Takhle uvažuje nad dnešním tématem čtenářka Gerda. Nakonec si ale jedno zvíře přece jen vybrala. Pohodové a dlouhověké – už tušíte? Gerda shání společnice, aby ten stoletý život nežila sama.

Zvířecí téma je v plném proudu. Další přispěvatelka, čtenářka Gerda, shání parťačky na stoletý život...


Dobré dopoledne, snad bude jinde lepší než tady u nás, kde na pole v časných ranních hodinách patrně začali rozlévat nějakou kejdu, takže jsem utěsnila každou škvíru a zapálila svíčku v aromalampě :)... ještě že nejsem zvíře. To bych měla daleko citlivější nos, a i tak mám dost. Zvíře... vlastně bych zvíře být ani nechtěla. Jakub zmiňuje draka. Drak je spíš symbol, v Číně ho uctívali odedávna jako posvátnou bytost a nebyla bych to já kdybych nevzpomněla čínské Pohádky ze Země draka od Jana Vladislava. Jsou krásné, pro nás málo známé a drak v nich má nezastupitelné místo. Původně jsem si myslila, že by se mi líbilo být svou kočkou. Co ta si může dovolit... jen ten krátký život mě trošku odrazuje, co je to dvacet let?? A to je u nich maximum, už teď jsou to patnáctileté babičky. I napadlo mi - co takhle být želvou na Galapágách? To je ono!! Dožívají se požehnaného věku, nikam se neženou, jsou chráněné a žijí v pěkné přírodě v klidu, moře, palmy... což?? Přidá se ke mně někdo, abych tam nebyla sto let sama?

Gerda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 10. 2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama