Dobrý den. I já bych se ráda s Váma podělila o svůj zážitek, který dle mého názoru měl skutečně "magickou moc".S partnerem jsme spolu už dlouho a stejně jako řada páru společně bydlíme podílíme se na společných výdají, no prostě klasika, velice se máme rádi, po pravdě se milujeme, ale jsme pár jako každý jiný.

O svatbě jsem mluvili jen párkrát znáte to dneska se nikdo do takového svazku vyloženě nehrne. A pak se to stalo. Bylo to zrovno naš osmé výročí a my tradičně vyrazili na společnou večeři. Klasika vynikající jídlo hmm ještě teď mám boule za ušima a to víno no to byla lahoda, a pak jakoby nic přistoupil ke mě, já celá zmatená na něj pohlédla nebyli jsem totiž v restuaraci sami poklekl na zem a požádal mě o ruku.

Věřím tomu že kdyby v ten moment v restuaraci zhasli tak můj úžas naše láska by zářila, bylo to tak neskutečně magické, řeknete si asi no a co? vždyť  žádost o ruku není to nic extra ,ale dle mého názoru není moc chlapů, kteří před Vámi kleknou a  v dnešní hektické době Vás požádají o ruku v restauraci plné lidí s poklekem. Ukanula mi slzička štěští, řeknu Vám bylo to magické ...ach svatba bude příští rok :-)

Tolik můj příspěvek k tématu magická moc
Zuzice82

Text nebyl redakcí upraven.

A v čem spočívá magická moc podle vás? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama