TOPlist

Diskuze

Dárek pro kolegyni

Dárek pro kolegyni

Ahoj všem, neporadila byste mi některá, co koupit kolegyni na narozeniny? Vůbec nevím. Je starčí než já.Děkuji za jakékoli tipy

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

martina111

Přesně tak, dost záleží, co má ráda a jaký máte vztah. Určitě bych se nebála něčeho sladkého. Já jsem naposledy kupovala z webu Chocolissimo.cz  mají i originální dárky...

Axi

Záleží na tom, jak moc se znáte a jak moc chceš investovat. V každém případě jak se již psalo, tak kvalitní káva nebo čaj, karamelové sušenky ke kávě, bonboniéru, svíčku, mýdlo, sadu cestovní kosmetiky (což vypadá rozkošně - malý sprchový gel, šampon, krém, zubní pasta, prášek na praní....a zabalit do hezkého malého balíčku), kvalitní víno či jiný alkohol, hrníček na památku, kytičku v květináči, balíček nějakých vitamínů, pokud má ráda přímo nějakou značku kosmetiky, tak nějaké výrobky z ní - krém na ruce, sprcháč, šampón... poukázku do obchodu (s oblečením, kosmetikou, jídlem, nábytkem) nebo voucher na snídani/oběd/večeři v hezké podniku, poukaz do kina včetně občerstvení, na masáž, apod. :-)

frnkavka

Co takhle nějaký příjemně vonící dámský parfém? Ten nikdy neurazí. 

Hanula

Kupuji kosmetiku - v poslední době se mi osvedčily jihokorejské masky na pleť.

Odeta

Když jsem s rozumem v koncích, dávám holkám lepší krém na ruce a pomádu na rty, třeba z Manufaktury, ne z Lidlu. Těm, které znám víc, třeba knížku nebo podle zálib.

pisalek111

my jsme si vždy v práci dávali svíčky, mýdla atd - až jsme toho měli všechny moc a naposled jsme se rozhodli dát kolegyni krásnou a kvaliní vůni do auta - je to sice nebvykly dárek pro ženu - ale na druhou stranu tráví v autě hodně času a shodi jsme se, že je to lepší než další svíčka :) 

lennulik

My si v práci s holkama dávaly většinou různé dekorace třeba ke dveřím, jestli má paní baráček, to podle mě vždycky potěší sml16.gif Nebo jsem třeba dostala krásnou svítící hvězdu do okna na Vánoce sml16.gif Záleží, kolik do ní chcete investovat.

Lumail

Přidávám se ke kávě, pokud ji teda kolegyně pije nebo nějakou bonboniéru nebo kytku. Kosmetiku a knihu bych nekupovala, leda byste věděla, co čte a používá za kosmetiku. 

akčak

květinu , lepší kávu ,kosmetiku ,knihu ,nebo belgické pralinky

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama