Výlohy většiny obchodů nám ukazují, že Vánoce se blíží mílovými kroky a nebude trvat dlouho a i my se necháme nalákat k nákupu dárků pro své blízké. Jako každý rok věříme, že Vánoce dopadnou podle našich představ a my se na tento vysněný den těšíme jako na málokterý jiný den v roce.

S nákupy, vánoční výzdobou, pečením cukroví a zpíváním koled je ale v předvánočním čase spojena i jiná aktivita, o které se hodně mluví, ale málokdo ji považuje za to pravé předvánoční potěšení - velký vánoční úklid.

Přestože uklízíme průběžně po celý rok, právě při velkém vánočním úklidu dojde i na místa, která většinou naší pozornosti unikají. A protože na Vánoce chceme mít vše dokonalé, dokážeme se přemluvit i k nadlidským výkonům, vydáme ze sebe maximum a vyčistíme každičký kout našeho bytu.

Pokud nepatříte k milovníkům uklízení každého koutu, jistě hledáte účinné a kvalitní prostředky, které Vám tuto činnost co nejvíce usnadní.

uklid

dm privátní značka denkmit je nedocenitelným pomocníkem při jakémkoli úklidu, nejen tom vánočním. A jestliže chcete vzít úklid rovnou od podlahy, ať již má povrch jakýkoli, můžete sáhnout po mýdlovém čističi na podlahy (1 l, 49,90 Kč), čističi na parkety (1l, 49,90) nebo čističi na plovoucí podlahy (1l, 59,90). Výborné účinky octa při čištění jsou známy již odpradávna. Ani příznivci staré a osvědčené technologie nemusí přijít zkrátka. Univerzální octový čistič (1l, 29,90) spolehlivě odstraní nečistoty z různých povrchů.

Prostory, které před Vánoci nezůstávají bez povšimnutí, jsou okna. Na skleněné povrchy přichází denk mit s čističi na sklo (500 ml, 27,90Kč)

Sporák, který bývá po našem řádění při kouzlení nejrůznějších druhů vánočního cukroví poznamenán nejvíce, vyčistí denkmit čistič sklokeramické desky (300 ml, 44,90 Kč) a denkmit čistič na trouby (400 ml, 32,90 Kč).

Koupelny většinou chceme řádně vyčistit a vydezinfikovat. K efektivnímu využití se bude hodit denk mit čistič na rez a vodní kámen (500 ml, 34,90 Kč), čistič koupelen (750 ml, 29,90 Kč) a denkmit čistič odpadů (29,90 Kč).

Neopomenutelnou a pro rodiče malých zvědavých svišťů jistě potěšující skutečností je, že veškeré čisticí prostředky denk mit obsahují bitrex. Ten je velmi hořkou látkou a malému rošťákovi, který by přeci jen prostředek schovaný ve skříni objevil a chtěl ochutnat, tato látka spolehlivě zabrání jeho spolknutí.

Po skončení úklidu nezbývá než pořádně vydechnout. Úklid je zdárně za námi a my máme opět čas na běžné radovánky, vánoční rozjímání a příjemnou relaxaci. A třeba také nákup některého z vánočních balíčků pro své nejbližší. Co byste řekli např. pistáciovému setu přírodní kosmetiky alverde (v dm za 149 Kč).

Reklama