Zdravím všechny ty, co rády nakupují i nenakupují. Ráda by se svěřila s velkým obratem, který ve mě osobně proběhl co se týče postoji k nakupování.

Ještě dva roky zpátky jsem byla tou co byldela u rodičů, takže veškeré ty větší položky ohledně bydlení jsem nemusela řešit. Bylo to dáno i tím, že jsem terpve krátce nastoupila do svého prvního zaměstnání vzhledem ke studiu a neměla zatím jistou práci v podobě smlouvy na dobu neurčitou.

Nicméně po dvou letech kdy konečně zaměstnavatel svolil a smlouvu prodloužil na dobu neurčitou jsme s partnerem začali okukovat byty, dva měsíce na to jsme už bydleli. Martirium s hypotékou a všemi doklady nemusím popisovat zejména těm co již byt někdy kupovali. Nicméně velká koupě byla za námi a teď bydlíme ve svém a platíme "nájem" a hypotéku.

No a tím okamžikem se to vše nějak zlomilo. Ač do té doby jsem si s každé výplaty dopřála vždycky alespoň jeden nový kousek v podobě světříku, rukavic, prostě čehokoliv tak od té doby jako by ve mě utlo a světe div se já ani po tom netoužím. No moje mamka koukala na mě s otevřenou pusou když jsme si šly "šlehnout" ( náš výraz pro nakupování) a já těm skvělým kouskům, hadříkům a různým duperelkám s chladnou tváří odolávala. Prostě přehodnotlila jsem své priority. Netušila jsem že takový zvrat se může ve vás uskutečnit, ale stalo se. Teď sice po dvou letech splátek kdy do splacení máme vážně daleko si občas ale opravdu občas za nějaký ten drobák něco koupím pro radost a pak samozřejmě věci co nutně potřebujete, ale jsem odolnější a neslintám a netoužím. Po čem toužím je mít klidný útulný domov  a splacenou hypotéku :-) Hader si myslím mám dost jde jen o to to skombinovat.

Tak pěkný den.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Ono to člověka pak donutí...hlavně, že máte jasno :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama