O vysněném zvířeti píše čtenářka Mařinka. Představuje si takovou směsku, hlavně kvůli vlastnostem jednotlivých vybraných tvorů...

Když si představím zvíře, které popisuje čtenářka Mařinka, říkám si, že by asi vypadalo docela strašidelně. Ale příroda je mocná čarodějka...


Od včerejška přemýšlím, jaké zvíře bych mohla být, a stále nevím. Nikdy jsem neměla žádnou zvířecí přezdívku, ač se to kuřaty či beruškami kolem mě jen hemžilo.

Pokud se pokusím představit si zvíře, kterým bych mohla či chtěla být, jehož vlastnosti mám či bych je chtěla mít, vidím... Soví oči, v nichž se zračí moudrost... Na hlavě rohy kozorožce či berana, které symbolizují tvrdohlavost a varují ostatní, ať se ke mně přibližují opatrně... Tělo geparda, štíhlé, krásné a rychlé... Křídla draka, značící volnost a nespoutanost... Ocas a nohy kočky, elegantního zvířete, jehož je těžké si ochočit, ale získáte-li si jeho důvěru, bude vás milovat, jen ho nesmíte svazovat...

No, ale takové zvíře neexistuje. Takže konec snění, netřeba mít zvířecí přezdívku, mně stačí, když si můj muž dává pozor a neříká mi „mamko“, ale mým jménem. ;)

Mějte se krásně! :)

Mařinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

Příspěvky k tomuto téatu již neposílejte. Později odpoledne vám prozradíme, kdo získal dnešní dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama