TOPlist

Diskuze

Národní pokladnice zkušenosti

mince jako dárek k vánocům

Zdravím, narazila jsem na tuhle firmu co dělá mince díky známé, a napadlo mě že by to byl dobrý dárek k vánocům. Chci to řešit už teď protože jsem koukala že mají delší dobu na dodání, ale nejdřív bych chtěla znát nějaký recenze na ně smiley-smile.gifkupoval jste od nich někdo někdy něco? Budu ráda i za nějaký tipy co za minci koupit, protože se mi celkem líbí všechny. Předem díky

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

radanabe

Díky za zkušenosti sml16.gif hele mince jsem plánovala koupit tátovi, už dřív něco podobného sbíral, tak mě právě napadlo ho trošku nakopnout aby začal znova, protože vím že ho to bavilo. 

molipetka

Za mě super, udělala jsem to samé akorát k narozeninám. Dávala jsem je babičce která v tom má zálibu a byla nadšená. Kupovala jsem jí „nejslavnější obrazy světa“, to nejsou úplně klasické mince, jsou dělané jakoby do cihliček, ale vypadají krásně, ale pro chlapa se tam najde určitě něco lepšího. Každopádně všechno proběhlo normálně, dorazilo to na čas a v pořádku. 

Eliga

Já jsem takhle tátovi dala k narozkám život Karla IV., jmenuje se Karel tak mi to přišlo dobré :D zaplatila jsem mu první medaili a další si pak dokupoval sám, bylo jich myslím 5 a nasbíral všechny, a myslím si i že teď sbírá nějaké další, ale jaké to už nevím…zrovna ale ten Karel VI je podle mě dobrá volba, toho má rád snad každý sml16.gif 

radanabe

Dobrý nápad, táta se jmenuje Tomáš takže bych mohla koupit třeba minci s Masarykem sml30.gif asi do toho půjdu, volala jsem na jejich zákaznický centrum kvůli té dodací lhůtě, a paní byla hrozně milá, i mi říkala že kdyby něco že je tam lhůta na vrácení, tak mě to trochu uklidnilo a přesvědčilo že to koupím. Ještě se zeptám, přišlo vám to v nějakém pěkném balení? abych věděla jestli k tomu mám dokoupit ještě nějaké další blbůstky a nemusela to pak kupovat zvlášť, nebo to bude stačit zabalit tak jak to je? 

M.A.R.T.A

Taky jsem přes ně už kupovala pár medailí, a vždycky dobrý, a co mám zkušenosti přijdou i hezky zabalené takže podle mě není potřeba kupovat něco dalšího, pokud to chcete mít čistě jako dárek. sml16.gif 

makrelkoppo

Já jsem do nich nedávno kupovala sbírku mincí pro bráchu, je do toho trochu magor a sám si o ně k narozeninám řekl, takže pokud máš v rodině někoho koho tohle zajímá tak je to určitě dobrý nápad. Koupila jsem mu mince prezidentských dolarů, a co jsem je viděla tak vypadali moc hezky. Jinak doručování atp probíhalo klasicky. 

anetastehno

A pro koho ten dárek plánujete? Jestli třeba pro prarodiče tak je to určitě zajímavý nápad, těm starším lidem se to hůř vymýšlí…tohle je rozhodně originálnější než nějaká kosmetika.. 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama