Novinky

Zvažuji chodit se stříhat k učňům

Dobrý den Hanulo, děkujeme za příspěvek. Náhodou, chodit se stříhat k učňům není vůbec špatný nápad! Sice jim to déle trvá, ale člověka to stojí opravdu jen pár kaček. Mám pravdu? :) Krásný den!


 

Miluju kadeřníky - když mi hrábnou do vlasů, začínám relaxovat - říkám, já vám tady asi usnu, dělejte si se mnou co chcete. Jen na barvě se dohodneme a začíná můj relax. Bohužel je dost krátký, aspoň pro mě. Připomíná mi to, když jsme byla ještě malá a maminka mě vískala ve vlastech.

Nicméně ...... při té dnešní drahotě. Chodím 1x za dva měsíce a to už vlasy, prosí, abych s nima něco dělala. Mám je jemné, šedivějí mi - holt bez nějakého toho kadeřnického zákroku se neobejdu.

Většinou to řeším nějakým tím kupónem na slevovém portálu. Když jsem spokojená, zůstávám. Ale to se pak cena pomalu dostane k tisícovce a já si říkám, to radši procestuji... a skončím zase na slevovém portále

Kamarádky mi radí - hele jdi se ostříhat k učňům (chodí jich tam většina) a my tě pak doma nabarvíme. Jedna už dokonce koupila pro mě barvu a často se ptá, tak kdy na to půjdem? No tak teď zase ne. Minulý týden jsem byla u kadeřnice a jsem nakrátko a nabarvená... tak snad příště.

Už jsem si našla učňovská střediska v Praze, tak možná, že už do toho půjdu.....

Hanula

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

 • Jak často chodíte ke kadeřnici?
 • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
 • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
 • Jak výsledek dopadl?
 • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
 • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
 • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
 • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

 

   
26.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] macasev [*]

  Já chodila k učňům léta, než to kadeřnicví někam přesunuli a já nezjistila kam. A vždycky jsem byla spokojená, ikdyž jak to tu už padlo je to na docela dlouho. Ale děvčata se hodně snažila, byla milá a mistrová pak provedla kontrolu. Kamarádka si dokonce dopředu volala kdy tam budou třeťačky, nechávala si dělat melír a vždy super.

  superkarma: 0 26.03.2014, 18:46:29
 2. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  V učňáku jsem byla před maturitním plesem, což je víc než 40 let a bylo to super. Mistrová vybrala učenku na slavnostní účes z polodlouhých vlasů. Tehdy to bylo za "pár haléřů".

  superkarma: 0 26.03.2014, 11:26:43
 3. avatar
  [5] chanahd [*]

  Naše babička chodí také k učňům. Proti návštěvě kadeřnice je to za hubičku a vždycky to měla hezké.

  superkarma: 0 26.03.2014, 11:08:40
 4. avatar
  [4] gerda [*]

  Pentlička — #3 trvalá trvá. Naštěstí jsem kučeravá od přírody, aspoň za tohle ušetřím.

  superkarma: 0 26.03.2014, 10:59:45
 5. avatar
  [3] Pentlička [*]

  Moje maminka chodila k učňům na trvalou. Sice to stálo asi 150,- Kč, ale ty nervy! Jednou tam strávila asi 6 hodin. Mně by to za ty prachy teda nestálo ani náhodou!

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 0 26.03.2014, 10:53:36
 6. avatar
  [2] gerda [*]

  píšu jinde, že mám vlastní zkušenost. Nebojte se, nic vám nezkazí! Když přijdete, ujme se vás mistrová (a ta to umět musí!). Spolu s učenkou a s ní se dohodnete, co na hlavě chcete. Všecko trvá hrozně dlouho, ale máte záruku, že to bude ucházející. Každý krok se konzultuje s mistrovou. Zaplatíte minimum, jen si musíte vyhradit čas.

  superkarma: 0 26.03.2014, 10:49:44
 7. [1] cilani [*]

  taky jsem se jednou nechala ostříhat u učňů.. kočena byla šikovná, i když bylo poznat, že tenhle střih dělala poprvé.. ale jak to pak vzala do ruky mistrová, aby to opravila... no nikdy více. Ta mistrová to tak zprznila, že jsem za měsíc (jen co trochu dorostly vlasy) utíkala k holičce a nechala si to opravit.. Ta nechápala, jak to mohla mistrová tak pokazit.. Úplně zkazila střih, nebyla schopná  vychytat délku po stranách obličeje.. Takže za mně - učenky - dobrý, ale mistrová - katastrofa..

  superkarma: 0 26.03.2014, 10:40:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme