Hrajte s námi o víkendu turnaj v samolodích! Hraje se v sobotu i v neděli a každý den vyhrají dvě účastnice soutěže! Tentokrát budeme losovat úplně ze všech, kteří sehrají alespoň tři partie samolodí.

Hrajte s námi turnaje v samolodích, a to v sobotu i v neděli! Můžete vyhrát balíček, kde najdete kosmetiku Ryor, deodorant Dove a dvě balení Nescafé 3 v jednom. Hraje se v sobotu i v neděli, vždy od 6 do 23 hodin. Zkusíte to taky?

samolode

Jak turnaj najít?

Nalistujte si na našem webu www.zena-in.cz stránku Turnaje. Najdete ji tak, že na hlavní straně kliknete v úzké horní liště na slovo Turnaje nebo kliknete rovnou na tento odkaz: turnaj. Tam uvidíte založený turnaj. Kliknete na Založit turnajovou hru, a když sjedete trochu níže, kliknete na ikonu Hrát. Zobrazí se vám hrací tabulka a můžete začít.

Pravidla soutěže

Hra se hraje jako klasické lodě na čtverečkovaném papíru, cílem je zničit všechny lodě soupeře (říká se zásah - potopená, nebo voda). Pravidla jsou jednoduchá. Najděte co nejdříve všechny lodě soupeře a snažte se je zničit co nejmenším počtem tahů. Do závěrečného losování postoupí ty z vás, které sehrají alespoň tři partie lodí. Můžete jich ale hrát, kolik chcete!

Pozor!

K tomu, abyste mohla soutěžit, musíte být přihlášená a mít v profilu vyplněné údaje, potřebné k soutěžení. Pokud splňujete tuto podmínku, můžete se zúčastnit všech našich dalších soutěží.

Hodně štěstí při hře!!

Reklama