Vztahy

Zvládne malý kašpárek velké divadlo?

Milé čtenářky! Letní sezóně i mně na řeckém ostrově Santorini, z něhož jsem vám v létě pravidelně posílala pozdravy plné slunce v podobě deníku, je dávno odzvoněno, a já jsem marně přemýšlela, čím se zahřát v  zimě v Praze. A pak jsem na to přišla! Láska! Sex! Fyzická blízkost jiné osoby! To vše nám dodává hřejivý pocit, zároveň ale zamotává a komplikuje naše životy. Někdy jde o motanice komické, jindy bolestné, v mém životě i v životě lidí kolem mě jich je každopádně tolik, že jsem se rozhodla se o ně s vámi pravidelně dělit.

Už víc jak deset let mám skvělého kamaráda. Petr je kus chlapa, vysoký, urostlý, přesto citlivý a velmi hodný. Pro mě spadá do kategorie těch přátel, kterým můžete zavolat ve 4 ráno, abyste se mu vyplakali na rameni, on se sebere a přijede za vámi na druhý konec Prahy, jen aby vám byl na blízku.

penis

Petr má ale i další pozitiva. Je vtipný, chytrý, má obrovský přehled, navíc je manuálně zručný a kdykoliv ochotný pro vás udělat hodinového manžela. Pro všechny své kladné vlastnosti je mezi lidmi velmi oblíbený, a když nad tím tak přemýšlím, nevybavuji si žádnou jeho zápornou vlastnost. Dalo by se o něm říct, že je ideální chlap. Přesto je ve svých 45 letech stále sám.

Když jsem Petra poznala, byl bláznivě zamilovaný do mé kamarádky, a tak náš vztah byl od začátku nastaven na „pouhém“ přátelství. To trvá dodnes, i když už je to spousta let, co ho jeho pobláznění přešlo. Za ty roky jsme spolu zažili mraky mejdanů i situací, které mohly vést k tomu, abychom si spolu něco začali, ale nestalo se tak. Mezi námi prostě nikdy jiskra nepřeskočila, a já jsem za to ráda, jelikož kamarády, jako je on, nenajdete na každém rohu. Přesto mi ale vrtalo hlavou, proč stále nemá štěstí v lásce i přesto, že žen a dívek se kolem něj vždy motala spousta. Dost mě ale mátlo, že když některou sbalil, zpravidla po první noci se vztah dále nevyvíjel, a to ze strany oné dívky.

Až po čase jsem se skamarádila s jednou jeho „obětí“, která v té době už měla jiného přítele, a na téma Petra jsme se v jednom důvěrném rozhovoru dostaly. I tak mi trvalo dlouho, než jsem z ní dostala pravý důvod. Jak jsem totiž již věděla od Petra, velmi si rozuměli, což mi potvrdila i ona a sama uznala, že je to jeden z nejlepších chlapů, jaké kdy poznala. Na mou otázku, co bylo tedy špatně, odpověděla až po velkém množství vína. „No prostě… Měl ho strašně malýho!“ vyhrkla téměř zoufale, a malíčkem levé ruky naznačila velikost „chlouby“ mého kamaráda.

Bum. Spadla klec. Najednou jsem jí úplně rozuměla. I já jsem se do podobné situace v minulosti dostala a ač se říká, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, dovolím si nesouhlasit. Jasně, jsou praktiky, kterými může muž ženě rozkoš vynahradit, přesto však občas zatoužíme po tom, co nám on prostě dát nemůže. Některé ženy argumentují také tím, že pro vztah není sex zas tak důležitý. Domnívám se, že takové ženy buď nezažily uspokojující sex, nebo jim za jejich zády manžel zahýbá a sex po nich tudíž nevyžaduje. Neříkám, že se vztah dá stavět na dobře fungujícím sexu, bez něho se ale dříve či později pravděpodobně rozpadne, nebo se z něj stane jakési přátelství.

Jak k tomu ale přijdou muži s malými penisy? Jsou odsouzeni k životu v osamění? A jak k tomu přijdeme my, které se do takového muže i přesto zamilujeme a najdeme v něm životního partnera? Abychom měly fungující vztah a zároveň ukojily naše touhy, stane se tak nakonec nevěra nedílnou součástí našeho života?

Čtěte také:

   
18.01.2016 - Láska a vztahy - autor: Marta Pušová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [33] manislava [*]

  Taky. Mam s malým kasparkem špatné zkušenosti

  superkarma: 0 09.02.2016, 05:04:19
 2. [32] Keltka [*]

  Mickey Mouse — #16 Souhlasím, opravdu to pak nejde překonat-je to jako přátelství a nic víc, když ve vztahu v podstatě chybí sex.

  superkarma: 0 02.02.2016, 14:04:58
 3. [31] Keltka [*]

  Karo Líná — #24 Tak nesouhlasím, myslím, že to nikdo nevymyslel, s malým kašpárkem chlap opravdu nic nenadělá a je mi takových mužů líto. Zkoušela jsem chodit se svým kamarádem, který patřil do této skupiny a opravdu to nešlo-jako já jsem při "sexu" s ním měla pocit, že to není ani sex. Sml23Sml15

  superkarma: 0 02.02.2016, 14:02:30

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] LadyZ [*]

  Taky jsmě měli v malé městě krásného urostlého, svobodného muže, vtipného a okouzlujícího. Říkalo se o něm, že je ozdobou mnoha dámských ložnic (nejen svobodných). Sakra to musím mít taky. Když byl manžel v lázních, tak jsem to zkusila - ani to nedalo moc námahy. Dámy lezla jsem po zdi, ale něco tak malýho jsem fakt nezažila. Jednou mi to stačilo a dosud jsme dobří kamarádi, i když už se v tom městě dlouho nevyskytuji.

  Sml16Sml22Sml16

  superkarma: 0 25.01.2016, 13:27:53
 2. [29] Ferdicek [*]

  Bezva tema.

  superkarma: 0 22.01.2016, 14:17:30
 3. avatar
  [28] margot [*]

  ano, vím, že už na Santorini nejste, snad už to zaregistrovali úplně všichni - ale asi jste placená od napsaného počtu znaků...

  jinak - kdybych chtěla žít s mužem, pokud by byl po všech stránkách dokonalý, ať je klidně s malým - za podmínky, že se mnou nebude chtít souložitSml24 prostě to fakt není onoSml80

  superkarma: 0 18.01.2016, 22:46:49
 4. avatar
  [27] Eva_CZ [*]

  peetrax — #25 Sml67Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 18.01.2016, 21:45:35
 5. avatar
  [26] Babca.p [*]

  Jako ano, dá se s ním dělat divadlo, ale já mám raději velkého kašpara :-)

  superkarma: 1 18.01.2016, 20:47:14
 6. avatar
  [25] peetrax [*]

  Nějaký cizí kamarád má malého kašpárka. To je přesně to, co si potřebuju po pracovním dni přečíst. Sml14 Co příště, bude se řešit něčí řitní otvor?

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #27
  superkarma: 3 18.01.2016, 18:52:41
 7. [24] Karo Líná [*]

  Taky s tím úslovím nesouhlasím a opravdu ho musel vymyslet zrovna některý ten "postižený". Na druhou stranu si rozhodně nemyslím, že by muž kvalit popsaných v článku měl zůstat sám jenom kvůli tomuhle. Jsou tam o něm samá superlativa, tak se mi to nějak nezdá. Jestli ono tam nebude ještě něco dalšího kromě téhle tělesné "vady" Sml80 Na začátku chození se těžko pozná, co má dotyčný v kalhotách. (Tedy pokud zrovna nejste ten typ, co s postelí neotálí a skončí v ní nejpozději na třetím rande.) A když se s někým nějakou dobu vídáte, všechno je skvělé, jste z něj přímo nadšená... a třeba po dvou měsících zjistíte, že není ani průměrný, zahodíte to hned? Já tedy ne Sml23 A jak tady zaznělo, preference člověka se v průběhu života mění a když někoho bavilo v mládí na tom ležet 3x denně, v pozdějším středním věku ho to může bavit jednou za 3 měsíce nebo nikdy Sml30 A když se v takovém věku znovu seznamujete, tak tohle zrovna nemusí hrát vůbec takovou roli, jakou by to hrálo ve třiceti.

  Kamarád z článku má 45 let, takže má možná už brzy naději, že na nějakou takovou, pro kterou to nebude už důležité, natrefí. Tedy pokud on to nevyžaduje denně, to by pak nula od nuly pošla a zůstane tam, kde je Sml32

  1. na komentář reaguje Keltka — #31
  superkarma: 2 18.01.2016, 18:47:07
 8. [23] cilani [*]

  Mickey Mouse — #21 no, mně asi prostě nepřijde vhodné koukat kamarádům do trenek. Mohla to v klidu pojmout jako zkušenost žen s různě vybavenými partnery a trochu to téma rozpracovat, ale tohle je prostě jak vytržené z deníčku puberťačky, úvaha o prdu.. Sml80

  Ze své zkušenosti mohu říct, že v posteli mi vždy vyhovovali spíše jedinci, kteří neměli nadměrné velikosti, ale zato dokázali vnímat reakce partnerky a nejeli si jen to své..

  superkarma: 6 18.01.2016, 12:56:29
 9. avatar
  [22] Eva_CZ [*]

  Sml23 prcka nebrat. To je o nicem. Riki - uvedom si, ze vetsina nas, co pise, ze sex uz NE, je ve veku okolo sedesatky. Ja jsem byvala nymfomanka jak delo, ale ted me to proste uz nebavi. Sml23 Nekoho to bavi do osmdesatky, nekoho to neba uz daleko driv, na vine jsou hormony, u mne nejaky ty operace a hormony a asi taky velice nizke sebevedomi ( a ja vim, ze na to nevypadam ). Sml80 Spousta mych znamych to ,,dela " jen kvuli partnerovi. Tak to by me teda mohli milovat.... Sml24

  superkarma: 3 18.01.2016, 12:41:30
 10. avatar
  [21] Mickey Mouse [*]

  cilani — #20 To by se dalo říct, že nám všem je prd po čemkoliv, kromě vlastního koryta a bydlení. Jenže to je nesmysl.Sml80

  Lidem ani nedělá dobře, když žijí jako izolované ostrovy. Nevšímavost a hledění si jen sebe sama jsou začátkem mnohého zla, zájem o druhého je téměř vždy správný. Třeba i pro vlastní poučení.

  Sebevědomí vašich známých neznám a neposuzuji. Zato trvám na obecné poučce, že malý kašpárek vyžaduje od obou stran více snahy a nakonec je takový vztah více o rozumu a smíření se s daným omezením. Případně také o tom, že "kdo moře neviděl, ani neví, že mu schází..." Sml24

  1. na komentář reaguje cilani — #23
  superkarma: 1 18.01.2016, 12:35:55
 11. [20] cilani [*]

  Mickey Mouse — #16 Mickey Mouse — #18 no, ale já nemluvím o namachrovaném nezdravém sebevědomí. Každý na to máme svůj názor a já si ten svůj, podložený osobní zkušeností, nechám.

  Podle mě je rozdíl v tom být zvědavá, nebo lézt druhému do soukromí a za jeho zády zjišťovat věci, do kterých je té holce prd..

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #21
  superkarma: 1 18.01.2016, 12:18:54
 12. avatar
  [19] *Lefff* [*]

  Vyslovený mikropenis jsem nezažila, ale mohu posoudit rozdíl mezi penisem cca 20 cm při plné erekci a penisem max. lehce nad 10 cm. Troufám si tvrdit, že v tomto pásmu už o velikost nejde. Majitel většího z obou penisů byl zaujat svou vlastní velikostí a sex s ním byl sice živočišný, ale trochu nuda. Majitel menšího z obou penisů byl daleko lepší milenec po všech stránkách. Hravý, vášnivý, vynalézavý, pozorný. Pokud bych měla na výběr mězi těmito dvěma konkrétními muži, volím milence méně obdařeného. Ten fakt uměl Sml32

  superkarma: 4 18.01.2016, 12:15:43
 13. avatar
  [18] Mickey Mouse [*]

  cilani — #12 Hmm, sebevědomím navenek srší nejvíc právě chlapi uvnitř spíše nejistí. Bývají ve společnosti nejvíce slyšet, často se "frajeří". Co se týče sexu, tak v jednorázovém sexu nebo krátkodobé známosti lze zamaskovat a nahradit téměř cokoliv.

  Ale v dlouhodobém vztahu se divadlo rychle "okouká". Malý kašpárek je jednoznačně určité omezení a proto vyžaduje mnohem více snahy a hlavně tolerance na obou stranách. Málokdy takový vztah oba vnímají jako přirozený a pohodový...

  1. na komentář reaguje cilani — #20
  superkarma: 1 18.01.2016, 11:19:14
 14. avatar
  [17] Kadla [*]

  Mickey Mouse — #16Souhlas... Zažila jsem pidikašpárka a prostě to nejde...

  superkarma: 0 18.01.2016, 11:00:24
 15. avatar
  [16] Mickey Mouse [*]

  cilani — #6 Tak od novinářky se očekává, že bude zvědavá. A "vlezlost" má v popisu práce. Navíc zájem o druhé není špatný - vadí až když někdo začne řešit, radit a "napravovat".

  Jinak tedy dámy rozhodně nesouhlasím s tím, že malý kašpárek nevadí. Mluvil jsem o tom s mnoha ženami a docela se shodly: dá se s tím smířit, ale pocitově to "není ono". Ano, dokonce i bez něj lze náhradními aktivitami ženu uspokojit. Ale je to právě a jen ta náhražka. Plnohodnotný zážitek nikoliv. Takže i u pana "dokonalého" pak chybí ta chemie a přitažlivost. Případný vztah je tak více o rozumu a kompromisu...

  1. na komentář reaguje Kadla — #17
  2. na komentář reaguje cilani — #20
  3. na komentář reaguje Keltka — #32
  superkarma: 4 18.01.2016, 10:59:33
 16. avatar
  [15] RenataMor [*]

  Sml80

  superkarma: 0 18.01.2016, 10:57:13
 17. avatar
  [14] baraval [*]

  Holky, ještě jinak.....v článku ona dotyčná a ostatní píší, že měl malý penis. Ale co to konkrétně znamená "malý " penis. I ženy mají různé rozměry vagíny, o čemž se tu nepíše.( zmiňovala to zde ToraToraTora). Možná, že bychom se divily, co by na něj jiné ženy říkaly.....a na plodnost to nemá žádný vliv. Sml16

  superkarma: 0 18.01.2016, 10:28:36
 18. [13] cilani [*]

  ToraToraTora — #11 tak on asi neměl důvod něco ukončovat, když z toho ta holka vycouvala. Ani nemusí mít malé sebevědomí, třeba má jen smůlu na případné partnerky. On velikost nerozebíral, to redaktorka se pídila po věcech, které jí mohou být volné.. Sml80

  superkarma: 2 18.01.2016, 10:18:32
 19. [12] cilani [*]

  gerda — #9no, znám dva týpky, kdy ani jeden z nich na tom není úplně nejlépe (jeden tedy spíš hůře, než lépe) a mohu říct, že sebevědomí jim nikdy nechybělo a i samotný sex byl naprosto úžasný... Nezatracovala bych je, protože oba mají děti a jsou to suproví chlapi.

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #18
  superkarma: 0 18.01.2016, 10:13:11
 20. avatar
  [11] ToraToraTora [*]

  Kdyby měl zdravé seběvědomí, tak vztah ukončí on s tím, že ona ji má velkou Sml24 Ach ti chlapi-)......

  1. na komentář reaguje cilani — #13
  superkarma: 9 18.01.2016, 09:16:48
 21. [10] bobani [*]

  za malým kašpárkem a velkým divadlem si po nemalých zkušenostech stojím ! Sml22

  superkarma: 0 18.01.2016, 09:14:07
 22. avatar
  [9] gerda [*]

  risina — #7Máš sice pravdu, ale takový muž, který si musí ke správným rozměrům dopomáhat, nebude nikdy tak sebevědomý a přesvědčivý jako ten, kdo na to může jít bez přípravy. Ženám zdravě sebevědomý muž vždycky imponoval a i když v lásce uděláme jakýkoliv ústupek, po čase se bude jako ústupek chápat a vnímat. A do toho ještě ubezpečovat, že nám to vůbec, ale vůbec nevadíSml15. Je to nespravedlivé a diskriminační, ale je to bohužel tak. Příroda chtěla, aby pokračovali jen ti nejlepší a řeči o kašpárcích jsou dobré pro ty, kdo jiné než tyhle nepoznali.

  1. na komentář reaguje cilani — #12
  superkarma: 1 18.01.2016, 08:51:06
 23. avatar
  [8] Suzanne [*]

  gerda — #2 Sml67

  era — #4 Sml30Sml67

  superkarma: 0 18.01.2016, 08:30:22
 24. avatar
  [7] risina [*]

  Nemyslím si, že muži s malým penisem jsou odsouzeni k životu k osamění, ani že právě rozměr penis je důvod k ukojení tužeb jinde a ženské nevěře. Pokud se žena opravdu zamiluje, jiné praktiky jí nestačí a touží po naplnění v doslovném smyslu, je to spíš technický problém - existují nejrůznější nástavce, které to vyřeší Sml22.

  Je to jako by se autorka ptala, zda jsou k životu k osamění odsouzeni invalidé, kteří nejsou normálního styku schopni, či muži po opraci prostaty, kteří ztratí schopnost erekce - ostatně o prostatě tu byla série článků. třeba se některý mohl věnovat i sexualite po operaci? Líbí se mi anglické přísloví - When there's a will, there's a way (kde je vůle, tam je cesta/způsob) Sml16.

  1. na komentář reaguje gerda — #9
  superkarma: 7 18.01.2016, 08:28:21
 25. [6] cilani [*]

  I tak mi trvalo dlouho, než jsem z ní dostala pravý důvod. Proč mají některé furt potřebu tahat z lidí informace o druhých, po kterých je jim prdlajs?

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #16
  superkarma: 9 18.01.2016, 08:10:03
 26. [5] Rikina [*]

  gerda — #3 Sml30 No, má to lithiový akumulátor, přesněji. A nabíjí to sice "hračky", čímž se ovšem myslí především mobil nebo tablet, ale možná by to úspěšně zvládlo nabít i vibrátor, jak se tam naznačuje. Ale ta "4 kola" jim fakt nevěřím. Sml57

  K tématu zde - jsou přece i ženy, pro které sex vůbec není důležitý, neb ho vlastně ani nepotřebují, aspoň to píšou na internetech, tady se jich taky dost vyskytuje. Sml80 Tak těm by teoreticky muž s malým vybavením měl vyhovovat - mužnou náruč a oporu může splňovat i tak, a má-li takové úžasné vlastnosti, jak je deklarováno, není důvod, proč by měl být ponechán nevyužitý.

  superkarma: 0 18.01.2016, 07:12:00
 27. [4] era [*]

  No samozřejmě, že i malý kašpárek zvládne velké divadlo. Buď je to tragédie, nebo komedie Sml24

  1. na komentář reaguje Suzanne — #8
  superkarma: 7 18.01.2016, 07:10:34
 28. avatar
  [3] gerda [*]

  Rikina — #1děkuji za upozornění, hned jsem si šla přečíst, jak se ten šikovný nabíječ jmenuje a kde bydlí - a on je na baterky!!Sml15Sml52

  1. na komentář reaguje Rikina — #5
  superkarma: 0 18.01.2016, 07:01:15
 29. avatar
  [2] gerda [*]

  Žádný extrém není dobrý, zlatá střední cesta. Rčení o kašpárkovi musel vymyslit ten, kdo takového měl. Pro útěchu, protože musím souhlasit s názorem v článku, že jsou praktiky, které k uspokojení vedou, ale nic nevynahradí pevnou mužskou náruč a skutečné naplnění objetí.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #8
  superkarma: 2 18.01.2016, 06:59:00
 30. [1] Rikina [*]

  To je tématické doplnění komerčního článku o diskrétním nabíječi? Sml58 Sml57

  1. na komentář reaguje gerda — #3
  superkarma: 3 18.01.2016, 06:57:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme