Viaderm

Krása je relativní pojem. Každý z nás si pod ním může přestavit něco jiného. Pro naše předky byly symbolem krásy zaoblené ženské tvary Věstonické Venuše, v období gotiky pak naopak extrémně štíhlé tvary, které dnes známe například u řady modelek.

Ideál krásy se v průběhu let proměňuje. Dnes už ale víme, že důležitým prvkem, který s krásou úzce souvisí, je zdraví. Vnější krása je zrcadlem našeho vnitřního zdraví. Zdravé, silné, lesklé vlasy, zářivá pleť a pevné nehty, to je odraz zdravého krásného těla.

Kvalitní vnitřní výživa

ViadermNení jednoduché tohoto ideálního stavu dosáhnout. Genetika, nemoci, výživa, životní styl, okolní prostředí, stres, náročná povolání, různá období života, to vše přináší našemu tělu zátěž, která se může projevovat problémy s vlasy, pokožkou či nehty. Proto se o své zdraví a tím i o svoji krásu musíme starat. Kosmetický průmysl nám přináší nepřeberné množství pomůcek, které více či méně pomáhají udržet naši krásu. Krása ovšem pramení zevnitř a proto je také přirozené ji zevnitř udržovat.

Potřebné živiny totiž musíme dodat až ke kořínkům vlasů, k nehtovým lůžkům či do hlubších vrstev kůže. A to je možné pouze kvalitní výživou nebo s pomocí vhodných doplňků stravy. Teprve pak se drobnými cévkami dostanou potřebné vitaminy a minerály tam, kde jsou potřeba.

Přípravky, které nám tuto vnitřní péči poskytnou, patří do skupiny tzv. nutrikosmetiky a můžete je zakoupit v lékárnách. V jedné tobolce pak obsahují vše potřebné co vaše vlasy, kůže i nehty potřebují. A ruku na srdce, která z nás má tak pestrou stravu, aby stoprocentně pokryla naše potřeby.

My pro vás máme tip na kvalitní přípravek z řady nutrikosmetiky a to Viaderm Complete od firmy Walmark. Obsahuje kromě důležitých vitaminů a minerálů jako například biotin pro zdravé vlasy nebo křemík pro pevné nehty, také jednu z důležitých aminokyselin – methionin pro zdraví vlasů a pupalkový olej pro pružnou a hladkou pleť.

Viaderm

V současné době můžete navíc Viaderm Complete zakoupit v dárkovém balení s řasenkou DIAMANTE od Gabrielly Salvete.

 

Reklama