Orbit přináší spotřebitelům stále něco nového. Tentokrát tato dentální značka, která snižuje riziko vzniku zubního kazu až o 40 %, připravila nové praktické balení.
Na český trh přichází originální Orbit v plastové dóze, která obsahuje 50 žvýkaček
ve formě dražé. Novinka se objeví hned ve třech nejoblíbenějších příchutích, a to Orbit Peppermint, Orbit Spearmint a Orbit Watermelon.

Žvýkačky ve formě dražé jsou v České republice velice oblíbené, a tak je Orbit umístil do balení v plastové dóze s 50 dražé. Spotřebitelé jistě ocení výhody, které toto balení přináší. Doma, v autě, v kanceláři, vždy je budou mít k dispozici. Nemusí se obávat, že jim oblíbené žvýkačky jen tak dojdou. Velké balení nám dává možnost podělit se s přáteli. V neposlední řadě každého jistě potěší příznivá cena, která bude pro spotřebitele výhodnější oproti klasickému 10 kusovému balení.

Pro MAXI balení byly vybrány příchutě, které se těší vysoké přízni spotřebitelů. Orbit Peppermint patří k neprodávanější příchuti Orbit, v těsném závěsu je příchuť Spearmint. A aby nezůstalo jen u tradičních příchutí, je k nim přidán zcela nový a originální Orbit Watermelon. Doporučená cena praktického balení žvýkaček Orbit, které obsahuje 50 dražé, je 39,90 Kč.

Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny. Jejich žvýkáním po každém jídle snižujeme riziko zubního kazu až o 40 %. Sklovina má možnost získat zpět ztracené minerály a lépe se bránit vzniku zubního kazu. Při žvýkání žvýkaček Orbit podporujeme produkci slin a neutralizujeme kyselé prostředí v ústech. Tím vším chráníme své zuby proti zubnímu kazu.

Chcete vyhrát balíček s novinkami Orbit? Zúčastněte se naší nové soutěže! 

Reklama