Bulvár

Zvoní telefon! Pomooc!

Znáte to! Valí se to na nás ze všech stran!

Volejte o víkendu za míň!! Volejte o víkendu zdarma!!! Pořiďte si bonus program a můžete volat déle!!!! Volejte za pouhou korunu!!!!!

Občas se k tomu přidá více či méně přihlouplá reklama a mně se z toho dělá husí kůže.

 

Pokud pominu fakt, že většinou si musíte u uvedeného operátora aktivovat a koupit cosi navíc, takže nakonec to volání úplně zadarmo není,  tak existují určité skupiny lidí, kterým to může náramně vyhovovat. Kterým se to i vyplatí a kterým se to líbí.  To beru.

 

Jako zamilovaná žabička bych jistě provolávala svému miláčkovi ty volné minuty, on doufám též, takže bychom viseli na drátě stále…. Pokecat delší čas s kámoškou je taky příjemná záležitost, vyřídit si levně nějaké formality přes telefon taky není k zahození.

 

Přesto se tomu (zatím) bráním a s nikým si levný tarif neudržuju. A ten, co byl s mojí supermatkou, jsem raději zrušila….. Chápete, že jsou lidi, kteří vás dokáží otravovat nekonečnými telefonáty typu: No, co jinak?..........nic…….hm, já si taky nemůžu vzpomenout………hm……tak nic……..hm…… nojo no………hm……

…..a co ještě?.......však říkám – nic………no jo……..atd. a do nekonečna….

To mě deptá.

No řekněte, znáte taky někoho, kdo takhle RÁD telefonuje, nebo jsem jediná, která má ráda telefonování výstižné, jasné, k věci ale s milým přistupem, a hlavně co nejkratší…..????

 

Musím říct, že jediným receptem na výše uvedený případ je dražší tarif. To byste nevěřili, jak se pak takový člověk naučí telefonovat výstižně, stručně a jasně. Ovšem bez řečí o tom, jak toho dotyčného nemám ráda, se to neobešlo….

 

Renata

 

 

Milá Renato,
děkuji za Tvůj vtipný příspěvek. Opravdu mě pobavil. Při popisu Tvého telefonování se svou maminkou si nemohu nepoložit otázku: jsou opravdu všechny matky úplně stejné? Telefonické rozhovory s mou maminkou totiž vypadají dost podobně. :o)))

 

 

Vaše víkendová editorka

   
24.04.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [10] catcat [*]

  stručná..., omlouvám se

  superkarma: 0 25.04.2005, 09:10:36
 2. avatar
  [9] catcat [*]

  Já telefonování miluju, hodinové telefonáty si ale nechávám na večer a na pevnou linku. V práci musím telefonovat stručně, jasně, srozumitelně, tak si poplkám s , dcerou, kámoškou. Mě to těší, když mi volá moje dcera a jen chcě vědět, jak se mám a vylíčit mi nejnovější zážitek ze školy...(je na intru). Ale pravdou je, že telefonování s maminkou mi taky pije krev, protože ta taky rozebírá pitomosti pokud telefonuji já a sama je stručká k smrti, když volá ona...

  superkarma: 0 25.04.2005, 09:09:32
 3. avatar
  [8] Clerenc [*]

  nesnasim, vykecavani po telefonu Kdyz volam tak hodne strucne, kdy? kde? a v kolik? Jinak telefon je pro me akorat kram v kabelce. KDyz prijdu domu ani ho nevyndavam a kontroluji ho az rano v praci Vsichni na me nadvaj, ale bohuzel to uz asi jine nebude

  superkarma: 0 25.04.2005, 08:07:20
 4. avatar
  [7] Linde [*]

  tak já vše řeším přes SMS, je to nejlevnější. (mám SMSkový tarif). Nenávidím, když mi někdo odpoví na SMS otázkou. A druhou, třetí...

  superkarma: 0 25.04.2005, 06:19:12
 5. avatar
  [5] jiraka [*]

  Moje řeč. Nejhorší je to v práci, když mám fofr a kolegyně mi do telefonu začne obšírně říkat něco, co je sice zajímavé, ale momentálně se tím nemám čas zabývat. To bych někdy vyletěla z kůže, ale zase chápu, že to myslí dobře. SMS jsou fajn, když potřebuji sdělit konkrétní záležitost.

  superkarma: 0 24.04.2005, 21:28:13
 6. [3] pokémon [*]

  Ale je pravda,že maminka chce ať neutrácím a ať ji prozvoním,že mi zavolá zpátky.A já to někdy praktikuji u dcery.I když ta mi volá do práce a říká mi co ji mám koupit do školy a potřebují to za týden.

  superkarma: 0 24.04.2005, 11:32:34
 7. avatar
  [2] Agnes X [*]

  Tak mě nikdo nevolá - pouze prozvoní . "Máš přeci ten paušál, a já mám málo kreditu" U mé drahé maminky je to o.k., ale začali si zvykat i cizáci . Takže velmi často telefon neslyším a mám ho asi někde zabordelený .

  superkarma: 0 24.04.2005, 11:26:12
 8. [1] pokémon [*]

  Moje maminka taky ráda vykecává a pak se diví kolik bude platit.Přímo nesnáším,když začne rozebírat věci,které nejsou důležité a radí mi co mám v případné situaci říkat a dělat.Normálně ji musím říct ať to nerozebírá,že už končím.Ale kdoví jaká budu já.

  superkarma: 0 24.04.2005, 10:47:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme