sml67.gif

farmářka

beru fler, tam jsem myslím pod nickem Hanča, . Já  tady hry moc nehrála, byla jsem tady kvůli vám, myslím, že ztratí hodně lidí a i když by se vrátili ke staré verzi, ty lidi už nenajdou


jureckova

hezký večer všem sml53.gif

te´d jsem se ale pořádně nas...a!!!!!!!!!!!!!!!!! Než jsem dočetla všechny komentáře, tak mě odhlásili, nešlo mi tím pádem napsat komentář, ale do diskuze jsem se opakovaně dostala a mohla si počíst, co se tu píše. Chápete to?

Je mi to líto, ale obávám se, že zde je to konečná sml68.gif Jsem pro změnu místa. Za mě FB ne, spíše Fler. Líbí se mi návrh názvu klubu od Renči.

cherinka

Dala bych jen jednoduché Pletení, případně Pletení pro vyhnance...  Ovčí babičkou se pořád nějak necítím. :-)

Encora

Dobrý den všem, kterým se zde podařilo dostat. Je zřejmé, že nejen já jsem velmi zklamaná z nastalých změn zde. Novému kabátu ž-in se podařilo zničit všechno pěkné, proč jsme zde tolik let rády chodily diskutovat a nepřestalo nás to bavit. Pokud se to tady nezmění a myslím, že v podstatě ne, prosím tedy někoho, aby se postaral o adekvátní náhradu našich setkání. Za mne na FB ne. Děkuji.

pletynka

Ahoj pletařky, tak jsem zrovna chtěla na bleším trhu nabídnout nějaká klubíčka a nestačím zírat, jak to tady vypadá sml28.gif

Tak jsem to hodila na Ravelry, pokud můžete, mrkněte prosím na  https://www.ravelry.com/people/pletynka/stash/trade a v případě zájmu pište prosím do vzkazu tamtéž, tady zatím nevím, jak a jestli vůbec to funguje.

haluška

Pletení, háčkování, krížikové vyšívání a babičky som požiadala aby otvorili pre všetkých

cherinka

No jo, ale bez možnosti vkládání fotek je to stejně na houby. sml15.gif

haluška

náhled skúška

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama