ELSÈVE COLOR-VIVE znásobuje lesk vlasů, prodlužuje zářivost barvy a chrání vlasy.

Nové složení řady ELSÈVE Color-Vive s Nutri-Filtrem UV v sobě spojuje vyživující složky a filtry odrážející světlo, a tak působí ve dvou úrovních:

1. Intenzivně vyživuje vlasy.

2. Chrání vlasové vlákno od nepříznivých vnějších vlivů a obnovuje zářivost barvy.

Tři kroky k dokonalé péči o vlasy barvené nebo po melíru:

1)       Umytí :                                   

Šampon - Barvené vlasy nebo vlasy po melíru potřebují účinnou ochranu proti negativním vnějším vlivům a prodlouženou zářivost jejich barvy. Řešením je ELSÈVE Color-Vive s Nutri - Filtrem UV.

Dopřejte svým vlasům péči nejprodávanějšího šamponu na českém trhu!

 

2)       Rozčesávání a ochrana:

Balzám - Snadné rozčesávání. Vyživuje, vyhlazuje vlasové vlákno a  dodává mu dlouhotrvající lesk. Viditelně  prodloužená trvanlivost barvy.

Maska - Po použití nové minutové péče budou vaše vlasy posílené, chráněné a intenzivně vyživené. Prodlužuje zářivost barvy.

 

3)       Péče a výživa: 

Okamžitá ochranná péče - snadné rozčesávání a úprava účesu. (Bezoplachová péče.) Dokonale chrání a pečuje o barvené vlasy. Vyživuje vlasové vlákno a dodává mu intenzivní lesk 

 

SOS intenzivní hloubková péče - Vysoce koncentrované ceramidy hloubkově regenerují vlasové vlákno zevnitř, a tím posílí jeho přirozenou obranyschopnost. Již po prvním použití budou vlasy výrazně posílené, vyživené a hebké na dotek

 

Hrajte s námi a 60 z vás má šanci vyhrát celou řadu ELSÈVE COLOR-VIVE! Vše se dozvíte ZDE!

Reklama