Le Patio Lifestyle přichází s novou kolekcí porcelánu a příborů značky Côté Table.

Côté Table.

Společnost Côté Table byla založena v Bordeaux v roce 1996. Značka si okamžitě získala své publikum, především kolekce luxusního prostírání. Dnes je Côté Table známá nejen svým nádobím, ale domácím textilem, nábytkem, osvětlením, dekorativními předměty a doplňky do ložnice a do koupelny.

Côté Table.

Côté Table.V Le Patio je nyní k dostání nová kolekce porcelánu Ginger, která sestává ze servírovacích, velkých, dezertních a hlubokých talíře a je doplněna o šálky na čaj a kávu. Výrobky se prodávají v tónech bílé s platinovým okrajem a doplněné o barvu slonové kosti, perlovou, šedou a kávově hnědou.

Porcelánový servis je pak doplněn také o příbory ve stejných barevných odstínech. Vybírat můžete z celostříbrného luxusního setu Venus se salátovým servisem a lopatkou na dort, setu Lucie ve stříbrno-bílé barevné kombinaci, Manhattan ve stříbrné se slonovou kostí anebo v šedo-stříbrné kombinaci.
Kolekce Côté Table je též doplněna o takzvané solitéry, kterými jsou chladič na šampaňské, poklopy na sýry, zákusky, poklop na máslo a stříbrné svícny.

Côté Table.

Více se dozvíte na www.lepatiolifestyle.com.

Reklama